I v oslabené sestavě přivezly turnovské házenkářky výhru z Chebu

24.11.2016 15:23:19 | Autor: TJ Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovské házenkářky zajížděly v neděli 20. listopadu k druholigovému utkání až do západočeského Chebu. K utkání odcestovalo pouze devět hráček, které nakonec slavily výhru o šest branek.

FK Hvězda Cheb - TJ Turnov 18:24 (7:12)

První se do střelecké listiny zapsaly ve 3. minutě domácí házenkářky. Až do 10. minuty musely turnovské hráčky dotahovat nepatrný náskok, aby poté svítil na ukazateli vyrovnaný stav 3:3. V dalších minutách navyšovaly vedení ženy z Turnova, kterým se podařilo do konce prvního poločasu poodskočit na pětibrankový rozdíl. Druhý poločas byl gólově více vyrovnaný, ale hráčky z Českého ráje si nenechaly vítězství vzít, přivezly ze západu Čech oba body a zaslouží tak pochvalu za předvedený kolektivní výkon a bojovnost.

Sestava Turnova (branky): L. Podhajská - A. Šafářová (5), L. Ševrová (5/1), D. Aissi (3), C. Davidová (3), M. Hadincová (3), I. Tichá (3), R. Kohoutová (1), M. Poláková (1).

Po čtrnáctidenní pauze nastoupí turnovské ženy v posledním domácím utkání podzimní části soutěže v neděli 4. prosince 2016 v 15.30 proti soupeřkám z jihočeského Milevska. Již teď je jasné, že ze zdravotních důvodů bude v sestavě chybět Šárka Gahlerová a Romana Kohoutová. Tomuto utkání bude od 13 hodin předcházet zápas 2. ligy mladších dorostenek, které budou hostit lídra druholigové tabulky, družstvo DHK Baník Most.