Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 18. až 20. května

18.05.2018 | SPORT | Jablonec nad Jizerou
Aktualizováno: Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 18. až do neděle 20. května 2018. Konají se zápasy, turnaje a závody ve fotbale, inline hokeji, volejbale, atletice, hasičském sportu, také turistické výlety a několik společensko-zábavných akcí. | více

I.B třída: Jilemnice vedla o dva góly, ale Roztoky dokázaly vyrovnat

16.05.2018 | SPORT | Jablonec nad Jizerou | foto (40)
Aktualizováno o dohrávky: Fotbalisté v I.B třídě východ pokračovali o víkendu 22. kolem. V „jilemnickém derby" první poločas vyhráli o dva góly domácí, ale hosté ve druhém poločase vyrovnali na konečných 3:3. Ke zvratu málem došlo i v utkání Jablonečku s Bělou, když favorizovaní hosté vedli 0:4, ale domácí ve druhé půli snižovali až na 3:4. | více

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 11. až 13. května

11.05.2018 | SPORT | Jablonec nad Jizerou
Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 11. až do neděle 13. května 2018. Konají se zápasy, turnaje a závody ve fotbale, volejbale, atletice, aerobiku, turistické výlety a několik společensko-zábavných akcí. | více

I.B třída: Bělá porazila Libštát i Plavy a vystoupala do čela tabulky

11.05.2018 | SPORT | Jablonec nad Jizerou | VIDEO | foto (40)
O víkendu bylo na programu regulérní 21. kolo I.B třídy východ, ale ve sváteční úterý navíc čtyři dohrávky 15. a 16. kola. Protože první Horní Branná ztratila remízou s Držkovem, tak ji bodově dohnal a o skóre předčil Jívan Bělá. | více

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 4. až 8. května

07.05.2018 | SPORT | Jablonec nad Jizerou
Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 4. až do svátečního úterý 8. května 2018. Konají se zápasy, turnaje a závody ve fotbale, motosportu, turistické výlety a několik společensko-zábavných akcí. | více

I.B třída východ: Horní Branná po dvou výhrách kraluje tabulce

07.05.2018 | SPORT | Jablonec nad Jizerou | VIDEO | foto (10)
O víkendu bylo na programu regulérní 20. kolo krajské I.B třídy východ, ale ve sváteční úterý navíc tři dohrávky. I po nich každopádně zůstává po dvou výhrách na prvním místě tabulky Horní Branná, kterou stíhá jen Bělá a Lučany. Horší období mají naopak Bozkov a Albrechtice. | více

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 27. dubna až 1. května

27.04.2018 | SPORT | Jablonec nad Jizerou
Aktualizováno: Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 27. dubna do úterý 1. května 2018. Konají se zápasy, turnaje a závody ve fotbale, atletice, motosportu, turistické výlety a několik společensko-zábavných akcí. | více

I.B třída: Bělá smázla 5:1 dosud vedoucí Lučany

25.04.2018 | SPORT | Jablonec nad Jizerou
V pátém jarním kole I.B třídy východ byl jasným hitem duel v Bělé u Staré Paky, ve kterém ale překvapivě snadno vyhráli domácí 5:1 a srazili z prvního místa tabulky Lučany. Do čela se dostala Horní Branná, ale neměla to tak snadné, když rozhodující druhou branku proti Jablonečku vstřelil Jón až v 90. minutě. | více

Jak se chovat při pálení čarodějnických ohňů

23.04.2018 | KRIMI | Jablonec nad Jizerou
Za několik dní opět vzplanou čarodějnické ohně. Zdálo by se, že pro hasiče to znamená zvýšený počet požárů. Statistiky ovšem ukazují, že k požárům způsobeným čarodějnickou vatrou dochází minimálně. Je to proto, že lidé si ohniště připraví důsledně, dopředu a na volných prostranstvích. | více

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 20. až 22. dubna

20.04.2018 | SPORT | Jablonec nad Jizerou
Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 20. do neděle 22. dubna 2018. Konají se zápasy, turnaje a závody ve fotbale, florbale, atletice, motosportu, turistický výlet a několik společensko-zábavných akcí. | více

Nalezeno článků: 1154, zobrazeno: 1-10

1 2 3 4 ... 116

Do konce května můžete podat přihlášky k soutěži Stavba roku 2018

Dne 31. května 2018 ve 12.00 máte poslední možnost podat přihlášku do soutěže Stavba roku Libereckého kraje. Již čtrnáctý ročník události ocení nejlepší stavbu, návrh nebo osobnost stavebnictví. Přihlášky přijímá podatelna krajského úřadu. Soutěž Stavba roku Libereckého kraje vyhlásil letos už počtrnácté Liberecký kraj a partnerské organizace z oblasti stavebnictví. „V letošním roce je vyhlášeno celkem pět kategorií, do kterých je možné přihlásit stavbu, návrh nebo osobnost stavebnictví. Termín ukončení příjmu přihlášek se blíží, proto je nutné si pospíšit," upozorňuje Radka Loučková Kotasová, krajská radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje. Podrobný článek