Akce Kulturního centra Golf Semily v listopadu

04.11.2019 20:54:28 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v listopadu

Kulturní centrum Golf v Semilech v listopadu pořádá divadelní představení, výstavy i koncerty. K nejzajímavějším akcím patří divadlo Krás(k)a na scéně, 33. ročník festivalu Jazz pod Kozákovem či koncert Legendy Semaforu s Jiřím Suchým a Jitkou Molavcovou.

 

KC Golf Semily uvede v listopadu 2019:

pátek 1. listopadu

TECH-HOUSE NIGHT VOL. 4
V pořadí čtvrtá pulzující house párty. Rytmus do žil Vám pustí DJ Piit, IBOO, Martin Boreš a Mirasso. Přijďte si vychutnat osvěžující drinky s vodkou Finlandia za příznivé ceny. Můžete si dát třeba míchané drinky s tonikem, s džusem a s redbullem. Nebo vsaďte na oblíbenou kapitánskou klasiku Morgan s colou. V akci drinky za 50,- Kč = vodka Finlandia s tonikem, Finlandia s džusem, Morgan s colou nebo oblíbený míchaný drink Finlandia s redbullem za 80 Kč.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 21.00 hod. Vstupné: 80 Kč.

sobota 2. listopadu

STRAŠIDELNÁ PRODLOUŽENÁ
Trochu netradiční prodloužená proběhne v kostýmech čarodějnic, kouzelníků, a strašidel - možno celý kostým, nebo kombinovat se společenským oděvem. Pro ostatní návštěvníky platí společenský oděv! K tanci hraje tradičně skupina Allegro Jičín.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 130 Kč a na gardenku a legitimaci.

Cestovatelská beseda: Střecha Afriky aneb Návrat do historie lidstva středa 6. listopadu

ETIOPIE - Střecha Afriky aneb Návrat do historie lidstva
Další z cyklu cestovatelských besed bude diashow Václava a Lenky Špillarových. Putovat jihem Etiopie znamená vrátit se v čase téměř do hluboké doby kamenné. Výprava do země, nad níž nepřestanete žasnout. Výprava za divokou krásou, nástrahami, překvapením a originalitou Jižní Etiopie. Čeká Vás návrat v čase! Návštěva do o země starých kultur a stovek různorodých kontrastů.
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 80 Kč. Podrobná pozvánka

pátek 8. listopadu

POHÁDKA O LIAZCE
Cesta libereckého kamionu až do nitra Afriky! Moderní autorská pohádka volně inspirovaná úspěchy kamionu LIAZ na tratích slavné pouštní Rallye Paříž - Dakar v osmdesátých letech minulého století. Trojici hlavních hrdinů (šofér, navigátor a mechanik) pomáhá během jejich závodění i řada pohádkových bytostí a okolností. Do Severní Afriky to totiž nemá daleko ani Šeherezáda či třeba kouzelný Džin z láhve... O naše závodníky se každopádně nemusíte bát. Povezou si s sebou do Afriky trochu jablonecké bižuterie a také pivo z vratislavického pivovaru. I díky těmto prezentům najdou po celém světě přátele ochotné jim pomoci, když je nouze nejvyšší...
V sále KC Golf Semily od 8.40 a 10.30 hod. Vstupné: 50 Kč.

pondělí 11. listopadu

 

Krás(k)a na scéně přivábila do Semil držitele Thálie KRÁS(K)A NA SCÉNĚ
Poslední abonentní představení. Londýn. Rok 1662. Král Karel II. vydává zákaz hraní ženských postav mužskými herci. Edward Kynaston, herec, který je na vrcholu díky svým ženským hrdinkám, začíná hrát zásadní hru svého života. Daniel Bambas obdržel za hlavní roli Cenu Thálie 2017
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 350 Kč. Podrobná pozvánka

pátek 15. listopadu

JAZZOVÝ KONCERT PRO ŠKOLY
Koncert pro školy, který oslaví i třicáté výročí Sametové revoluce je součástí programu festivalu Jazz pod Kozákovem a měl by mládež seznámit s jazzem a s pestrostí tohoto hudebního proudu i se všemi jeho podžánry - od dixielandu, přes swing, jazz-rock fusion, Funk, R&B a Blues rock až po groove jazz. Účinkovat bude žákovský Big Band ZUŠ Vrchlabí. O taneční vsuvky doplní Taneční obor ZUŠ Semily. Celý pořad bude slovem doprovázet herečka Nikola Bartošová, rodačka ze Semil.
V sále KC Golf Semily od 10.00 hod. Vstupné: 60 Kč.

pátek 15. listopadu

 

Festival Jazz pod Kozákovem 2019 zahájí koncert Fabrika Musika JAZZ POD KOZÁKOVEM
Páteční hudební večer bude laděný do rytmů energického jazzu, R&B, Soulu a Blues. Bude i symbolickou oslavou 30. výročí Sametové revoluce. Interprety tohoto rytmicky nadupaného večera budou: Barbora Mochowa / Praha, Kike Mora trio / Španělsko, O´Band / Liberec.
Využijte možnosti koupit si zvýhodněnou vstupenku na oba festivalové dny za 500,-Kč
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 250 Kč/ studenti (s průkazem ISIC) 190 Kč. Článek s podrobným programem celého festivalu

sobota 16. listopadu

OŠKLIVÉ KAČÁTKO
Druhá pohádka pro děti a rodiče z cyklu víkendových pohádek. Loutková pohádka na motivy klasického příběhu o malém ptáčeti, které se musí od narození vypořádávat s tím, že vypadá jinak než ostatní. Nebohé ptáče je proto terčem posměšků a opovržení. Podaří se mu překonat všechna příkoří? Najde své místo ve světě? Pohádku odehraje Divadlo U staré herečky z Hradce Králové.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 50 Kč.

sobota 16. listopadu

JAZZ POD KOZÁKOVEM
33. ročník jazzového festivalu, oslaví i třicáté výročí Sametové revoluce. Slavnostní večer věnovaný jazzu a svobodě zahájí mladý energický orchestr Magnum Jazz Bigband / Praha a vrcholem pak bude jazzová legenda Eva Pilarová za doprovodu kapely a mladého zpěváka Tomáše Ringela. V předsálí večer příjemně zakončí orchestr Prague Rhythm Kings.
Mimořádnost večera podpoří i degustace Svatomartinských a Mladých vín ročníku 2019. Volná, neřízená ochutnávka těchto vín bude po celý večer v předsálí Kulturního centra Golf.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod.
Vstupné: 350 Kč/ studenti (s průkazem ISIC) 260 Kč. Článek s podrobným programem celého festivalu

neděle 17. listopadu

30 LET SVOBODY
K třicátému výročí konce komunistické totality připravil PSO velkolepý program ze skladeb spojených se svobodou. V regionu představí mladého nadějného klavíristu Jana Škrobánka, který v doprovodu orchestru přednese Lisztův klavírní koncert č. 1. Ve scénickém provedení zazní Wellingtonovo vítězství od L. van Beethovena a nebude chybět také několik děl přímo spojených s nesvobodou minulého režimu.
V sále KC Golf Semily od 18.00 hod. Vstupné: 180/150/120 Kč (dle místa sezení).

pátek 22. listopadu

HRADECKÁ CIMBÁLOVÁ MUZIKA
Po jarním úspěšném večeru s cimbálovkou a s ochutnávkou vína opakujeme setkání i v době podzimní. Příjemnou atmosféru navodí Hradecká cimbálová muzika. Zazní písničky z Čech, Moravy, Slovenska, Maďarska, Rumunska i pár cikánských melodií. Večer bude spojený s degustací vína od malých vinařů, protože to s cimbálovkou chutná daleko víc. Vstupenky budou v prodeji na místě u vstupu.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 80 Kč.

Jiří Suchý a Jitka Molavcová představí v Semilech písničky Semaforu neděle 24. listopadu

LEGENDY SEMAFORU
Jiří Suchý společně se svou dlouholetou kolegyní Jitkou Molavcovou nás pozve do zlaté éry Semaforu. V programu zazní všechny známé písničky, jako jsou například Pramínek vlasů, Klokočí, Blues pro tebe, Lípa zelená, ale i ty vánočně laděné. Jiří Suchý obohacuje českou kulturu svou tvorbou přes šedesát let. Divadlo Semafor slaví šedesátku a semilský kulturák 40 let = 100 důvodů, proč tento výjimečný koncert navštívit.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 390/370/350 Kč (dle místa sezení). Podrobná pozvánka

sobota 30. listopadu

KLOBOUKOVÁ A BRÝLOVÁ PRODLOUŽENÁ
Na třetí prodloužené mají tanečníci možnost popustit uzdu své fantazii a společenský oděv doplnit o rozličné pokrývky hlavy a očí. Vstup pro všechny účastníky i návštěvníky kurzu je pouze ve společenském oblečení. Hraje skupina Allegro Jičín. Vstup pouze ve společenském oblečení.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 130 Kč, na legitimaci, gardenku.

Připravují na prosinec:

Traktor Šachoffnice tour zavítá při druhém tahu do Semil

pátek 6. prosince

TRAKTOR - ŠACHOFFNICE TOUR: DRUHÝ TAH - PODZIM 2019
Přední česká hardrocková kapela Traktor vydala nové album Šachoffnice a objela s ním úspěšné jarní turné po vyprodaných sálech a zaplněných halách. Koncerty probíhaly v euforické atmosféře s velkolepou scénu v motivu šachovnice a přinesly pozitivní ohlasy u fanoušků i médií. A tak se kapela v turné rozhodla pokračovat i na podzim: 1. listopadu 2019 vyrazí s druhým tahem Šachoffnice po šestnácti zastávkách napříč republikou. Na diváky čeká poctivý hard&heavy koncert s podmanivými texty, tématickými videoprojekcemi, speciálními efekty a autogramiádou členů kapely.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: v předprodeji 390 Kč. Podrobná pozvánka

Semily uvidí vánoční koncert Kamila Střihavky a Leaders

úterý 10. prosince

KAMIL STŘIHAVKA & THE LEADERS: VÁNOČNÍ AKUSTICKÝ KONCERT
Česká rocková legenda a majitel nezaměnitelného hlasu Kamil Střihavka se rozhodl nadělit fanouškům vánoční dárek v podobě komorního akustického koncertu, na kterém zazní jeho zásadní hity laděné do vánočního hávu.
V současnosti je frontmanem kapely Leaders, která ho doprovodí i na akustickém vánočním koncertě.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: v předprodeji 300 Kč/ na místě 340 Kč. Podrobná pozvánka

pondělí 16. prosince

VÁNOČNÍ INSPIRACE
V rámci koncertů KPH se představí společně hned dva fenomény české hudby: první dáma českého klarinetu Ludmila Peterková a dnes již mezinárodně známé Bennewitzovo kvarteto (Jakub Fišer, Štěpán Ježek, Jiří Pinkas, Štěpán Doležal). Všichni dnes nesporně patří k současné světové špičce. K jejich přednostem patří dokonalá souhra a svěží dynamický projev. Spojení smyčcového kvarteta s klarinetem přináší okouzlující barevné možnosti, které inspirovaly mnoho hudebních skladatelů od klasicismu až po současnost.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 180 Kč.

Samostatné pozvánky a související články:

Semily uvidí vánoční koncert Kamila Střihavky a Leaders!

Traktor Šachoffnice tour zavítá při druhém tahu do Semil

Jiří Suchý a Jitka Molavcová představí v Semilech písničky Semaforu

FOTO: Krásy severního Vietnamu popsal Tomáš Jech

Kompletní program festivalu Jazz pod Kozákovem 2019

Krás(k)a na scéně přivábila do Semil držitele Thálie

Cestovatelská beseda: Střecha Afriky aneb Návrat do historie lidstva

FABRIKA 1861 ožila festivalem Jazz pod Kozákovem

Klubová scéna pokračuje v KC Golf i v roce 2019

Co jste v KC Golf zmeškali v říjnu?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

Listopadová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Listopadový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v listopadu

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Štěpánek trefil pro Jablonec Evropu

Štěpánek trefil pro Jablonec EvropuSouboj o konečné čtvrté místo ve Fortuna:lize nakonec vyšel lépe Jablonci, kterému stačila remíza s Baníkem, zatímco Liberec prohrál v Plzni. Remízový gól vstřelil za Jablonec obránce Štěpánek, pro nějž to byl první ligový gól. Více podrobností na Našem Jablonecku

Zateplováním se v krajských budovách ušetří ročně více než milion korun

V letech 2016-2019 ušetřil Liberecký kraj díky zateplování svých budov 3,5 milionu korun. Vyplývá to z analýzy dat z modulu ENERGIE. Ta probíhá pravidelně každý rok. Porovnávají se v ní mimo jiné spotřeby objektů před provedením revitalizačních opatření, tedy před zateplením, a po nich. Ve všech budovách ve správě Libereckého kraje se v letech 2016-2019 ušetřilo 3 250 000 kWh. Ve finančním vyjádření to je 3 500 000 korun. „Je jasně vidět, že investice do revitalizací plášťů budov se dlouhodobě vyplácejí. Navíc snížením spotřeby snižujeme i tzv. uhlíkovou stopu a pomáháme přírodě. Rozhodně v tom hodláme pokračovat," okomentovala výsledky analýzy statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Bezpečná a zdravá cykloturistika s projektem Na kole jen s přilbou
Po oteplení zřejmě přijdou bouřky, někde i s kroupami
Dalibor Janda oslaví v Sedmihorkách 40 let na hudební scéně
Libereckým krajem projede o víkendu Rally Bohemia
Město Jilemnice otevírá veřejnosti radniční věž s opakovacími hodinami

Nejčtenější články

09.07.: Libereckým krajem projede o víkendu Rally Bohemia
07.07.: Fotbalisté Přepeř hráli alespoň přáteláky, nyní začne příprava na sezonu
07.07.: Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT