Lomničtí stříleli v Jičíně góly jen ve druhé třetině

05.12.2019 22:03:59 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Bohužel jen jedna třetina zápasu v Jičíně byla pro hokejisty Lomnice nad Popelkou gólová. V první i ve třetí třetině se naopak trefovali pouze domácí, kteří díky tomu zvítězili celkově 6:4.

HC Jičín - HC Lomnice n. P. 6:4 (3:0, 2:4, 1:0)

Domácí se dostali v první třetině do vedení 3:0, ale hosté se nevzdali a ve druhá části snížili na 5:4! V závěrečné třetině se ale trefili jen jednou domácí z hole Žaluda, který tak rozhodl o výhře Jičína v poměru 6:4.

Branky a nahrávky: 4. Žďárský (Marček), 8. Kollman (Prokop), 12. Hladík (Nový, Průšek), 32. Krejčík (Žalud, Hladík), 39. Kollman (Prokop, Brzák), 44. Žalud (Hladík) - 24. Maťátko (Mizera), 25. Rudiš (Martinec), 33. Maťátko (Martinec, Knap), 35. Drahoňovský (Lemfeld), Rozhodčí: Zavřel, Svobodová, Borecký. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:1, oslabení: 0:0. Diváků: 220. Střely na branku: 46:24. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:3, 4:4, 6:4. Jičín: Kořínek, Rylich, Marček, Žalud, Mikolášek, Brzák, Žďárský, Sedmík, Hladík, Krejčík, Kollman, Průšek, Vajsjtl, Nový, Prokop, Najman. Lomnice nad Popelkou: Dulák, Mrázek, Špaček, L. Syrovátka, Martinec, Kotula, Lemfeld, Maťátko, Knap, J. Syrovátka, Junek, Mizera, Sehnoutek, Drahoňovský, Rudiš.

Další utkání 11. kola: HC Frýdlant - HC Česká Lípa 7:2, HC Slavoj Liberec - HC Turnov 1931 3:4 (podrobnosti zde).

V dalším kole zajíždí lomničtí hokejisté v sobotu 7. prosince od 17 hodin na derby do Turnova, duel bude zároveň přímým soubojem o průběžné třetí místo.