12.12.2019 17:49:40 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov,Lomnice nad Popelkou

Ve 12. kole krajské hokejové ligy v sobotu 7. prosince bylo na programu derby v Turnově, které bylo zároveň přímým soubojem o průběžné třetí místo. O výhře Lomnice rozhodl až gól Rudiše v prodloužení. Z utkání přinášíme fotogalerii Zdeňka Matury!

HC Turnov 1931 - HC Lomnice nad Popelkou 5:6 pp (2:0, 1:2, 2:3 - 0:1)

Utkání se lámalo až v samém závěru třetí třetiny. Turnov se sice v poslední minutě ujal vedení, ale hosté dokázali bleskově vyrovnat. V prodloužení mohli domácí rozhodnout, ale svoji akci překombinovali. Naopak z následného protiútoku hosté rozhodli, a tak bonusový bod se stěhoval do Lomnice.

Branky: 9. Maděra (Kysilka M.), 13. Maděra (Zákoutský Jan, Hanuš), 28. Hloušek (Maděra, Hanuš), 51. Suska, 60. Maděra (Kysika M., Šimůnek Jiří) - 28. Knap David (Syrovátka J.), 31. Maťátko (Junek), 52. Kulda (Junek, Martinec), 57. Knap David (Syrovátka J.), 60. Lemfeld (Drahoňovský), 63. Rudiš (Syrovátka L.). Rozhodčí: Kaňkovský - Touš, Krejbich. Vyloučení: 8:5, navíc Hanuš (Turnov) a Knap Daniel (Lomnice) 10 minut. Využití: 1:2, v oslabení: 1:0. Zásahy brankářů: 34:34 (11:10, 13:8, 4:14 - 4:2). Diváků: 205. Turnov: Brunát - Duda, Zákoutský Jan, Kysilka M., Zákoutský Jiří, Zákoutský P. - Vondráček, Suska, Kysela - Hanuš, Maděra, Hloušek - Šimůnek Jiří. Lomnice nad Popelkou: Dulák - Kuch, Martinec, Špaček, Syrovátka J., Lemfeld - Rudiš, Kulda, Drahoňovský, Knap Daniel, Junek, Syrovátka L., Knap David, Maryška, Maťátko, Mizera.

Další utkání 12. kola: HC Česká Lípa - HC TS Varnsdorf 4:3, HC Stavební stroje Jičín - HC Frýdlant 13:2.

Utkání Liberecké hokejové ligy HC Turnov 1931 - HC Lomnice n. P.<br />Autor: Zdeněk MaturaLiberecká liga:

7. HC Česká Lípa 11 1 0 0 10 34:78 3

V dalších zápasech lomničtí hokejisté hrají v pátek 13. prosince od 20 hodin v Liberci se Slavojem. Turnovští hráči zajíždějí v sobotu 14. prosince do Frýdlantu, kde utkání začíná v 17 hodin.