FOTO: Nejlepší semilské sportovce ocenili v KC Golf

27.04.2014 15:00:16 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily

FOTO: Nejlepší semilské sportovce ocenili v KC Golf

Slavnostní vyhlášení ankety Sportovec města Semily za období 2012 - 2013 proběhlo v pátek 25. dubna v předsálí KC Golf v Semilech. Kromě předání ocenění v celkem devíti kategoriích se konala i beseda s olympioničkou Nikolou Sudovou a horolezcem Miroslavem Matějcem.

Vyhlašování se ujal předseda Sportovní komise Rady města Semily Josef Zajíc, protože sportovní komise byla s městem Semily vyhlašovatelem ankety. V anketě se neurčovali absolutní vítězové, ale ve většině kategorií byli vybráni tři nejlepší už bez určení pořadí. Nejvíce ocenění nakonec nasbírali judisté spolu se závodníky v silovém trojboji (vzpěrači) a tenisty, ale alespoň jednou bodovali i golfisté, nohejbalisté, kanoisté, enduroví jezdci nebo lyžaři. 

Nejúspěšnějším kolektivem mládeže byl vyhlášen dorost nohejbalového oddílu Sokol Semily, který obsadil na českém šampionátu konaném v Semilech v kategorii dvojic 2. místo a ve hře trojic 1. místo. Kolektivem dospělých se staly ženy Golf clubu Semily, účastnice první ligy družstev. Mezi dospělými jednotlivci byli oceněni Stanislav Hajský za 1. místo ve slalomu na MS raftů na Novém Zélandu, David Mühlfait za 3. a 5. místo v MČR v enduru a judista Marek Svoboda za medailová umístění ze šampionátů veteránů v Česku, Slovensku, Polsku i Rakousku. Ceny komise získali Libor Bažant za 1. místo na MS bench press a Ladislav Pasecký za 1. místo na MS v silovém trojboji. V kategorii osobnost byl oceněn hráč, trenér a správce tenisových kurtů Josef Havel.  

Nikola Sudová odpovídá na dotazy<br />Autor: Petr Ježek Následná beseda s reprezentantkou v jízdě na boulích Nikolou Sudovou a horolezcem Miroslavem Matějcem přinesla i humor v podobě otázek na společný život těchto dvou sportovců a zjištění, že doma moc nevaří ani jeden z nich. Zejména děti, ale i mnoho nadšených dospělých, pak rády vystály frontu na autogram Nikoly Sudové.

Sportovec města Semily za období 2012 - 2013:

Děti do 12 let: Tomáš Lengyel (TJ Semily - běh na lyžích), Jan Vostřel (Judo club SEDDMA Semily) a Lukáš Hradecký (Tenisový klub Semily).

Mládež do 19 let: Zuzana Kousalová (Judo club SEDDMA Semily), Pavel Landiga (TJ Sokol Semily - benchpress), Karolína Lacinová (TJ Semily - kanoistika).

Dospělí: Stanislav Hajský (TJ Semily - kanoistika, rafty), David Mühlfait (Enduro klub Semily), Marek Svoboda (Judo club SEDDMA Semily).

Cena komise: Libor Bažant a Ladislav Pasecký (oba TJ Sokol Semily - silový trojboj a benchpress).

Trenér/ cvičitel: Martin Švehla (Judo club SEDDMA Semily).

Kolektiv mládeže: TJ Sokol Semily - nohejbal dorost.

Kolektiv dospělí: Golf club Semily - družstvo žen (Barbora Jozová, Michaela Jozová, Martina Plachá, Tereza Plachá a Šárka Hyková).

Sportovní akce: Vánoční turnaj judo (Judo club SEDDMA Semily), Semilské tenisové poháry (Tenisový klub Semily), Akce v běhu na lyžích (oddíl běhu na lyžích TJ Semily).

Osobnost: Josef Havel (Tenisový klub Semily).

Poslední vyhlášení sportovců v Semilech:

2012: Sportovci Semil vyhlášeni Hajský, Klus a Medek

Jiná letošní vyhlášení sportovních anket:

FOTO: Vítězství v anketě Sportovec Turnova obhájil Tomáš Dlabaja

FOTO: Nejlepší sportovce okresu Semily ocenili znovu v lomnickém divadle

FOTO: Vyhlašování nejlepších sportovců Vrchlabí ovládly ženy

Na Brodském plese vyhlásili nejlepší sportovce

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 51 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Program asistenčních voucherů podpoří podnikatele částkou 1,5 milionu korun

Vyhlášení programu s názvem Asistenční vouchery Libereckého kraje schválili krajští zastupitelé. Úspěšným žadatelům dotace pomohou připravit jejich vlastní projektové žádosti, které následně podají do vhodných výzev operačních programů. K rozdělení je 1,5 milionu, přičemž maximální výše dotace je 300 tisíc korun. „Jsem rád, že můžeme podpořit podnikatele v regionu a pomoci jim při uskutečňování jejich plánů, vizí a nápadů," prohlásil Michal Kříž, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování. Program mohou využít veřejnoprávní subjekty i soukromoprávní právnické osoby, které mají sídlo či pracoviště na území Libereckého kraje. Žádosti se přijímají od 27. června tohoto roku do 31. ledna 2022.

Město Turnov podpořilo výstavbu Naučné stezky J. Pekaře

Zastupitelstvo města Turnov rozhodlo o poskytnutí individuální dotace z rozpočtu města Turnov ve výši 30 tisíc korun pro Rohozecký okrašlovací spolek z. s.. Dotace má být určena na doplatek nově vzniklé naučné stezky turnovského rodáka prof. Josefa Pekaře, zároveň by byla využita na výrobu propagačních letáků a k úhradě části nákladů za texty na panely naučné stezky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Červen přináší na hrady a zámky kulturní akce
Prestižní vzdělávací program podpoří také žáky z Libereckého kraje
Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
Ulice Boženy Němcové v Turnově se také dočká kompletní rekonstrukce
Děti šly zpátky do školy po Covidu, doprovázeli je policisté

Nejčtenější články

05.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
03.06.: FOTO: Město Turnov chce zabezpečit zchátralý areál uhelných skladů
03.06.: Uzavřeli lávku v Bítouchově, začali stavět novou

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT