Akce Kulturního centra Golf Semily v říjnu

13.10.2019 10:50:14 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v říjnu

Kulturní centrum Golf v Semilech v říjnu pořádá divadelní představení, výstavy i koncerty. K nejzajímavějším akcím patří Jazz ve městě, výstava exotů, oslavy Dne seniorů nebo divadelní přehlídka Semilský paroháč.

KC Golf Semily uvede v říjnu 2019:

středa 2. října

NAŠE PÍSNIČKA ANEB POSTAVÍM SI DOMEČEK
Koncert s divadelní výpravou, při kterém se děti - posluchači hravou a vtipnou formou seznámí se základy hudební nauky. Účinkují: M.Novozámská, Jan Míšek a chlapecký sbor BONIFANTES z Pardubic. Pořádá Hudební divadlo dětem, o.s.
V sále KC Golf Semily od 8.30 a 10.00 hod. Vstupné: 60 Kč.

Při Bubenické show v Semilech vzpomenou i na Daniela Nekonečného

pátek 4. října

BUBENICKÁ SHOW MR.POPELINA S PŘEKVAPENÍM
Velkolepá show a to nejen bubenická. Rytmy i tancem nabitý večer moderuje Robert Tomáš alias Mr.Popelino, který během show představí své žáky - mladé nadějné bubeníky a bubenice. Dalšími místními hosty budou Pavel Krejčí a Jiří Jedlička. Velkým zpestřením programu bude roztančené zavzpomínání na krále rozkoše Daniela Nekonečného, se kterým Mr.Popelino vystupoval 15 let. Vzpomínková show bude v duchu Ria a nebudou chybět jeho krásné sólové tanečnice - tygřice, které tancovaly po jeho boku.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 130 Kč. Samostatná pozvánka

sobota 5. října

SEMILSKÉ IMPULZY - TVOŘÍME DUŠÍ
XI. ročník regionálního projektu, prezentační setkání umělců se zdravotním handicapem a kulturní veřejností semilského regionu. Velká celodenní prodejní prezentace uměleckých výrobků chráněných dílen regionu. Pořádá Sdružení Artefaktum.cz a Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje ve spolupráci s KC Golf Semily.
V sále KC Golf Semily od 10 hod. vernisáž výstavy a od 13 hod. slavnostní zahájení prezentačního setkání a kulturní program.

1. PRODLOUŽENÁ - KURZ TANCE A SPOLEČENSKÉHO CHOVÁNÍ
První prodloužená v rámci kurzu tance a společenského chování. Hudební doprovod zajišťuje hudební skupina Allegro Jičín. Vstup pro všechny účastníky i návštěvníky kurzu je pouze ve společenském oblečení.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 130 Kč a na gardenku a legitimaci.

středa 9. října

JAZZ VE MĚSTĚ
Další novinkou velkého semilského jazzového festivalu JAZZ POD KOZÁKOVEM bude koncert, který proběhne na semilském náměstí. Zahraje výborný liberecký Dixieland OLD STARS, kapela s 60letou tradicí, která hraje tradiční hudbu neworleanských jazzmenů a písničky v dixielandové úpravě. Přijďte se pobavit a zazpívat si s nimi.
Riegrovo náměstí Semily od 16.00 hod.

Výstava exotického ptactva a kaktusů v Semilech<br />Autor: Petr Ježek čtvrtek 10. října - sobota 12. října

VÝSTAVA EXOTŮ
Tradiční výstava spojená s expozicí bonsají, květin a samorostů, tombola, prodej. Pořádá ZO ČSCHDZ.
V sále a předsálí KC Golf Semily od 8.00 hod. do 18.00 hod. Vstupné: dospělí 60 Kč, děti a důchodci 30 Kč, hromadné vstupné a školy 10 Kč. Fotogalerie z jubilejního 20. ročníku výstavy exotů v Semilech

pondělí 14. října

KONCERT PRO VIOLONCELLO A KLAVÍR
63. sezónu KPH zahájí violoncellista Jan Páleníček a klavíristka Jitka Čechová, kteří patří bezesporu k nejuznávanějším českým interpretům, jejichž umění slaví úspěch na domácích i zahraničních koncertních pódiích. Koncert výjimečné kvality, od jehož dokonalé interpretace nelze očekávat nic jiného, než excelentní umělecký zážitek. Upozorňujeme na možnost zakoupit si abonentku za velmi zvýhodněnou cenu na všechny koncerty. Informace o abonentní legitimaci v kanceláři KC Golf.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 140 Kč.

úterý 15. října

OSLAVY MEZINÁRODNÍHO DNE SENIORŮ
Zábavné odpoledne, vystoupí zpěvák Bohuš Matuš a žáci ZUŠ. Pořádá Liberecký kraj
V sále KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstup volný.

Semilský paroháč 2019 láká na pohádky, premiéry i Jaromíra Noska čtvrtek 17. října - sobota 19. října

SEMILSKÝ PAROHÁČ
21. ročník přehlídky divadelních a loutkářských souborů s tradičním průvodem a máčením poroty v Jizeře. Krom velkého množství pohádek se můžete těšit na premiéru MUŽ NA VODÍTKU, kterou uvede domácí soubor Studio Podio. V pátek si nenechte ujít hru plnou komických situací, ale i překvapivých zvratů POKREVNÍ BRATŘI a večerní divadlo jednoho herce DO KALHOT! Sobotní podvečer zahájí hořká komedie ZAKÁZANÉ UVOLNĚNÍ. Semilský rodák Jaromír Nosek zaútočí na Vaše bránice v komedii ČÍŇANI. Třešničkou na programu bude oblíbené pardubické Divadlo Tří.
Ve všech prostorách KC Golf Semily a v sále radnice. Vstupné dobrovolné. Program přehlídky na www.facebook.com/dspodio a www.kcgolf.cz. Pozvánka s čaovým programem

neděle 20. října

ZAHÁJENÍ TANEČNÍCH KURZŮ PRO MANŽELSKÉ A PŘÁTELSKÉ PÁRY
Kurz pod vedením tanečního mistra Petra Mertlíka s partnerkou obsahuje pět lekcí a závěrečný taneční večer. Kurzovné činí 600,- Kč na osobu (jednotlivé vstupné činí 130,- Kč/os./lekce).
O tom, jaké pokročilosti kurz bude, rozhodnete sami svými přihláškami, které uzavíráme 4.října. Vybírat můžete mezi kurzem pro začátečníky, pro mírně až středně pokročilé a kurzem pro pokročilé a více pokročilé.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: na legitimaci nebo jednotlivé vstupné 130 Kč/os.

Krásy severního Vietnamu popíše Tomáš Jech středa 23. října

KRÁSY SEVERNÍHO VIETNAMU
Cyklus cestovatelských besed nás při prvním podzimním setkání zavede do Vietnamu, který je jednou z nejdynamičtějších asijských zemí. Sever země však zůstává zaostalejší, a díky tomu autentičtější, na rozdíl od jeho jižní části. Během cestovatelské besedy Tomáše Jecha navštívíte etnické menšiny v odlehlých horských oblastech u čínských hranic, kopcovitá údolí plná čajových plantáží pod nejvyšší horou Indočíny či krasovou zátoku Ha Long, která byl zvolena jedním ze sedmi přírodních divů světa.
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 80 Kč. Samostatná pozvánka

sobota 26. října

ČERTOVA NEVĚSTA
Veselá loutková pohádka se odehrává na české vesnici, kde darebný čert unese tři milé sestry. Dívky se brání jeho podlým myšlenkám na sňatek s jednou z nich. Na pomoc jim kupodivu přijde čertova hospodyně - černá bába. Velké loutky a čert z březového koštěte vyvolávají spíš úsměv než strach. První pohádka pro děti a rodiče z cyklu víkendových pohádek. Během tohoto cyklu, který trvá od října do dubna probíhá soutěž o nejvěrnějšího diváka. Každý dětský divák obdrží soutěžní kartu a za každou navštívenou pohádku (a karneval) přibude na kartičku obrázek. Nejvěrnější diváci budou odměněni.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 50 Kč.

sobota 26. října

SUFFERING SOULS
Rocková podzimní zábava s kapelou, která tímto oslaví 20 let působení na místní scéně. Bude to ale zároveň poslední koncert se zpěvačkou Lucií Grohovou. Host: Tampelband, kapela ze Svojku, která má několik autorských skladeb, ale uslyšíte od nich i převzatou muziku.
V sále KC Golf Semily od 20.30 hod. Vstupné: 100 Kč

středa 30. října

PODVEČER S DECHOVKOU
Místní dechový soubor Semilská 12 chce překvapit své příznivce novinkami ve svém repertoáru. Aby pro procvičování nových skladeb měli větší motivaci, rozhodli se zkoušet veřejně. Buďte prvními posluchači a zpříjemněte si s dobrou dechovkou podzimní podvečer. Pro zájemce o tanec je k dispozici taneční parket.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 18.00 hod. Vstupné volné.

Připravují na listopad:

pátek 1. listopadu

TECH-HOUSE NIGHT VOL. 4
V pořadí čtvrtá pulzující house párty. Rytmus do žil Vám pustí DJ Piit, IBOO, Martin Boreš a Mirasso. Přijďte si vychutnat osvěžující drinky s vodkou Finlandia za příznivé ceny. Můžete si dát třeba míchané drinky s tonikem, s džusem a s redbullem. Nebo vsaďte na oblíbenou kapitánskou klasiku Morgan s colou. V akci drinky za 50 Kč = vodka Finlandia s tonikem, Finlandia s džusem, Morgan s colou nebo oblíbený míchaný drink Finlandia s redbullem za 80,- Kč.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 21.00 hod. Vstupné: 80 Kč.

pondělí 11. listopadu

KRÁS(K)A NA SCÉNĚ
Poslední abonentní představení. Londýn. Rok 1662. Král Karel II. vydává zákaz hraní ženských postav mužskými herci. Edward Kynaston, herec, který je na vrcholu díky svým ženským hrdinkám, začíná hrát zásadní hru svého života. Daniel Bambas obdržel za hlavní roli Cenu Thálie 2017
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 350 Kč.

pátek 15. listopadu - sobota 16. listopadu

JAZZ POD KOZÁKOVEM
33. ročník festivalu představí domácí i zahraniční interprety. Účinkujícími pátečního rytmicky nadupaného večera budou kapely Barbora Mochowa / Praha, Kike Mora trio / Španělsko, O´Band / Liberec
Sobotní galavečer zahájí mladý energický Magnum Jazz Bigband / Praha a vrcholem pak bude jazzová legenda Eva Pilarová za doprovodu kapely a mladého zpěváka Tomáše Ringela. V předsálí večer příjemně zakončí orchestr Prague Rhythm Kings.
V KC Golf Semily od 19.00 hod.

neděle 24. listopadu

LEGENDY SEMAFORU
Jiří Suchý společně se svou dlouholetou kolegyní Jitkou Molavcovou nás pozve do zlaté éry Semaforu. V programu zazní všechny známé písničky, jako jsou například Pramínek vlasů, Klokočí, Blues pro tebe, Lípa zelená, ale i ty vánočně laděné. Jiří Suchý obohacuje českou kulturu svou tvorbou přes šedesát let. Divadlo Semafor slaví šedesátku a semilský kulturák 40 let = 100 důvodů, proč tento výjimečný koncert navštívit.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 390/370/350 Kč (dle místa sezení).

Samostatné pozvánky a související články:

FOTO: Krásy severního Vietnamu popsal Tomáš Jech

Semilský paroháč 2019 láká na pohádky, premiéry i Jaromíra Noska

Při Bubenické show v Semilech vzpomenou i na Daniela Nekonečného

Obrazem: 16. ročník Semilského pecnu

FOTO: V semilském KC Golf se představily místní spolky

Obrazem: Na semilském Ostrově hrála kapela minus123minut

Klubová scéna pokračuje v KC Golf i v roce 2019

Co jste v KC Golf zmeškali v září?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

Zářijová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Říjnový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v říjnu

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonecký běh do pohody trochu jinak

Oficiální Jablonecký běh do pohody byl sice přeložen na říjen (11. 10. 2020), pořadatelé však nelení a rekreační běh Zkus klus pořádají již nyní - ve čtvrtek 4. června. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Město Turnov podpořilo výstavbu Naučné stezky J. Pekaře

Zastupitelstvo města Turnov rozhodlo o poskytnutí individuální dotace z rozpočtu města Turnov ve výši 30 tisíc korun pro Rohozecký okrašlovací spolek z. s.. Dotace má být určena na doplatek nově vzniklé naučné stezky turnovského rodáka prof. Josefa Pekaře, zároveň by byla využita na výrobu propagačních letáků a k úhradě části nákladů za texty na panely naučné stezky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Město Turnov chce zabezpečit zchátralý areál uhelných skladů
Uzavřeli lávku v Bítouchově, začali stavět novou
Už je opět přístupná vyhlídka v 17. patře budovy krajského úřadu
Na jablonecké Střelnici byl Liberec jasně lepší
V Ralsku probíhaly dvoudenní atesty kynologů v sutinovém vyhledávání

Nejčtenější články

01.06.: Nadměrný náklad vyjel z Jablonného a mířil do Červené Vody
01.06.: Novinky z rekonstrukce silnice II/610 v Turnově až na hranici kraje
02.06.: FOTO: Opět pokračuje rekonstrukce mostu na průtahu městem Turnov

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT