Akce Kulturního centra Golf Semily v lednu

14.01.2019 16:55:20 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v lednu

Kulturní centrum Golf v Semilech v lednu pořádá divadelní představení i koncerty, koná se i mnoho plesů, například SDH Podmoklice, Axl a Maturitní GIO Semily. V závěru ledna navštíví Semily Karel Šíp se svou Minipárty s J. A. Náhlovským.

DIVADELNÍ SEZONA 2019

Na celoroční předplatné jsou připravena čtyři představení:

28.3. / S NEBO BEZ? - Francouzská groteska v produkci Divadla Palace Praha poodhalí svět na prknech, která znamenají svět. Hrají: Vanda Hybnerová, Vojtěch Záveský, Jakub Žáček, Kateřina Kaira Hrachovcová, Richard Trsťan, Tomáš Grúz. 14.4 / HRDINOVÉ - laskavý příběh Divadla v Rytířské Praha, v němž tři veteráni z první světové války spolu vzpomínají na svou minulost a vzájemně se popichují... Hrají: Petr Kostka, Jaroslav Satoranský, Miroslav Vladyka.

30.9. / DOKTOR V NESNÁZÍCH - zábavná hra Agentura Familie Praha uvede komedii z prostředí plastické chirurgie. Hrají: Karel Zima, Anna Stropnická, Magda Weigertová / Zuzana Mixová, Miluška Bittnerová, Anna Kulovaná / Patricie Solaříková, Kateřina Seidlová.

11.11. / KRÁS(K)A NA SCÉNĚ - historickou fresku s aktuálním tématem zahraje Městské divadlo Mladá Boleslav. Daniel Bambas obdržel za hlavní roli Cenu Thálie 2017. Hraje celý ansábl mladoboleslavského divadla.
Stálým zájemcům o předplatné rezervujeme abonentku do 31.12.2018. 

Kulturní centrum Golf Semily uvede v lednu 2019:

čtvrtek 3. ledna

MŮŽEM I S MUŽEM
Jedna oslava narozenin, čtyři ženy, čtyři příběhy a jedna velká touha po lásce. Autorské představení hereček Vandy Hybnerové, Kateřiny Kairy Hrachovcové, Dáši Zázvůrkové a Jitky Sedláčkové, které vzniklo z potřeby být spolu, něco tvořit, bavit se prací. Čtyři ženy, čtyři archetypy společně odhalí, co vše se odkryje a kolik slupek se oloupe během jedné narozeninové párty. A po čem všichni touží, no přece po lásce, po tom nádherném stavu milovat a být milován.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 350 Kč.

neděle 13. ledna

ČÁRY BÁBY COTKYTLE, ANEB TŘI ZLATÉ ZUBY DĚDA VŠEVĚDA
Veselá pohádka pro malé i odrostlejší v podání souboru Třináctka z Dolní Kalné hraná na velkém jevišti. Pohádka doplněná písničkami o putování za dědem vševědem a jeho zlatými vlasy. Co nastane, když se zjistí, že děd vševěd už žádné vlasy nemá? Jak si s touto situací poradí kadeřník Česmír, čarodejnice Cotkytle a princ, který je i když vlastně tak úplně není princ?
V sále KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 40 Kč.

Pavla Bičíková bude povídat o své cestě S batohem napříč Marokem

středa 16. ledna

S BATOHEM NAPŘÍČ MAROKEM
Zcela nová multimediální cestovatelská přednáška cestovatelky Pavly Bičíkové. Příběh o jedné arabské zemi, o horách, o poušti, o berberech a o muslimech. Cesta plná hledání odpovědí na spousty otázek. "Jak to vlastně všechno s tímto zmateným světem je?"
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 80 Kč. Podrobná pozvánka

sobota 19. ledna

PLES SDH SEMILY PODMOKLICE
Tradiční hasičský ples pořádaný dobrovolnými hasiči z Podmoklic. K tanci a poslechu hraje kapela SKY WAY. Bohatá tombola a občerstvení zajištěno.
V sále a předsálí KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné 100 Kč. Předprodej v Solné jeskyni v Semilech od 7. ledna 2019 a v místě konání.

pondělí 21. ledna

KONCERT ABSOLVENTŮ ZUŠ SEMILY
V pořadí čtvrtý koncert Kruhu přátel hudby. Na lednovém koncertě účinkují tradičně absolventi Základní umělecké školy Semily, v současnosti studenti konzervatoří a vysokých škol.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 140 Kč.

pátek 25. ledna

PLES AXL
IX. Reprezentační ples firmy Charvát AXL, a. s. K tanci a poslechu hraje Caroline Band a jako host vystoupí Olga Lounová. Moderátor večera - Zdeněk Vranovský. Bohatá tombola a občerstvení zajištěno. Prodej vstupenek od 14. 1. 2019 Po - Pá od 8.00. - 14.00. hod. na vrátnici firmy.
V sále a předsálí KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 150 Kč.

sobota 26. ledna

MATURITNÍ PLES GIO SEMILY
Maturanti, třídní učitelé, ředitelství školy a SRPG Vás zvou na 63. maturitní ples Gymnázia Ivana Olbrachta. V sále hraje skupina Koneckonců a ve vinárně je připravena diskotéka. Zažijete také nástup maturantů, šerpování, tradiční soutěž o ceny a můžete se také těšit na bohaté občerstvení, večerem provází Petr Krejčí.
Ve všech prostorách KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 120 Kč, předprodej v GIO Semily a TIC Semily.

středa 30. ledna

MINIPÁRTY S KARLEM ŠÍPEM
Zcela nová zábavná talk show baviče, moderátora a textaře Karla Šípa na motivy televizního pořadu. Všechnopárty tentokrát s jediným hostem J. A. Náhlovským. Prostor dostanou také dotazy diváků.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 250 Kč.

čtvrtek 31. ledna

NA KOUZELNÉM PALOUČKU
Divadelní představení pro školy a školky, ale i pro veřejnost. Loutkoherecká skupina Loudadlo, spolupracuje s Studiem kamarád a loutkové revue vystoupí i známí kamarádi z televizní obrazovky, Jů a Hele.
V sále KC Golf Semily od 8.40 hod. a 10.30 hod. Vstupné: 50 Kč.

Připravují na únor:

pátek 1. února

THE PEANUTS & LEDL JAZZ Q
Vystoupí semilská kapela The PeaNuts složená z mladých a nadějných muzikantů interpretujících především klasický blues. Druhou hudební formací večera je Ledl Jazz Q. Repertoár LJQ zahrnuje jazzové standardy, ale i novější kompozice.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 100 Kč.

středa 6. února

NA BRAMBOŘE KOLEM SVĚTA
Jaké to je zabalit si svých pár švestek, vyhoupnout se do sedla a po dobu roku a půl s motorkou brázdit svět? A ještě ke všemu v páru? Neváhejte a přijďte si poslechnout veselé historky, které během své cesty kolem světa na Bramboře tihle dva blázni nasbírali!
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 80 Kč.

sobota 9. února

NOC NA KARLŠTEJNĚ
Výpravný historický muzikál s legendárními hity K.Svobody. Neopakovatelný a bez nadsázky zvaný „kulturní klenot", který vznikl ve spolupráci divadelního spolku J.K.Tyl Lomnice nad Popelkou a ZLOM, z.s. Muzikál, který připomíná jednu zlatou éru našich českých dějin, navazuje na skvělé muzikály s názvem Z muzikálu do muzikálu I. a II.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 150 Kč.

sobota 16. února

PLES MĚSTA SEMILY
Jedenáctý reprezentační městský ples. Proběhne předání ocenění „Cena města Semily za rok 2017", k tanci a poslechu hraje Big´O´Band Marka Ottla. Vstupenky jsou slosovatelné o hodnotné ceny.
V sále KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 100 Kč (předprodej v TIC Semily).

Samostatné pozvánky a související články:

Pavla Bičíková bude povídat o své cestě S batohem napříč Marokem

FOTO: Miroslava Prokeše připomíná kniha Veselý život docenta Proška

Za posledním puchýřem přijelo do Semil téměř dva tisíce turistů

Co jste v KC Golf zmeškali v prosinci?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

Přehled plesů: V lednu naplno startuje plesová sezona

Lednová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Lednový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v lednu

Kulturní akce v Pojizeří a v Krkonoších od adventu až do Nového roku

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů Kronika dějin českého národa je plná nezapomenutelných příběhů, zrcadlí se v nich pravá česká nátura. Ta se stala předlohou nového cyklu České mincovny nazvaného Příběhy naší historie. Po připomenutí dvojice Hanče a Vrbaty, svatého Václava, České filharmonie, Masarykově univerzitě Brno, Svazu junáků - skautů se šestou medailí stala Liberecká Zoo. V jedné trojské unci ryzího zlata se zrcadlí příběh liberecké Zoo se čtveřicí vzácných zvířat. V příštím roce bude Česká mincovna emitovat téma Rádio Svobodná Evropa, R.U.R a slovo robot a Loutka Spejbla. Více podrobností

Forenzní značení kol v Turnově pro letošní sezonu naposledy

Městská policie Turnov nabízí poslední možnost objednávky forenzního značení jízdních kol, a to v termínu 10. a 11. října 2019 vždy od 13.30 do 17.30. Počet objednávek bude omezený. Další možnost bude nejdříve v létě roku 2020! Zájemci v domluveném termínu přijdou na služebnu MP s vyčištěným kolem, občanským průkazem a doklady o koupi kola (v případě, že je mají). Označení jednoho jízdního kola trvá 20 minut, během kterých je majitel seznámen s principem značení a jsou vyplněny příslušné formuláře. Objednávky přijímají na telefonních číslech: 481 366 600, 723 389 122 i lince 156.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Horská služba v Rokytnici opět poučí na téma zdravověda a první pomoc
Liberečtí hasiči oslaví 110 let v objektu Barvířská 29
K dopadení ujíždějícího řidiče použili policisté v Turnově zastavovací pás
Proti České Lípě si hokejisté Lomnice připsali první vítězství
Příběh obnovy: Bičíkův statek v Příšovicích

Nejčtenější články

13.10.: Přehled fotbalových výsledků desátého podzimního kola
14.10.: I.A třída: Na první místo se díky výhře v Košťálově vrátila Lomnice
14.10.: FOTO: Podzimní trh V Lipkách opět nabídl domácí výpěstky a výrobky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT