Britští Smokie nadchli publikum a odstartovali Sedmihorské léto 2016

17.06.2016 21:57:39 | Autor: Jitka Maděrová | Rubrika: KULTURA | Obce: Karlovice - Sedmihorky

Britští Smokie nadchli publikum a odstartovali Sedmihorské léto 2016

Hudební a divadelní Sedmihorské léto zažilo společně s více než tisícovkou fanoušků úžasný start do své sedmé sezony. Pódium ve středu 15. června patřilo britské legendární skupině Smokie. Dalších deset kulturních akcí v rámci tohoto festivalu diváky ještě čeká.

Smokie odehráli v srdci Českého ráje nezapomenutelnou show, která byla letos také jedinou v České republice. Zazněly největší hity jako Needles and Pins, Oh Carol, Living Next Door To Alice a mnohé další. Publikum své idoly doslova milovalo a tak se Českým rájem linul tisícihlasý sbor, při kterém snad každého příjemně mrazilo. Vyhlášená atmosféra Sedmihorského léta zážitek z celého koncertu těchto hvězd jen umocňovala.

Výborného průvodního slova pro začátek koncertu a pauzou mezi předkapelou The Cell a samotným vystoupením Smokie, se zhostil Honza Žíla. Zkušený spíkr a moderátor z Českého rozhlasu Sever s publikem výborně pracoval a to to také náležitě ocenilo.

Koncert kapely Smokie v Sedmihorkách<br />Autor: Jitka Maděrová Kromě diváků si i Smokie koncert užívali na sto procent. Jak sdělil pořadatelům klávesák Smokie Martin Bullard: „V Čechách je to vždy výborné. Publikum je tu specifické a vždy se nám skvěle hraje." O tom, že Smokie mají Českou republiku opravdu v lásce, svědčí také fakt, že českou vlajku, kterou na pódiu zakomponovali do své show a použili při přídavcích, které si publikum vytleskalo a vyskandovalo, si Smokie vyžádali a odvezli s sebou domů.

Sedmihorské léto tak stylově odstartovalo letošní ročník. Zároveň si pomyslně „umazalo" první z plánovaných akcí tohoto celoletního festivalu.

Další termín pro kulturu na pódiu Sedmihorského léta je již za necelé dva týdny. Stejně jako loni, i letos otevře letní prázdniny divadelní představení v hlavní roli s Ondřejem Vetchým. Velká zebra, aneb Jakže se to jmenujete je situační komedie, která přijde vhod všem, kteří se chtějí pobavit a příjemně ve společnosti špičkových hereckých osobností vplout do prázdninových měsíců. Představení se uskuteční ve čtvrtek 30. června.

Další osobnosti z pole hudebního a divadelního pak diváci mohou zažít v samostatných termínech až do konce srpna. Více informací na www.sedmihorskeleto.cz.

Program Sedmihorské léto 2016:

15.6.- Smokie - britská legendární kapela - Jediný koncert Smokie 2016 V Česku!
30.6. - Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete? - Ondřej Vetchý, Jaromír Dulava, Kateřina Hrachovcová a další - divadelní představení
05.7. - Ondřej Havelka & jeho Melody Makers
08.7. - Duo Jamaha
12.7. - Jelen
14.7. - Poslední recitál Marty Kubišové
21.7. - Aneta Langerová - Na Radosti 2016
28.7. - Rodina je základ státu - Miroslav Etzler, Sabina Laurinová, Robert Trsťan a další - divadelní představení
04.8. - Honza Nedvěd - Návrat - 50 let na scéně
18.8. - Vysavač - Bohumil Klepl - One man show
28.8. - Veselá Trojka

Glamrockoví pardálové už míří do Českého ráje

V Sedmihorkách zahraje skupina Smokie, soutěžte s námi o lístky!

Rozhovor Smokie Terrry Uttley: Vracet se k vám je fajn

Legendární Smokie odstartují Sedmihorské léto 2016 - kompletní přehled akcí

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 15 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Maturanti semilského gymnázia zvou na svůj ples

Maturanti, třídní učitelé, ředitelství školy a SRPG Vás zvou na 64. maturitní ples Gymnázia Ivana Olbrachta. V sále hraje skupina Futrál a ve vinárně je připravena diskotéka. Zažijete také nástup maturantů, šerpování, tradiční soutěž o ceny a můžete se také těšit na bohaté občerstvení. Koná se ve všech prostorách KC Golf Semily v sobotu 25. ledna od 20 hodin. Přehled lednových plesů a bálů

Grafická výzva pro nadějné grafiky

O letních prázdninách se v Městské galerii Vlastimila Rady Železný Brod uskuteční výstava s názvem Skleněný poklad. Výstava představí sortiment sklářských firem ze Železnobrodska. Prostory galerie se tedy zaplní nepřeberným množstvím šperků, figurek a dalších skleněných artefaktů. Jelikož půjde o neobyčejnou výstavu s tajemným názvem, rozhodli jsme se touto cestou vyzvat všechny grafiky, aby zapojili svoji fantazii a pro potřeby výstavy vytvořili plakát. Ten použijeme pro propagaci výstavy. Autor nejenže získá finanční odměnu, ale i možnost prezentovat svoji grafickou nápaditost. Plakát v grafických křivkách a tiskových datech nejlépe ve velikosti A2 můžete posílat na e-mail: kultura@zelbrod.cz nejpozději do 30. 4. 2020.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnovské volejbalistky po boji podlehly Jablonci
Olympic Permanentní tour zavítá i do Semil
1. krkonošské mistrovství v sáňkování a bobování se koná na Benecku
Nabídka vzdělávacích programů T-Centra v Turnově
K vyhlášení sportovců okresu Semily letos dojde v Jilemnici

Nejčtenější články

23.01.: FOTO: Soutěž Krásná a tajemná Sytovská madona vzbudila velký zájem
25.01.: Obrazem: Závod žactva v biatlonu pořádali ve Vrchlabí
24.01.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 24. až 26. ledna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT