Sedmihorky stále pokračují v brankovém půstu

18.04.2011 17:47:53 | Autor: FKS a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Karlovice - Sedmihorky

Sedmihorky stále pokračují v brankovém půstu

Čtvrté jarní mistrovské utkání a třetí na hřišti soupeře sehráli fotbalisté FK Sedmihorky na stadionu v Hrádku nad Nisou. Bohužel ani tentokrát se jejich střelci nedočkali branky a tím pádem ani bodů.

Hrádek - Sedmihorky 1:0 (1:0)

Úvod utkání patřil hostům, nejprve v 5. minutě Pavlíček z dvaceti metrů mířil přesně k tyči, ale domácí brankář stačil míč vyrazit na roh. O tři minuty později opět Pavlíčkovu ránu zase zlikvidoval brankář. Ve 12. minutě postupoval domácí útočník sám na bránu. Obránce jej ve snaze odebrat míč fauloval a byl nařízena penalta, kterou Štálík proměnil - 1:0.

Gól Hrádku hosty poměrně zaskočil a utkání se více vyrovnalo. Až v 42. minutě se domácí dostali do ojedinělého brejku, který se snažil zastavit Kratochvíl, bylo to ale bohužel s faulem a dokonce za tento zákrok dostal červenou kartu, takže celý druhý poločas hráli v oslabení.

„Naši hráči ovšem v deseti začali více bojovat, soupeře přehrávali a chybělo jen jediné, gólové zakončení," poznamenal vedoucí mužstva Miroslav Kobrle. Velkou šanci měl ve 49. minutě Bakeš, který po centru Staňka hlavičkoval z malého vápna těsně vedle. O dvě minuty později přihrál Pavlíček Kusákovi, ale tomu v poslední chvíli zablokoval míč obránce. Pak se dostal do šance Staněk, ale domácí brankář ho vychytal. Následné dva úniky Kusáka zastavil vždy praporek pomezního pro sporný ofsajd.

Hrádek se dostával před naší branku jen sporadicky a hráči byli po utkání hodně zklamáni, ale za výkon ve druhém poločase jim patří určitě pochvala. Pokud se s takovouto bojovností bude pokračovat i v dalších zápasech, určitě to dobré výsledky přinese," komentoval zápas Kobrle.

Branka: 12, Štálík z penalty. ŽK: 5:5, ČK: 0:1 (42. Kratochvíl). Sedmihorky: Koubus - Kratochvíl, Bakeš, Koťátko, Švarc -  Bangha (69. Pařík), Mencl, Pavlíček, Pařízek (28. Staněk) - Kusák, Kněbort.

Další víkendové fotbalové výsledky a všechny tabulky najdete v přehledu zde

Související články:

Sedmihorky stále bez gólu, ale už mají první bod

FOTO: Michal Bulíř rozstřílel hattrickem Sedmihorky

Sedmihorky mrhaly šancemi, Višňová střílela

Krajský přebor: Rozdílné ambice tří týmů z Pojizeří

Jilemnice vyřadila v krajském poháru Sedmihorky

FOTO: Krajský pohár: Zkáza týmů z Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.

Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie

Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Prosincový program v turnovské Náruči
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné

Nejčtenější články

03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT