Vítězové soutěže Semily město kvetoucí jsou Sasková a Kousal
12.09.2011 06:44:00 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Semily
Během Semilského pecnu byly v sobotu 10. září vyhlášeny výsledky soutěže Semily město kvetoucí. Vítězové dostali od města poukázky na zboží v místním zahradnictví. Byly dvě kategorie a proto jsou i dva vítězové - Eva Sasková a František Kousal.
Nápad na soutěž, která probíhá i v jiných městech vznikl v Semilech v jarních měsících tohoto roku ve snaze zapojit občany do péče o své okolí a vytvořit město kvetoucí, tedy čisté a příjemné pro život.
Ceny vítězům, poukázky v hodnotě 1000, 600 a 400 korun, předávaly pracovnice odboru správy majetku Hana Bártová a místostarostka města Semily Lena Mlejnková, která při slavnosti uvedla: „Gratuluji všem oceněným a díky dobrému ohlasu na soutěž a velkému množství přihlášených se určitě těším i na další ročník."
Výsledky soutěže Semily město kvetoucí 2011:
Kategorie Okna a balkóny: 1. Eva Sasková, 2. Eva Hlavová, 3. Hana Hauptová.
Kategorie Zahrádky a předzahrádky: 1. František Kousal, 2. Marie Cardová, 3. Jiřina Cinková.
Článek o vyhlášení a pravidla soutěže:
Semiláci mohou vyhrát ceny v soutěži o nejhezčí květinovou výzdobu
Obrazem: 8. ročník slavnosti Semilský pecen
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
S podporou kraje bude i letos probíhat vyšetření včelích nákaz
Liberecký kraj i letos pokračuje v podpoře monitoringu výskytu závažných onemocnění včel - moru a hniloby včelího plodu. Včasná lokalizace a likvidace ohniska totiž zamezuje šíření těchto velmi nebezpečných nákaz. Krajští radní proto na svém jednání schválili dotaci ve výši 450 tisíc korun pro Český svaz včelařů, okresní organizaci Liberec, která zastupuje včelaře z celého Libereckého kraje. Její členové vyšetření včelstev na území Libereckého kraje opět zajistí ve spolupráci s Krajskou veterinární správou.
Návrat starých jabloní do jabloneckých zahrad
Jablonec nad Nisou nabídne svým obyvatelům 160 jabloní starých českých odrůd za symbolických 160 korun. O stromy určené pro výsadbu na pozemcích v katastru města se mohou zájemci přihlásit od května do konce června 2026. O přidělení stromu rozhodne pořadí doručení žádosti. Další informace na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Liberecký kraj zná vítěze soutěže Regionální potravina 2026
Nezaměstnanost v Libereckém kraji činila v dubnu 5,7 procenta
V Turnově si připomněli Den vítězství
Téměř 31 milionů korun obdrží obce z Programu obnovy venkova
Liberecký kraj rozdělí půl milionu na bezpečnější trailové tratě
Nejčtenější články
11.05.: Cenu ředitele Správy KRNAP za rok 2025 získalo šest oceněných
12.05.: Liberecký kraj rozdělí půl milionu na bezpečnější trailové tratě
11.05.: Kraj v rytmu ZUŠ Open: umění zaplní náměstí, parky i zahrady
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.

