FOTO: Turnov nevyužil přesilovku a nechal Pardubicím všechny body

31.10.2016 09:43:18 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

FOTO: Turnov nevyužil přesilovku a nechal Pardubicím všechny body

Aktualizováno o fotografie: Výhodu o hráče víc v poli nedokázali v nedělním divizním utkání zužitkovat fotbalisté FK Turnov. Už ve 4. minutě byl vyloučen pardubický gólman, ale hráč z pole byl pro domácí hráče nepřekonatelný, když dostal jediný gól z penalty a hosté překvapivě vyhráli 1:2.

Turnov - Pardubice B 1:2 (0:1)

Domácí začali zostra, ve 3. minutě měli třetí gólovku, při které byl vyloučen po faulu na Beníška pardubický gólman Šmíd a do brány musel jít hráč z pole - stoper Jedlička. Domácí fanoušci si mysleli, že brzy přijdou góly do jeho sítě, to se ovšem spletli. Nový pardubický gólman totiž chytal skvěle a pokusy domácích vyrážel. Pravda také je, že často turnovským hráčům scházela razance, přesnost i větší vůle jít vůbec do zakončení. Střelám Cigánka a Kordíka zabránila v cestě do sítě až tyč, ale gól stále nechtěl padnout, až k tomu došlo na druhé straně... Při ojedinělé standardce hostů byl ve 30. minutě přesný Petráň a hosté šli do vedení.

Ve druhém poločase byla nařízena v 63. minutě penalta za faul na Horáka, kterou zkušený Papoušek proměnil a vyrovnal na 1:1. Domácí měli nadále mírnou převahu, ale byli naivní v soubojích a laxní ve vracení do obrany, po několikátém brejku se v 80. minutě prosadil Valenta, když po zemi obstřelil brankáře Hyku - 1:2. Domácí už pak ve zbytku utkání nedokázali ani vyrovnat, takže překvapivě po dobrých výsledcích s těžkými soupeři ztratili jako favorit doma všechny body.


„Jsme asi experti na ztráty bodů se slabšími soupeři - doma jsme s Přední Kopaninou, Náchodem a Pardubicemi získali pouze bod. Gólman hostů by asi měl být v sestavě kola, kvůli tomu co chytil, ale vím, že to není náhoda, se zakončením se prostě potýkáme. Hráči asi mysleli, že to tentokrát přijde samo, a to se nestalo. Jsem hodně zklamaný, místo úterního volna tak bude na tréninku běhání," prozradil rovnou už i trest pro hráče turnovský trenér Josef Petřík.

Branky: 63. Papoušek z penalty - 30. Petráň, 80. Valenta. Rozhodčí: Machýček - Leška, Navrátilová, ŽK: 1:0, ČK: 0:1 (4. Šmíd). Diváků: 150. Turnov: Hyka - Šimek, Novotný, Kordík, Tvrdý - Sedláček (73. P. Havel), Beníšek, Dlouhý (54. Š. Havel), Cigánek - Papoušek, Horák.

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 12. podzimního kola

Související články:

V utkání Turnova v Čáslavi rozhodla až třináctá série penalt

Hyka chytil penaltu a povzbudil Turnov k výhře nad prvním Ústím

Fotbalisté Turnova vezou po dobrém výkonu vítězství z Kutné Hory

VIDEO: Neproměnění mnoha šancí se Turnovu nevyplatilo

Turnov zdolal Kolín a posunul se na osmé místo divize

V duelu trenérů Petříků i díky Štajnerovi úspěšnější ten z Chrastavy

Turnov po špatném začátku vykřesal se Dvorem výhru na penalty

Turnov veze z hřiště v Ostré alespoň bod

Video: Proti Letohradu si Turnov připsal první výhru v sezoně

Ve Vysokém Mýtě fotbalisté Turnova na body nedosáhli

FOTO: Turnov vytěžil ze zápasu s Přední Kopaninou jen bod

Fotbalisté FK Turnov vstupují do nového ročníku divize

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 50 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Setkání turnovského starosty se seniory

Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.

Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí

Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnovské Konělupy budou přechodně přístupné pouze místním
Jeden svět v Semilech oslaví deset let a přivítá řadu osobností
V Turnově oslaví Světový den vody!
Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
Semilská knihovna opět otevírá příležitost pro spisovatele

Nejčtenější články

18.03.: Jeden svět v Semilech oslaví deset let a přivítá řadu osobností
18.03.: Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
16.03.: Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT