Akce Kulturního centra Golf Semily v září

07.09.2019 19:15:31 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v září

Kulturní centrum Golf v Semilech v září pořádá divadelní představení i koncerty a spouští nové kurzy. K nejzajímavějším akcím patří Fabrika musica, koncert Lenky Dusilové či představení Doktor v nesnázích.

KULTURNÍ PODZIM

V rámci abonentního předplatného bude uvedena 11. listopadu historická freska KRÁS(K)A NA SCÉNĚ. V této skvělé a stále aktuální hře vystupuje téměř celý ansámbl mladoboleslavského divadla a vynikající Daniel Bambas obdržel za hlavní roli Cenu Thálie 2017
Předprodej na divadlo již zahájen!

Na hudební scéně se během podzimu představí Lenka Dusilová, Eva Pilarová, Jiří Suchý s Jitkou Molavcovou, Kamil Střihavka, kapela Traktor a další.

Od 17. do 19. října proběhne divadelní přehlídka SEMILSKÝ PAROHÁČ a 15.- 16. listopadu hlavní program JAZZ POD KOZÁKOVEM.

KURZ JÓGY

Kurzy jógy v KC Golf Semily vedou Ing. Mgr. Jiří Čáslavský (vždy v pondělí, lekce o trvání 60 min. začíná od 16.30 hod.) a paní Věra Váňová (vždy v pondělí od 18 hod. a ve čtvrtek od 16.30 a 18 hod. - lekce 90 min.) Cvičí se od září 2019 do května 2020. Kurzovné činí za 60ti minutovou lekci 40,- Kč a za 90 minutovou lekci 50,- Kč (vedle zvýhodněného kurzovného lze hradit i jednotlivé vstupné 60 Kč a 70 Kč). Do kurzů zbývá posledních pár míst, info kancelář KC.

JAZYKOVÉ KURZY

Podle zájmu bude ve školním roce 2019/2020 otevřen kurz španělštiny pro začátečníky a pro středně pokročilé. Výuka bude probíhat jednou týdně dvě vyučovací hodiny, tedy 1,5 hodiny. Otevření kurzu a cena kurzovného je závislá na počtu přihlášených účastníků.

KURZY TANCE PRO MANŽELSKÉ A PŘÁTELSKÉ PÁRY

Na podzim 2019 bude v KC Golf probíhat dle zájmu Taneční kurz pro manželské páry a přátelské dvojice - tradičně pod lektorským vedením tanečního mistra Petra Mertlíka. První lekce bude 20.10. od 19.30 hod.

O tom, jaké pokročilosti kurz bude, rozhodnete sami svými přihláškami. Vybírat můžete mezi kurzem pro začátečníky, pro mírně až středně pokročilé a kurzem pro pokročilé a více pokročilé. Pro otevření kurzu je nutností zapsat 20 tanečních párů s předplatným. Máte-li o taneční kurzy zájem, hlaste se do 4. října 2019 na e-mailové adrese: j.bazantova@kcgolf.cz. Prosíme, hlaste se včas!

KC Golf Semily uvede v září 2019:

čtvrtek 5. září

ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA / DIVADLO VÍTI MARČÍKA
Klasický příběh o Šípkové Růžence doprovázený hrou na flétnu, kytaru a poutavým vyprávěním, které Vás vtáhne přímo do děje zahraje potulné divadlo z jižních Čech s legendárním hercem Víťou Marčíkem. Divadelní představení pro školy a školky, ale i pro veřejnost!
V sále KC Golf Semily od 10.30 hod. Vstupné: 50 Kč.

neděle 8. září

ZAHÁJENÍ KURZU TANCE A SPOLEČENSKÉHO CHOVÁNÍ
Kurz vedou tradičně manželé Mertlíkovi z Jičína, hudební doprovod zajišťuje skupina Allegro. Kurzovné včetně věnečku činí 1 500,- Kč. Při zaplacení kurzovného obdrží každý účastník legitimaci, která ho opravňuje k účasti na kurzu. Vstup pro všechny účastníky i návštěvníky kurzu je pouze ve společenském oblečení.
V sále KC Golf Semily od 16.00 hod.
Rozpis dalších lekcí v září:
Neděle 15. září 2. lekce od 16.00 hod.
Sobota 21. září 3. lekce od 19.30 hod.
Sobota 28. září 4. lekce od 19.30 hod.

pátek 13. a sobota 14. září

Slavnost úrody Semilský pecen se koná již pošestnáctéSEMILSKÝ PECEN
Na semilském Ostrově se v sobotu 14. září uskuteční již pošestnácté Podkrkonošská slavnost úrody pod názvem Semilský pecen. I tentokrát je pro návštěvníky připraven bohatý program. Nebude v něm chybět dožínkový průvod městem, expozice hospodářských zvířat, ukázky historické i současné zemědělské techniky, rukodělné dílničky i doprovodný kulturní program na podiu před zámkem. V předvečer Pecnu v pátek 13. nebude chybět tradiční Ďolík fest, na němž se představí žáci konzervatoří, uměleckých škol i ostatní kumštýři, od 19.30 hodin před zámkem zahraje studentská cimbálová muzika Pajtáš. Podrobný program

Festival Jazz pod Kozákovem 2019 zahájí koncert Fabrika Musika pátek 20. září

 

FABRIKA MUSICA
Předkoncert velkého semilského jazzového festivalu proběhne v industriálním prostoru FABRIKY 1861, v podnikových dílnách, HYBLER TEXTIL s.r.o., Kolora a.s. Jazzové standardy, ale i novější kompozice zahraje Ledl Jazz Q. Dva hudební zvuky, které se optimálně doplňují, tak zní druhý vystupující projekt HlasKontraBas - Ridina Ahmedová a Petr Tichý. Originální souzvučný hudební projev tvoří zpěvačka Ridina Ahmedová a kontrabasista Petr Tichý. Přijďte si užít příjemný večer v netradičním koncertním prostředí.
V objektu FABRIKA 1861, HYBLER TEXTIL s.r.o., Kolora a.s. Semily od 19.00 hod.
Vstupné:180 Kč/ studenti (s průkazem ISIC) 130 Kč. Podrobná pozvánka

V rámci Fokus Festu v Semilech vystoupí Lenka Dusilová pátek 27. září

LENKA DUSILOVÁ - SÓLO
Nekompromisní, uhrančivá, svéhlavá a tolik obdivovaná zpěvačka. Šestinásobná držitelka hudebních cen Anděl se stala ikonou odvážného, novátorského popu, oslovuje však i většinové publikum. Tentokrát uvidíme Lenku Dusilovou sólo s kytarou. Intimnější, komornější projev však nebude ochuzen o různé hudební efekty a překvapení. Hudební večer v rámci filmového festivalu Fokus v Semilech. Sezení bez místenek.
V sále KC Golf Semily od 20.30 hod. Vstupné: v předprodeji 280/ na místě 320 Kč. Podrobná pozvánka

Doktor v nesnázích bude hledat pomoc u diváků v Semilech

pondělí 30. září

DOKTOR V NESNÁZÍCH
Francouzská komedie z prostředí plastické chirurgie bude uvedena v rámci abonentního předplatného. Tato zábavná hra, až groteska je obohacena skvělou muzikou a choreografií. Představení uvede Agentura Familie Praha. Hrají: Karel Zima, Anna Stropnická, Dana Morávková nebo Pavlína Mourková, Magda Weigertová nebo Zuzana Mixová a Kateřina Seidlová. Představení je přístupné široké veřejnosti a předprodej je již zahájen.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 300 Kč. Podrobná pozvánka

Připravují na říjen:

Při Bubenické show v Semilech vzpomenou i na Daniela Nekonečného

pátek 4. října

BUBENICKÁ SHOW MR.POPELÍNA S PŘEKVAPENÍM
Velkolepá show a to nejen tou bubenická. Rytmy i tancem nabitý večer moderuje Robert Tomáš alias Mr.Popelino, který během show představí své žáky - mladé nadějné bubeníky a bubenice. Dalšími místními hosty budou Pavel Krejčí a Jiří Jedlička. Velkým zpestřením programu bude roztančené zavzpomínání na krále rozkoše Daniela Nekonečného, se kterým Mr. Popelino vystupoval 15 let. Vzpomínková show bude v duchu Ria a nebudou chybět jeho krásné sólové tanečnice - tygřice, které tancovaly po jeho boku.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30. Samostatná pozvánka

pondělí 14. října

KONCERT PRO VIOLONCELLO A KLAVÍR
Účinkují violoncellista Jan Páleníček a klavíristka Jitka Čechová, kteří patří bezesporu k nejuznávanějším českým interpretům, jejichž umění slaví úspěch na domácích i zahraničních koncertních pódiích. Koncert výjimečné kvality, od jehož dokonalé interpretace nelze očekávat nic jiného, než excelentní umělecký zážitek.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod.

10. - 12. října

VÝSTAVA EXOTICKÉHO PTACTVA SPOJENÁ S EXPOZICÍ BONSAJÍ, KVĚTINA A SAMOROSTŮ
Tradiční výstava exotů, bonsají, květin a kaktusů, tombola, prodej. Pořádá ZO ČSCHDZ Semily.

17. - 19. října

SEMILSKÝ PAROHÁČ
Nesoutěžní přehlídka alternativních divadel. Pořádá DS Podio při KC Golf Semily.

Samostatné pozvánky a související články:

Obrazem: 16. ročník Semilského pecnu

Festival Fokus Fest se koná už pošesté v Semilech - kompletní program

Festival Jazz pod Kozákovem 2019 zahájí koncert Fabrika Musika

Při Bubenické show v Semilech vzpomenou i na Daniela Nekonečného

V rámci Fokus Festu v Semilech vystoupí Lenka Dusilová

Slavnost úrody Semilský pecen se koná již pošestnácté

Doktor v nesnázích bude hledat pomoc u diváků v Semilech

FOTO: V semilském KC Golf se představily místní spolky

Obrazem: Na semilském Ostrově hrála kapela minus123minut

Klubová scéna pokračuje v KC Golf i v roce 2019

Co jste v KC Golf zmeškali o prázninách?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

Zářijová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Zářijový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v září

Přehled akcí: Prázdninové hudební léto v Pojizeří pokračuje i v srpnu

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj i letos vzdá hold Tibetu, vlajku bude vyvěšovat nejméně do roku 2024

I letos, stejně jako v předchozích letech, zavlaje na terase třetího patra budovy Krajského úřadu Libereckého kraje tibetská vlajka. Připomíná březnové výročí povstání tibetského lidu proti represím a čínské politice. Liberecký kraj se pověšením vlajky každoročně připojuje do mezinárodní kampaně Vlajka pro Tibet. „Letos si připomeneme již 62. výročí povstání tibetského lidu proti represivní čínské politice. Podpora národů, které bojují za svoji svobodu, je pro nás důležitá. My sami jsme prožili desítky let v nesvobodě. Ke kampani Vlajka pro Tibet se připojujeme každoročně a pokračovat budeme i v současném volebním období," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Český ráj dětem je nový hravý web Sdružení Český ráj

Sdružení Český ráj na přelomu roku spustilo novou podobu dětského webu www.ceskyrajdetem.cz. Internetovými stránkami provází malé návštěvníky a jejich rodiče postavičky známé z Pověstí Českého ráje, které namalovala akademická malířka Barbora Kyšková. Setkáte se tu tedy například s obrem Drábem, vodníkem Čeperkou, vílou Jizerýnou nebo Černým rytířem z Hrubé Skály. „Nové stránky jsme koncipovali skutečně pro děti. I ty menší, které ještě neumí číst, si na stránkách mohou samy poslechnout pověst, vybarvit omalovánku, zahrát pexeso nebo ne úplně lehkou posunovačku," říká Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení Český ráj.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Podvodník řádil: Seniorku v Lomnici okradl o 87 tisíc, na další to zkoušel
Firma TGK - Technika oblékla do skleněných šatů oceněné sídlo Lasvitu
Parkování v Bedřichově bylo o víkendu obtížné, ale dostupné
Horská služba zachraňovala zraněného muže pod ledopádem
Vzácné pojizerské čepce dorazily z Olomouce do Semil

Nejčtenější články

24.01.: Řidička sjela v Benešově s autem do náhonu, na místě nehody zemřela
24.01.: V obci Bohumileč u Turnova narazilo auto do sloupu
24.01.: Fotbalové kuriozity 12 aneb Něco málo ze sezony 2020

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT