FOTO: Čeští hokejoví veteráni pokřtili turnovský stadion tuctem gólů

30.10.2015 19:51:01 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

FOTO: Čeští hokejoví veteráni pokřtili turnovský stadion tuctem gólů

V premiérovém utkání na zimním stadionu v Turnově domácí tým ve středu 28. října dostal před početnou diváckou kulisou od veteránů ČR tucet gólů. Diváci přesto byli nadšení a obdivovali zázemí moderního hokejového stadionu.

HC Turnov - Veteráni ČR 1:12 (1:2, 0:4, 0:6)

V exhibici nejde tolik o konečný výsledek, přesto i zde bylo vidět, co znamenají zkušenosti. Domácí hokejisté rozhodně nebyli o tolik horší, stejný 27:27 byl ostatně podle zápisu poměr zásahů brankářů, ale bývalí reprezentanti dokázali využívat sebemenší chyby domácích ke skórování. U některých uběhla od skončení kariéry delší doba, ale u některých jen několik měsíců. Tři branky Turnovu nakonec nastřílel bývalý "zlý muž NHL" David Kočí a po dvou Václav Král a Jiří Krásný.

Branky: 9. Isach (Maděra) - 2. Heš (Dvořák), 8. Ťoupal (Král, Vlasák), 22. Kořínek (Ťoupal, Král), 26. Heš, 27. Kočí (Eichenmann, Král), 30. Král (Vlasák, Ťoupal), 37. Krásný (Eichenmann, Kořínek), 40. Kočí (Kucharčík, Kořínek), 41. Král (Vlasák, Heš), 47. Krásný (Kucharčík, Kořínek), 49. Vlasák, 50. Kočí (Hosták, Eichenmann). Rozhodčí: Hrubý - Novák, Podrazil. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0, v oslabení 0:0. Zásahy brankářů: 27:27 (9:5, 8:10, 10:12). Diváků: 1000. BHK Turnov: Bažant (15. Zuzaňák, 30. Leskauer) - Zákoutský Jiří, Zákoutský Jan, Zbroj, Kysilka, Mikule, Zákoutský Petr, Šimůnek Jakub - Mizerík, Jágr, Žmolil - Drapák, Maděra, Isach - Růzha, Duda, Řezníček - Lamač, Šimůnek Jiří. Veteráni ČR: Mařík (Kučera) - Chalupa, Dvořák, L. Procházka, D. Kočí, Řezníček, Heš - Janecký, Hosták, Pospíšil, Ťoupal, V. Král, Eichenmann, Kořínek, Vlasák, Krásný, Kucharčík.

Další hokejové utkání se hrálo na turnovském Zimním stadionu Ludvíka Koška hned následující den - ve čtvrtek 29. října se utkali veteráni HC Turnov 1931 se švédským celkem Alvesta SK. Výsledek byl 3:6 pro hosty po třetinách 0:2, 0:2 a 3:2. Dalším zápasem je v sobotu 31. října mistrovské utkání Liberecké ligy HC Turnov 1931 versus HC Frýdlant, začíná se hrát v 16.30.

Další podrobnosti a rozsáhlá fotogalerie:

FOTO: Za pomoci hokejových legend otevřeli v Turnově zimní stadion

Hokejisté v Turnově chtějí navázat na slavnou tradici

Více hokeje najdete v rubrice SPORT - Hokej

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 51 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Státní svátek uzavře turnovský sběrný dvůr a kompostárnu

V pondělí 6. července 2020 bude z důvodu státního svátku uzavřen Sběrný dvůr Vesecko a také Kompostárna na Malém Rohozci. Služby tedy můžete využít opět až v úterý 7. července.

Kraj schválil strategický dokument pro podporu podnikání a výzkumu

Krajský dokument staví na odborných kapacitách místní výzkumné základny a firem v oblasti strojírenství, sklářství, optiky, nanotechnologií, robotiky či umělé inteligence. Své priority opírá o nejpokročilejší znalosti a technologické trendy a formuluje opatření pro jejich maximální využití v regionu. Je úzce propojen s nastavením finančních zdrojů v oblasti výzkumu, vývoje a inovací v období 2021+ na evropské, národní i regionální úrovni. „Jsme si vědomi, že síla nápadů a inovací, na kterých můžeme stavět ekonomickou prosperitu našeho regionu, není závislá ani na počtu obyvatel ani na velikosti území," uvedl Michal Kříž, člen rady kraje pro resort regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Turn-off rock fest přinesl popáté nálož ostřejší muziky
Obrazem: Bozkovská pouť 2020 nabízela bohatý program
Lidové chaloupky z Železnobrodska představuje výstava Petra Luniaczka
I v Turnově mohou podnikatelé získat snížení nájmu
Tragická nehoda u Horní Branné. Po střetu s autem zemřel motocyklista

Nejčtenější články

05.07.: Tragická nehoda u Horní Branné. Po střetu s autem zemřel motocyklista
06.07.: FOTO: Turn-off rock fest přinesl popáté nálož ostřejší muziky
05.07.: Oslava sto let fotbalu v Lomnici objektivem Zdeňka Matury

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT