Výročí otevření RTW Areny v Přepeřích oslaví zápasem s veterány Slavie

02.08.2019 19:00:58 | Autor: FK Přepeře a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Fotbalisté Přepeř se už pilně připravují na sezonu ve třetí lize a sehráli tři přípravné zápasy. V tom posledním podlehli Slovanu Liberec, předtím porazili Vilémov a prohráli o gól se Zápy. V sobotu 3. srpna na roční výročí otevření místního stadionu přijede po Spartě do Přepeř i Slavie, tentokrát veteráni nad 35 let.

FK Přepeře - Slovan Liberec 1:6 (1:1)

V 7. minutě se na pravé straně uvolnil V. Novotný, centrem našel hlavu Michala Sedláčka, který míč umístil na zadní tyč - 1:0. Ve 28. minutě po závaru ve vápně se odražený míč dostal k Beranovi, a ten prostřelil vše 1:1. V první půlce se ještě do dvou nadějných příležitostí dostal Díl, Knobloch byl ale na místě.

O přestávce trenér Zachariáš prostřídal většinu hráčů. Ve 48. minutě prostrčil Gembický do vápna na Yua, a ten s přehledem šanci proměnil 1:2. V 57. minutě vystřelil z dvaceti metrů Dordič, střelu na penaltě tečoval Musa a Hyka byl bez šance - 1:3.V 64. minutě odcentroval z pravé strany Koscelník a Musa na zadní tyči trefil levačkou z voleje - 1:4.V posledních minutách liberečtí skóre ještě navýšili. V 87. minutě si na Gembického centr naskočil Koscelník a hlavou poslal míč do sítě na 1:5. V poslední minutě se z přímého kopu z dvaceti metrů parádně trefil Pázler.

„První poločas jsme hráli výborně. Liberečtí byli sice více na balónu, ale do šancí se nedostávali. Naopak my jsme dvě gólové příležitosti neproměnili. Druhý poločas byl již v režii ligového mančaftu," hodnotil zápas vedoucí mužstva FK Přepeře Miroslav Kvapil.

Branky: 7. Michal Sedláček - 28. Beran, 48.Yu, 57. a 64. Musa, 87. Koscelník, 90. Pázler. Rozhodčí: Šťastný - Kvítek, Bohata. Diváků: 300. Přepeře: Hyka - V. Novotný (46. Krasnický), Venc (46. Sejdič), Nesvadba (46. Sedláček Marek), Tvaroha (46. Horáček) - Jarosz (46. Chocholatý), Pavlata - Volf (46. Vébr), Michal Sedláček (46. P. Novotný), Díl (46. Elbel) - Synek (46. Ježek). Slovan Liberec: Knobloch (46. Vliegen) - Koscelník, Lehoczki, Chaluš, Pešek (46. Yu) - Malinský (46. Gembický), Beran, Nešický (46. Pázler), Dordić - Alibekov - Kuchta (46. Musa).

1. výročí otevření RTW Areny (sobota 3. 8. 2019)

Přepeře v přípravě vyzvou Slovan Liberec a starou gardu Slavie

od 9:00 turnaj přípravek

od 17:00 FK Přepeře - Slavia Praha 35+

Soupiska Slavie: Petr Bureš, Lukáš Došek, Jiří Jeslínek, Jaroslav Šilhavý, Tomáš Hrdlička, Martin Müller, Martin Hyský, Tomáš Klinka, Roman Janoušek, David Kalivoda, Tomáš Pešír, Ivo Ulich, Jan Penc, Jaroslav Smrčka, Jan Mareš, Marek Jarolím, David Filinger, Luboš Zákostelský, Adam Petrouš, Jaroslav Kasík.

Kádr je širší vzhledem k trenérským povinnostem jednotlivých hráčů v daném termínu. Po zápase proběhne dražba dresů Tomáše Rosického a Tomáše Součka s podpisy hráčů AC Sparta a SK Slavia Praha pro Vanesku.

Od 21:00 hudební vystoupení skupiny Starwalk.