Ani dvě branky nestačily Sedmihorkám na liberecké vojáky

09.05.2011 10:47:01 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Karlovice - Sedmihorky

Ani dvě branky nestačily Sedmihorkám na liberecké vojáky

V dalším kole krajského přeboru přivítali sedmihorští fotbalisté VTJ Rapid Liberec. Přestože dokázali na jaře nevídanou věc - vstřelit dvě branky, tak to na výhru nestačilo. Hosté totiž potvrdili pověst jednoho z nejlepších mužstev jara a odvezli si všechny body.

Sedmihorky - VTJ Rapid Liberec 2:4 (0:2)

Na začátku utkání byli domácí poměrně aktivní, za zmínku stojí průnik Kratochvíla nebo pěkná přihrávka do běhu na Řezáče, který udělal kličku i brankaři, ale dostal se ze střeleckého postavení. Hosté se do té doby ke střele nedostali. Přišla ovšem 15. minuta a z levé strany zahrávaná standardní situace, na centrovaný míč si naběhl Hegr a hlavou otevřel skóre zápasu. Od této doby začali být vojáci aktivnější, což potvrdili o pět minut později, kdy opět po centru do šestnáctky zůstal neobsazený Dospěl, kterému se přímo z voleje povedlo v akrobatické pozici překonat Koubuse podruhé - 0:2. Až v závěru prvního poločasu se domácí mohli radovat z pěkné akce - po krásné individuální akci prošel Kratochvíl a jeho tvrdá střela ze 17 metrů orazítkovala tyč, od které letěla podél brankové čáry mimo bránu.

Hosté se naopak v 62. minutě po podobné „tyčové akci" zaradovali potřetí. Střela Landyše skončila také na tyči, ale k domácí smůle se odrazila do branky. Za několik minut vykřesali sedmihorští hráči jiskřičku naděje. Ve vápně byl faulován Mencl a nařízenou penaltu proměnil Pavlíček - 1:3. Bohužel po nevinném centru z levé strany a nepatrné teči skončil míč překvapivě počtvrté v zápase až v domácí bráně. Poté se domácí snažili výsledek ještě zkorigovat, ale podařilo se to až v poslední minutě, kdy dlouhý pas Krále našel nabíhajícího Špínu, který šikovně přehodil vybíhajícího brankáře - 2:4.

V dalším kole zajíždí Sedmihorští na hřiště vedoucího mužstva krajského přeboru - Jiskry Mšeno, kde mohou jedině překvapit.

Branky: 65. Pavlíček z penalty, 90. Špína - 15. Hegr, 20. Dospěl, 62. Landyš, 75. P. Halama. ŽK: 3:4, ČK: 0:1 (91. L. Halama). Diváků: 90. Sedmihorky: Koubus - Kratochvíl, Vávra (76. Pařík), Kněbort (46. Špína), Švarc - Mencl, Král, Pavlíček, Mrňák (62. Bangha) - Řezáč, Kusák.

Přehled dalších víkendových fotbalových zápasů a všechny tabulky najdete zde

Související články:

Brodský Linka sebral Sedmihorkám v závěru bod

Střelci Sedmihorek konečně prolomili jarní kletbu

Sedmihorky stále pokračují v brankovém půstu

Sedmihorky stále bez gólu, ale už mají první bod

FOTO: Michal Bulíř rozstřílel hattrickem Sedmihorky

FOTO: Michal Bulíř rozstřílel hattrickem Sedmihorky

Sedmihorky mrhaly šancemi, Višňová střílela

Krajský přebor: Rozdílné ambice tří týmů z Pojizeří

Jilemnice vyřadila v krajském poháru Sedmihorky

FOTO: Krajský pohár: Zkáza týmů z Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.

Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie

Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné
Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
Lidové sady slavnostně otevřou s kulturním programem 28. prosince

Nejčtenější články

03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT