FOTO: Nejlepší semilské sportovce ocenili v KC Golf

27.04.2014 15:00:16 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily

FOTO: Nejlepší semilské sportovce ocenili v KC Golf

Slavnostní vyhlášení ankety Sportovec města Semily za období 2012 - 2013 proběhlo v pátek 25. dubna v předsálí KC Golf v Semilech. Kromě předání ocenění v celkem devíti kategoriích se konala i beseda s olympioničkou Nikolou Sudovou a horolezcem Miroslavem Matějcem.

Vyhlašování se ujal předseda Sportovní komise Rady města Semily Josef Zajíc, protože sportovní komise byla s městem Semily vyhlašovatelem ankety. V anketě se neurčovali absolutní vítězové, ale ve většině kategorií byli vybráni tři nejlepší už bez určení pořadí. Nejvíce ocenění nakonec nasbírali judisté spolu se závodníky v silovém trojboji (vzpěrači) a tenisty, ale alespoň jednou bodovali i golfisté, nohejbalisté, kanoisté, enduroví jezdci nebo lyžaři. 

Nejúspěšnějším kolektivem mládeže byl vyhlášen dorost nohejbalového oddílu Sokol Semily, který obsadil na českém šampionátu konaném v Semilech v kategorii dvojic 2. místo a ve hře trojic 1. místo. Kolektivem dospělých se staly ženy Golf clubu Semily, účastnice první ligy družstev. Mezi dospělými jednotlivci byli oceněni Stanislav Hajský za 1. místo ve slalomu na MS raftů na Novém Zélandu, David Mühlfait za 3. a 5. místo v MČR v enduru a judista Marek Svoboda za medailová umístění ze šampionátů veteránů v Česku, Slovensku, Polsku i Rakousku. Ceny komise získali Libor Bažant za 1. místo na MS bench press a Ladislav Pasecký za 1. místo na MS v silovém trojboji. V kategorii osobnost byl oceněn hráč, trenér a správce tenisových kurtů Josef Havel.  

Nikola Sudová odpovídá na dotazy<br />Autor: Petr Ježek Následná beseda s reprezentantkou v jízdě na boulích Nikolou Sudovou a horolezcem Miroslavem Matějcem přinesla i humor v podobě otázek na společný život těchto dvou sportovců a zjištění, že doma moc nevaří ani jeden z nich. Zejména děti, ale i mnoho nadšených dospělých, pak rády vystály frontu na autogram Nikoly Sudové.

Sportovec města Semily za období 2012 - 2013:

Děti do 12 let: Tomáš Lengyel (TJ Semily - běh na lyžích), Jan Vostřel (Judo club SEDDMA Semily) a Lukáš Hradecký (Tenisový klub Semily).

Mládež do 19 let: Zuzana Kousalová (Judo club SEDDMA Semily), Pavel Landiga (TJ Sokol Semily - benchpress), Karolína Lacinová (TJ Semily - kanoistika).

Dospělí: Stanislav Hajský (TJ Semily - kanoistika, rafty), David Mühlfait (Enduro klub Semily), Marek Svoboda (Judo club SEDDMA Semily).

Cena komise: Libor Bažant a Ladislav Pasecký (oba TJ Sokol Semily - silový trojboj a benchpress).

Trenér/ cvičitel: Martin Švehla (Judo club SEDDMA Semily).

Kolektiv mládeže: TJ Sokol Semily - nohejbal dorost.

Kolektiv dospělí: Golf club Semily - družstvo žen (Barbora Jozová, Michaela Jozová, Martina Plachá, Tereza Plachá a Šárka Hyková).

Sportovní akce: Vánoční turnaj judo (Judo club SEDDMA Semily), Semilské tenisové poháry (Tenisový klub Semily), Akce v běhu na lyžích (oddíl běhu na lyžích TJ Semily).

Osobnost: Josef Havel (Tenisový klub Semily).

Poslední vyhlášení sportovců v Semilech:

2012: Sportovci Semil vyhlášeni Hajský, Klus a Medek

Jiná letošní vyhlášení sportovních anket:

FOTO: Vítězství v anketě Sportovec Turnova obhájil Tomáš Dlabaja

FOTO: Nejlepší sportovce okresu Semily ocenili znovu v lomnickém divadle

FOTO: Vyhlašování nejlepších sportovců Vrchlabí ovládly ženy

Na Brodském plese vyhlásili nejlepší sportovce

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 51 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Český ráj dětem je nový hravý web Sdružení Český ráj

Sdružení Český ráj na přelomu roku spustilo novou podobu dětského webu www.ceskyrajdetem.cz. Internetovými stránkami provází malé návštěvníky a jejich rodiče postavičky známé z Pověstí Českého ráje, které namalovala akademická malířka Barbora Kyšková. Setkáte se tu tedy například s obrem Drábem, vodníkem Čeperkou, vílou Jizerýnou nebo Černým rytířem z Hrubé Skály. „Nové stránky jsme koncipovali skutečně pro děti. I ty menší, které ještě neumí číst, si na stránkách mohou samy poslechnout pověst, vybarvit omalovánku, zahrát pexeso nebo ne úplně lehkou posunovačku," říká Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení Český ráj.

Kraj poskytne Severočeskému muzeu dotaci na restaurování sbírek

Dotaci na restaurování exponátů ze sbírek poskytne Severočeskému muzeu v Liberci Liberecký kraj. Schválili to na svém zasedání 12. ledna krajští radní. Kromě toho se muzeum dočká také lepšího zabezpečení sbírek v depozitářích, vybavení pro uložení sbírkových předmětů a zařízení a vybavení konzervátorské dílny a digitálního pracoviště. Výdaje na celý projekt přesahují 47 milionů, krajský příspěvek je deset procent. „Z Evropské unie a státního rozpočtu poputuje devadesát procent, což činí 42,4 miliony korun, podíl Libereckého kraje je deset procent - 4,7 milionu. Pro Severočeské muzeum je to třetí projekt, podpořený Integrovaným regionálním operačním programem," uvedl Jiří Ulvr, krajský radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Očkování v sociálních zařízeních v Libereckém kraji se již blíží ke konci
VIDEO: Jilemnický sněhový Krakonoš 2021
Zámek v Zahrádkách proslavili filmoví Básníci, dnes čeká na záchranu
Výstava semilského muzea se objeví v programu České televize
Inovační centrum za rok 2020 pomohlo 300 firmám a podnikatelům

Nejčtenější články

20.01.: FOTO: Sněhový Krakonoš v Jilemnici je těsně před dokončením
21.01.: FOTO: Do Jilemnice se po dvou letech vrátil Krakonoš
21.01.: Sníh, radost i starost na turnovských sportovištích

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT