Akce Kulturního centra Golf Semily v lednu

14.01.2019 16:55:20 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v lednu

Kulturní centrum Golf v Semilech v lednu pořádá divadelní představení i koncerty, koná se i mnoho plesů, například SDH Podmoklice, Axl a Maturitní GIO Semily. V závěru ledna navštíví Semily Karel Šíp se svou Minipárty s J. A. Náhlovským.

DIVADELNÍ SEZONA 2019

Na celoroční předplatné jsou připravena čtyři představení:

28.3. / S NEBO BEZ? - Francouzská groteska v produkci Divadla Palace Praha poodhalí svět na prknech, která znamenají svět. Hrají: Vanda Hybnerová, Vojtěch Záveský, Jakub Žáček, Kateřina Kaira Hrachovcová, Richard Trsťan, Tomáš Grúz. 14.4 / HRDINOVÉ - laskavý příběh Divadla v Rytířské Praha, v němž tři veteráni z první světové války spolu vzpomínají na svou minulost a vzájemně se popichují... Hrají: Petr Kostka, Jaroslav Satoranský, Miroslav Vladyka.

30.9. / DOKTOR V NESNÁZÍCH - zábavná hra Agentura Familie Praha uvede komedii z prostředí plastické chirurgie. Hrají: Karel Zima, Anna Stropnická, Magda Weigertová / Zuzana Mixová, Miluška Bittnerová, Anna Kulovaná / Patricie Solaříková, Kateřina Seidlová.

11.11. / KRÁS(K)A NA SCÉNĚ - historickou fresku s aktuálním tématem zahraje Městské divadlo Mladá Boleslav. Daniel Bambas obdržel za hlavní roli Cenu Thálie 2017. Hraje celý ansábl mladoboleslavského divadla.
Stálým zájemcům o předplatné rezervujeme abonentku do 31.12.2018. 

Kulturní centrum Golf Semily uvede v lednu 2019:

čtvrtek 3. ledna

MŮŽEM I S MUŽEM
Jedna oslava narozenin, čtyři ženy, čtyři příběhy a jedna velká touha po lásce. Autorské představení hereček Vandy Hybnerové, Kateřiny Kairy Hrachovcové, Dáši Zázvůrkové a Jitky Sedláčkové, které vzniklo z potřeby být spolu, něco tvořit, bavit se prací. Čtyři ženy, čtyři archetypy společně odhalí, co vše se odkryje a kolik slupek se oloupe během jedné narozeninové párty. A po čem všichni touží, no přece po lásce, po tom nádherném stavu milovat a být milován.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 350 Kč.

neděle 13. ledna

ČÁRY BÁBY COTKYTLE, ANEB TŘI ZLATÉ ZUBY DĚDA VŠEVĚDA
Veselá pohádka pro malé i odrostlejší v podání souboru Třináctka z Dolní Kalné hraná na velkém jevišti. Pohádka doplněná písničkami o putování za dědem vševědem a jeho zlatými vlasy. Co nastane, když se zjistí, že děd vševěd už žádné vlasy nemá? Jak si s touto situací poradí kadeřník Česmír, čarodejnice Cotkytle a princ, který je i když vlastně tak úplně není princ?
V sále KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 40 Kč.

Pavla Bičíková bude povídat o své cestě S batohem napříč Marokem

středa 16. ledna

S BATOHEM NAPŘÍČ MAROKEM
Zcela nová multimediální cestovatelská přednáška cestovatelky Pavly Bičíkové. Příběh o jedné arabské zemi, o horách, o poušti, o berberech a o muslimech. Cesta plná hledání odpovědí na spousty otázek. "Jak to vlastně všechno s tímto zmateným světem je?"
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 80 Kč. Podrobná pozvánka

sobota 19. ledna

PLES SDH SEMILY PODMOKLICE
Tradiční hasičský ples pořádaný dobrovolnými hasiči z Podmoklic. K tanci a poslechu hraje kapela SKY WAY. Bohatá tombola a občerstvení zajištěno.
V sále a předsálí KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné 100 Kč. Předprodej v Solné jeskyni v Semilech od 7. ledna 2019 a v místě konání.

pondělí 21. ledna

KONCERT ABSOLVENTŮ ZUŠ SEMILY
V pořadí čtvrtý koncert Kruhu přátel hudby. Na lednovém koncertě účinkují tradičně absolventi Základní umělecké školy Semily, v současnosti studenti konzervatoří a vysokých škol.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 140 Kč.

pátek 25. ledna

PLES AXL
IX. Reprezentační ples firmy Charvát AXL, a. s. K tanci a poslechu hraje Caroline Band a jako host vystoupí Olga Lounová. Moderátor večera - Zdeněk Vranovský. Bohatá tombola a občerstvení zajištěno. Prodej vstupenek od 14. 1. 2019 Po - Pá od 8.00. - 14.00. hod. na vrátnici firmy.
V sále a předsálí KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 150 Kč.

sobota 26. ledna

MATURITNÍ PLES GIO SEMILY
Maturanti, třídní učitelé, ředitelství školy a SRPG Vás zvou na 63. maturitní ples Gymnázia Ivana Olbrachta. V sále hraje skupina Koneckonců a ve vinárně je připravena diskotéka. Zažijete také nástup maturantů, šerpování, tradiční soutěž o ceny a můžete se také těšit na bohaté občerstvení, večerem provází Petr Krejčí.
Ve všech prostorách KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 120 Kč, předprodej v GIO Semily a TIC Semily.

středa 30. ledna

MINIPÁRTY S KARLEM ŠÍPEM
Zcela nová zábavná talk show baviče, moderátora a textaře Karla Šípa na motivy televizního pořadu. Všechnopárty tentokrát s jediným hostem J. A. Náhlovským. Prostor dostanou také dotazy diváků.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 250 Kč.

čtvrtek 31. ledna

NA KOUZELNÉM PALOUČKU
Divadelní představení pro školy a školky, ale i pro veřejnost. Loutkoherecká skupina Loudadlo, spolupracuje s Studiem kamarád a loutkové revue vystoupí i známí kamarádi z televizní obrazovky, Jů a Hele.
V sále KC Golf Semily od 8.40 hod. a 10.30 hod. Vstupné: 50 Kč.

Připravují na únor:

pátek 1. února

THE PEANUTS & LEDL JAZZ Q
Vystoupí semilská kapela The PeaNuts složená z mladých a nadějných muzikantů interpretujících především klasický blues. Druhou hudební formací večera je Ledl Jazz Q. Repertoár LJQ zahrnuje jazzové standardy, ale i novější kompozice.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 100 Kč.

středa 6. února

NA BRAMBOŘE KOLEM SVĚTA
Jaké to je zabalit si svých pár švestek, vyhoupnout se do sedla a po dobu roku a půl s motorkou brázdit svět? A ještě ke všemu v páru? Neváhejte a přijďte si poslechnout veselé historky, které během své cesty kolem světa na Bramboře tihle dva blázni nasbírali!
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 80 Kč.

sobota 9. února

NOC NA KARLŠTEJNĚ
Výpravný historický muzikál s legendárními hity K.Svobody. Neopakovatelný a bez nadsázky zvaný „kulturní klenot", který vznikl ve spolupráci divadelního spolku J.K.Tyl Lomnice nad Popelkou a ZLOM, z.s. Muzikál, který připomíná jednu zlatou éru našich českých dějin, navazuje na skvělé muzikály s názvem Z muzikálu do muzikálu I. a II.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 150 Kč.

sobota 16. února

PLES MĚSTA SEMILY
Jedenáctý reprezentační městský ples. Proběhne předání ocenění „Cena města Semily za rok 2017", k tanci a poslechu hraje Big´O´Band Marka Ottla. Vstupenky jsou slosovatelné o hodnotné ceny.
V sále KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 100 Kč (předprodej v TIC Semily).

Samostatné pozvánky a související články:

Pavla Bičíková bude povídat o své cestě S batohem napříč Marokem

FOTO: Miroslava Prokeše připomíná kniha Veselý život docenta Proška

Za posledním puchýřem přijelo do Semil téměř dva tisíce turistů

Co jste v KC Golf zmeškali v prosinci?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

Přehled plesů: V lednu naplno startuje plesová sezona

Lednová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Lednový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v lednu

Kulturní akce v Pojizeří a v Krkonoších od adventu až do Nového roku

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kromě bodů by měl Jablonec na jaře slavit i jubilea

Pokud sněhové podmínky dovolí a teplické vytápění na Stínadlech bude mít odpovídající výkonnost, čeká na jablonecké fotbalisty ligový výkop 2021. Samozřejmě ve fotbale jde hlavně o získané body, od nich se odvíjí mnohé. Před jabloneckým týmem však stojí v průběhu jara některé zajímavé výzvy v podobě možného překonání 1100. gólu jablonecké ligové historie, 90 zápasů na lavičce nebo 100. ligové penalty. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Na přihlášení staveb do Soutěže Karla Hubáčka zbývá už jen měsíc

Uzávěrka se blíží. Poslední měsíc mají lidé na to, aby přihlásili novostavby, rekonstrukce a projekty do dalšího, již sedmnáctého ročníku architektonické Soutěže Karla Hubáčka. Všechny potřebné informace se nalézají na webu https://stavbaroku.lk. Závěrečný den pro podávání přihlášek je 14. února. „Rád bych vyzval všechny projektanty, stavitele i investory, aby se přihlásili. Letos se navíc podařilo zkoordinovat regionální soutěž s celostátní Stavbou roku, do které bude mít vítěz Soutěže Karla Hubáčka rovněž možnost se přihlásit," uvedl Jiří Ulvr, krajský radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova. Předchozí podrobný článek o soutěži


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Růst aktuálně nakažených pomalejší, očkovacích vakcín stále málo
Policie žádá o pomoc při pátrání po patnáctileté Elišce z Liberce
Policisté se připravují na víkendový příliv turistů do horských oblastí
Přijímací zkoušky na střední školy čekají změny kvůli koronaviru
Členové horské služby uctí památku Spusty a Messnera

Nejčtenější články

14.01.: Po sněhové nadílce zasahují hasiči u nehod i spadlých stromů
13.01.: Youth Cup v Harrachově opět přivítá budoucí sdruženářské hvězdy
13.01.: Nedaleko polských hranic v Jakuszycích roste multifunkční sportoviště

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT