Akce Kulturního centra Golf Semily v září

07.09.2019 19:15:31 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v září

Kulturní centrum Golf v Semilech v září pořádá divadelní představení i koncerty a spouští nové kurzy. K nejzajímavějším akcím patří Fabrika musica, koncert Lenky Dusilové či představení Doktor v nesnázích.

KULTURNÍ PODZIM

V rámci abonentního předplatného bude uvedena 11. listopadu historická freska KRÁS(K)A NA SCÉNĚ. V této skvělé a stále aktuální hře vystupuje téměř celý ansámbl mladoboleslavského divadla a vynikající Daniel Bambas obdržel za hlavní roli Cenu Thálie 2017
Předprodej na divadlo již zahájen!

Na hudební scéně se během podzimu představí Lenka Dusilová, Eva Pilarová, Jiří Suchý s Jitkou Molavcovou, Kamil Střihavka, kapela Traktor a další.

Od 17. do 19. října proběhne divadelní přehlídka SEMILSKÝ PAROHÁČ a 15.- 16. listopadu hlavní program JAZZ POD KOZÁKOVEM.

KURZ JÓGY

Kurzy jógy v KC Golf Semily vedou Ing. Mgr. Jiří Čáslavský (vždy v pondělí, lekce o trvání 60 min. začíná od 16.30 hod.) a paní Věra Váňová (vždy v pondělí od 18 hod. a ve čtvrtek od 16.30 a 18 hod. - lekce 90 min.) Cvičí se od září 2019 do května 2020. Kurzovné činí za 60ti minutovou lekci 40,- Kč a za 90 minutovou lekci 50,- Kč (vedle zvýhodněného kurzovného lze hradit i jednotlivé vstupné 60 Kč a 70 Kč). Do kurzů zbývá posledních pár míst, info kancelář KC.

JAZYKOVÉ KURZY

Podle zájmu bude ve školním roce 2019/2020 otevřen kurz španělštiny pro začátečníky a pro středně pokročilé. Výuka bude probíhat jednou týdně dvě vyučovací hodiny, tedy 1,5 hodiny. Otevření kurzu a cena kurzovného je závislá na počtu přihlášených účastníků.

KURZY TANCE PRO MANŽELSKÉ A PŘÁTELSKÉ PÁRY

Na podzim 2019 bude v KC Golf probíhat dle zájmu Taneční kurz pro manželské páry a přátelské dvojice - tradičně pod lektorským vedením tanečního mistra Petra Mertlíka. První lekce bude 20.10. od 19.30 hod.

O tom, jaké pokročilosti kurz bude, rozhodnete sami svými přihláškami. Vybírat můžete mezi kurzem pro začátečníky, pro mírně až středně pokročilé a kurzem pro pokročilé a více pokročilé. Pro otevření kurzu je nutností zapsat 20 tanečních párů s předplatným. Máte-li o taneční kurzy zájem, hlaste se do 4. října 2019 na e-mailové adrese: j.bazantova@kcgolf.cz. Prosíme, hlaste se včas!

KC Golf Semily uvede v září 2019:

čtvrtek 5. září

ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA / DIVADLO VÍTI MARČÍKA
Klasický příběh o Šípkové Růžence doprovázený hrou na flétnu, kytaru a poutavým vyprávěním, které Vás vtáhne přímo do děje zahraje potulné divadlo z jižních Čech s legendárním hercem Víťou Marčíkem. Divadelní představení pro školy a školky, ale i pro veřejnost!
V sále KC Golf Semily od 10.30 hod. Vstupné: 50 Kč.

neděle 8. září

ZAHÁJENÍ KURZU TANCE A SPOLEČENSKÉHO CHOVÁNÍ
Kurz vedou tradičně manželé Mertlíkovi z Jičína, hudební doprovod zajišťuje skupina Allegro. Kurzovné včetně věnečku činí 1 500,- Kč. Při zaplacení kurzovného obdrží každý účastník legitimaci, která ho opravňuje k účasti na kurzu. Vstup pro všechny účastníky i návštěvníky kurzu je pouze ve společenském oblečení.
V sále KC Golf Semily od 16.00 hod.
Rozpis dalších lekcí v září:
Neděle 15. září 2. lekce od 16.00 hod.
Sobota 21. září 3. lekce od 19.30 hod.
Sobota 28. září 4. lekce od 19.30 hod.

pátek 13. a sobota 14. září

Slavnost úrody Semilský pecen se koná již pošestnáctéSEMILSKÝ PECEN
Na semilském Ostrově se v sobotu 14. září uskuteční již pošestnácté Podkrkonošská slavnost úrody pod názvem Semilský pecen. I tentokrát je pro návštěvníky připraven bohatý program. Nebude v něm chybět dožínkový průvod městem, expozice hospodářských zvířat, ukázky historické i současné zemědělské techniky, rukodělné dílničky i doprovodný kulturní program na podiu před zámkem. V předvečer Pecnu v pátek 13. nebude chybět tradiční Ďolík fest, na němž se představí žáci konzervatoří, uměleckých škol i ostatní kumštýři, od 19.30 hodin před zámkem zahraje studentská cimbálová muzika Pajtáš. Podrobný program

Festival Jazz pod Kozákovem 2019 zahájí koncert Fabrika Musika pátek 20. září

 

FABRIKA MUSICA
Předkoncert velkého semilského jazzového festivalu proběhne v industriálním prostoru FABRIKY 1861, v podnikových dílnách, HYBLER TEXTIL s.r.o., Kolora a.s. Jazzové standardy, ale i novější kompozice zahraje Ledl Jazz Q. Dva hudební zvuky, které se optimálně doplňují, tak zní druhý vystupující projekt HlasKontraBas - Ridina Ahmedová a Petr Tichý. Originální souzvučný hudební projev tvoří zpěvačka Ridina Ahmedová a kontrabasista Petr Tichý. Přijďte si užít příjemný večer v netradičním koncertním prostředí.
V objektu FABRIKA 1861, HYBLER TEXTIL s.r.o., Kolora a.s. Semily od 19.00 hod.
Vstupné:180 Kč/ studenti (s průkazem ISIC) 130 Kč. Podrobná pozvánka

V rámci Fokus Festu v Semilech vystoupí Lenka Dusilová pátek 27. září

LENKA DUSILOVÁ - SÓLO
Nekompromisní, uhrančivá, svéhlavá a tolik obdivovaná zpěvačka. Šestinásobná držitelka hudebních cen Anděl se stala ikonou odvážného, novátorského popu, oslovuje však i většinové publikum. Tentokrát uvidíme Lenku Dusilovou sólo s kytarou. Intimnější, komornější projev však nebude ochuzen o různé hudební efekty a překvapení. Hudební večer v rámci filmového festivalu Fokus v Semilech. Sezení bez místenek.
V sále KC Golf Semily od 20.30 hod. Vstupné: v předprodeji 280/ na místě 320 Kč. Podrobná pozvánka

Doktor v nesnázích bude hledat pomoc u diváků v Semilech

pondělí 30. září

DOKTOR V NESNÁZÍCH
Francouzská komedie z prostředí plastické chirurgie bude uvedena v rámci abonentního předplatného. Tato zábavná hra, až groteska je obohacena skvělou muzikou a choreografií. Představení uvede Agentura Familie Praha. Hrají: Karel Zima, Anna Stropnická, Dana Morávková nebo Pavlína Mourková, Magda Weigertová nebo Zuzana Mixová a Kateřina Seidlová. Představení je přístupné široké veřejnosti a předprodej je již zahájen.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 300 Kč. Podrobná pozvánka

Připravují na říjen:

Při Bubenické show v Semilech vzpomenou i na Daniela Nekonečného

pátek 4. října

BUBENICKÁ SHOW MR.POPELÍNA S PŘEKVAPENÍM
Velkolepá show a to nejen tou bubenická. Rytmy i tancem nabitý večer moderuje Robert Tomáš alias Mr.Popelino, který během show představí své žáky - mladé nadějné bubeníky a bubenice. Dalšími místními hosty budou Pavel Krejčí a Jiří Jedlička. Velkým zpestřením programu bude roztančené zavzpomínání na krále rozkoše Daniela Nekonečného, se kterým Mr. Popelino vystupoval 15 let. Vzpomínková show bude v duchu Ria a nebudou chybět jeho krásné sólové tanečnice - tygřice, které tancovaly po jeho boku.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30. Samostatná pozvánka

pondělí 14. října

KONCERT PRO VIOLONCELLO A KLAVÍR
Účinkují violoncellista Jan Páleníček a klavíristka Jitka Čechová, kteří patří bezesporu k nejuznávanějším českým interpretům, jejichž umění slaví úspěch na domácích i zahraničních koncertních pódiích. Koncert výjimečné kvality, od jehož dokonalé interpretace nelze očekávat nic jiného, než excelentní umělecký zážitek.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod.

10. - 12. října

VÝSTAVA EXOTICKÉHO PTACTVA SPOJENÁ S EXPOZICÍ BONSAJÍ, KVĚTINA A SAMOROSTŮ
Tradiční výstava exotů, bonsají, květin a kaktusů, tombola, prodej. Pořádá ZO ČSCHDZ Semily.

17. - 19. října

SEMILSKÝ PAROHÁČ
Nesoutěžní přehlídka alternativních divadel. Pořádá DS Podio při KC Golf Semily.

Samostatné pozvánky a související články:

Obrazem: 16. ročník Semilského pecnu

Festival Fokus Fest se koná už pošesté v Semilech - kompletní program

Festival Jazz pod Kozákovem 2019 zahájí koncert Fabrika Musika

Při Bubenické show v Semilech vzpomenou i na Daniela Nekonečného

V rámci Fokus Festu v Semilech vystoupí Lenka Dusilová

Slavnost úrody Semilský pecen se koná již pošestnácté

Doktor v nesnázích bude hledat pomoc u diváků v Semilech

FOTO: V semilském KC Golf se představily místní spolky

Obrazem: Na semilském Ostrově hrála kapela minus123minut

Klubová scéna pokračuje v KC Golf i v roce 2019

Co jste v KC Golf zmeškali o prázninách?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

Zářijová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Zářijový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v září

Přehled akcí: Prázdninové hudební léto v Pojizeří pokračuje i v srpnu

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Ztracenou osobu našli v lese poblíž Viničné cesty v Jizerských horách

Skoro po třech dnech bylo úspěšně ukončeno pátrání po pohřešované osobě v jizerskohorských lesích. Společně s Policií ČR a dalšími složkami IZS se postupně do pátrání zapojilo i 11 jednotek hasičů a jeden kynologický tým HZS Libereckého kraje. Osoba byla v pondělí odpoledne nalezena v lese poblíž Viničné cesty a následně předána do péče zdravotníků. Více podrobností

Podzimní provoz kompostárny na Malém Rohozci

Kompostárnu na Malém Rohozci mohou Turnováci využívat v měsíci říjnu i v listopadu 2019. S příchodem podzimu a podzimních prací na zahradách, je dobré připomenout, že kompostárnu mohou občané využívat v měsíci říjnu každé pondělí, středu a pátek od 9 do 17 hodin. V sobotu od 9 do 12 hodin. Kompostárna bude uzavřena ve státní svátek v pondělí 28. října. Kompostárna bude otevřena i v měsíci listopadu, a to ve stejné dny, avšak jen do 16 hodin. Sobota zůstává stejná od 9 do 12 hodin. Pokud vlastníte biopopelnice, jejich svoz proběhne vždy ve středu a ve čtvrtek, dle jednotlivých lokalit ve městě Turnov.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: V Jilemnickém krosu zopakoval vítězství Miroslav Vraštil
Utkání s rezervou Bohemky se hráčům Přepeř nepovedlo
Rokytničtí záchranáři budou od příštího roku v novém
Krajští zastupitelé podpořili přesun obcí do senátního obvodu Liberec
MŠ Zborovská Turnov se rozšíří o další oddělení díky dotaci z EU

Nejčtenější články

20.10.: Přehled fotbalových výsledků 11. podzimního kola
19.10.: FOTO: Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
20.10.: Krajský přebor: Čtvrtá výhra v řadě vynesla Turnov na třetí místo

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT