13.10.2020 19:33:50 | Autor: FK Přepeře a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

K poslednímu zápasu před koronapauzou přijela v sobotu do Přepeř rezerva ligových Bohemians. Přepeře od úvodního hvizdu plnily roli favorita a zatlačily hosty do defenzívy. Výsledkem byla výhra 4:1, přinášíme z utkání i fotogalerii!

FK Přepeře - Bohemians Praha 1905 B 4:1 (2:0)

Ve 2. minutě centroval z pravé strany Novotný, míč se odrazil na vápno, střela Jarosze však minula branku hostujícího Kouby. V 6. minutě poslal krásný centr do vápna Jarosz, ale jak Ježkovi, tak Volfovi chyběl ke skórování půlkrok. O minutu později vybojoval na útočné polovině míč Jarosz, přihrál Zaradnemu, ale ten ve výhodné pozici neměl srovnaná mířidla a vysoko přestřelil. Za další minutu se již Přepeře radovaly. Jarosz kolmicí vyslal rozeběhnutého Volfa, ten ač faulován přistrčil doleva na nabíhajícího Ježka. Přepeřský kanonýr zachoval chladnou hlavu a utaženou placírkou na zadní tyč otevřel skóre. V 11. minutě zatáhl po pravé straně míč do vápna Zaradny, jeho centr brankář Kouba vyrazil před Ježka, s jehož dorážkou si také poradil. V 16. minutě podnikli hosté rychlý protiútok Osmančíkem, přes Haška se míč dostal k Novákovi. Jeho střela z vápna však minula domácí branku.

Ve 21. minutě prodloužil dlouhý balón hlavou Ježek na Volfa. Ten se obtočil okolo obránce, přistrčil míč doleva na Martana, a ten stejně jako u první branky Ježek trefil placírkou na zadní tyč - 2:0. Ve 29. minutě předvedly Přepeře rychlou akci na jeden dotek po ose Nesvadba, Ježek, Zaradny a Novotný. Po jeho centru chybělo na malém vápně Volfovi pár centimetrů k zakončení do prázdné branky. Ve 35. minutě po Tvarohově autu unikl po levém křídle Ježek, odcentroval před branku na Zaradneho. Jeho střela prolétla těsně nad levou šibenicí. O dvě minuty později odcentroval z pravé strany Jarosz, Ježkova střela z malého vápna rozvlnila jen boční síť. Ve 40. minutě se ojediněle hosté prokombinovali až před vápno, střela Nováka levačkou minula Truksovu branku.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. V 47. minutě prostrčil Zaradny na rozeběhnutého Ježka, ten se dostal do úniku, ale hostující Dostál ho v pádu chytil za nohu a šanci za cenu žluté karty zmařil. V 53. minutě Novotný kolmicí našel Ježka, ten z první sklepl do křídla na nabíhajícího Volfa, který našel na vápně Pavlatu, a ten placírkou uklidil míč k tyči - 3:0. V 58. minutě byl na boku velkého vápna faulován Ježek. K trestnému kopu se postavil Zaradny, nacvičeným signálem našel Novotného. Jeho pumelice z dvanácti metrů zazvonila o tyč. Míč se odrazil k rychlonohému Osmančíkovi, který pláchl všem, Truksa ale jeho zakončení vyrazil na roh. Po jeho zahrání se k odraženému míči dostal Buneš, zbavil se obránce a zblízka prostřelil Truksu - 3:1.

Fotbalové utkání ČFL B FK Přepeře - Bohemians Praha 1905 B<br />Autor: Zdeněk MaturaOkolo 67. minuty zahrávali hosté sérii rohových kopů, ale obrana Přepeř byla na místě. V 72. minutě centroval z levé strany Martan, Synkova zblokovaná hlavička těsně minula hostující branku. V 79. minutě zahrával rohový kop Bulíř, míč se odrazil na vápno k Martanovi, jehož dělovku zastavila až síť za zády bezmocného Kouby - 4:1. V 83. minutě Martanova střela z vápna jen těsně minula hostující branku. V 87. minutě hostující Musil hlavičkoval, ale Truksa ve spolupráci s Novotným ji odvrátili na rohový kop.

„Dnes jsme podali výborný výkon. Od první minuty jsme na hřišti jasně dominovali a zaslouženě zvítězili. Navíc jsme vstřelili čtyři krásné branky. Bohužel teď nikdo neví, jak to bude v této situaci s fotbalem dál....," uvedl místopředseda FK Přepeře Miroslav Kvapil.

Branky: 21. a 79. Martan, 9. Ježek, 53. Pavlata - 60. Buneš. Rozhodčí: Vokoun - Vyhnanovský, Hádek, ŽK: 2:1. Hráno bez diváků. Přepeře: Truksa - Novotný, Venc, Nesvadba, Tvaroha (83. Sedláček) - Pavlata, Jarosz -Zaradny (65. Bulíř), Volf (83. Elbel), Martan (83. Vaníček) - Ježek (71. Synek).