Květnová nabídka Kina 70 Jilemnice

11.05.2019 10:23:10 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Jilemnice

Květnová nabídka Kina 70 Jilemnice

V Kině 70 Jilemnice v květnu uvidíte nové světové hity Pokémon: Detektiv Pikachu, John Wick 3, Aladin, Syn temnoty, Godzilla II Král monster a také české filmy Teroristka, Sněží či slovenskou Trhlinu.

V případě projekce ve 3D upozorňuje vedení kina na nutné použití 3D brýlí pro systém Dolby 3D. Tyto brýle je možné zakoupit spolu se vstupenkou v pokladně kina i v Informačním centru za cenu 30 Kč. Tyto brýle se stávají majetkem diváka a může je používat opakovaně. 

Program v květnu 2019:

AVENGERS: ENDGAME 3D DABING

Čtvrtek 2. 5. 19.30
Hrstka zbylých superhrdinu spolu s novými posilami má těžký úkol konečně porazit Thanose!
USA - akční/sci-fi /fantasy - dabing. Vstupné150 Kč.

UGLYDOLLS

Pátek 3. 5. 17.30
V neobvyklém městečku Uglyville je vše zvláštní vítáno, podivné je zajímavé a krása je víc než to, co je vidět. Moxy sice miluje svůj jasně určený život ve městečku, kde je vše předem dáno, ale přece jen její zvědavost jí nedá nepřemýšlet o tom, jestli není něco - cokoliv - na druhé straně hor. Moxy sebere partu svých nejlepších přátel a vydají se hledat, co je na druhé straně...
USA - animovaný/rodinný - dabing - 105 minut. Vstupné 120 Kč.

Vzpomínkový večer připomene Stanislava Zindulku STANISLAV ZINDULKA: VZPOMÍNKOVÝ VEČER

Neděle 5. 5. 18.00
Vzpomínkový večer k nedožitým 87. narozeninám herce a jilemnického rodáka Stanislava Zindulky. 18.00 - úvodní slovo, pásmo reportáží a hercův medailonek, 20.00 - Babí léto.
Volný vstup. Samostatná pozvánka

Předpremiéra filmu Ženy v běhu proběhne v lomnickém kině

ŽENY V BĚHU

Úterý 7. 5. 19.30
Česko - komedie - 93 minut. Vstupné 120 Kč. Samostatná pozvánka

SNĚŽÍ!

Čtvrtek 9. 5. 19.30 a neděle 12. 5. 17.30
Po svatbě svého otce se Tereza se svým přítelem Františkem a sestrou Petrou vydává do domu babičky. O babičku a o dum se nyní stará jejich matka. Tereze se zdá vše ponecháno svému osudu, stejně jako babička, která z nedostatku pozornosti ztrácí přehled o realitě. Ke smůle zúčastněných, se Tereza rozhodne v dome zůstat a postarat se o nápravu věcí. Ne vše ale potřebuje opravit.
Česko - poetický/drama - 74 minut. Vstupné 120 Kč.

POKÉMON: DETEKTIV PIKACHU

2D: Pátek 10. 5. 17.30
3D: Neděle 19. 5. 17.30

Příběh začíná záhadným zmizením špičkového detektiva Harryho Goodmana, které přiměje jeho jedenadvacetiletého syna Tima, aby začal pátrat po tom, co se jeho otci stalo. V pátrání mu přitom asistuje parťák jeho otce, detektiv Pikachu - okouzlující a vtipnými poznámkami sršící superslídil.
USA/Japonsko - dobrodružný/rodinný - dabing. Vstupné 120/ 140 Kč.

TRHLINA

Neděle 12. 5. 20.00
Záznamy o lidech, kteří se v Tribeči ztratili, sahají až daleko do minulosti. K mnoha z nich ale došlo relativně nedávno... Thriller ze slovenských hor podle románu Jozefa Kariky...a taky zčásti podle pravdy...
Slovensko - thriller/horror/mysteriózní - titulky - 111minut. Vstupné 120 Kč.

TERORISTKA

Úterý 14. 5. 19.30
Česko - komedie/drama - 95 minut. Vstupné 130 Kč.

V OBLACÍCH

Pátek 17. 5. 17.30
Malý Manou je výborný letec a těší se na zkoušku létání, kterou musí podstoupit každý racek, aby se mohl s celým hejnem bezpečně vydat na zimu do jižních krajů. Nešťastnou náhodou ale skončí jako zmoklá slepice v moři a musí si vyslechnout posměšky od mladších racků a výtky od těch dospělých. Na mořského racka je totiž neobvykle malý a není se co divit. Ve skutečnosti je Manou rorýs...
Německo - animovaný/rodinný - dabing - 88 minut. Vstupné 130 Kč.

DADDY COOL

Neděle 19. 5. 20.00
Věčný flákac Adrien vymyslí báječný plán, jak dokázat přítelkyni, že za něco stojí... Založí si doma dětské jesle! Jen úplně netušil do čeho vlastně jde...
Francie - komedie - dabing - 97 minut. Vstupné 130 Kč.

FREE SOLO

Úterý 21. 5. 19.30
Film Free Solo je směsicí napínavého thrilleru a inspirativního životního příběhu sportovce, který si klade fyzicky i psychicky náročné cíle a snaží se dosáhnout hranice nemožného. V období začátku příprav na obtížný výstup se jeho aura nepřemožitelnosti, kterou si po desetiletí zdařile budoval, nečekaně rozpadá. Vztah s novou přítelkyní znamená též změnu ve vnímání nebezpečí úrazu a nezdaru. Vasarhelyiová a Chin umně a s citem zachycují hluboce lidské okamžiky stejně jako životu nebezpečný výkon, to vše s excelentní, místy až závrať způsobující kamerou. Výsledkem je triumf lidského ducha.
USA - dokumentární - titulky - 100 minut. Vstupné 120 Kč.

JOHN WICK 3

Čtvrtek 23. 5. 19.30
Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil clena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku!
USA - akční/krimi/thriller - titulky. Vstupné 120 Kč.

ALADIN

3D: Pátek 24. 5. 17.30
2D: Neděle 26. 5. 17.30

Aladin je vzrušující příběh o okouzlujícím pouličním zlodějíčkovi Aladinovi, kurážné a cílevědomé princezně Jasmíne a džinovi, který je dost možná klíčem k jejich budoucnosti.
USA - akční/dobrodružný/fantasy - dabing. Vstupné 150 / 130 Kč.

SYN TEMNOTY

Neděle 26. 5. 20.00
Co kdyby nadané dítě z jiného světa ztroskotalo na Zemi, ale místo aby se pro lidstvo stalo
hrdinou, začalo by se projevovat velmi zlověstně? V Synovi temnoty přináší vizionářský tvůrce Strážců galaxie děsivý zvrat a nový radikální žánr: superhrdinský horor.
USA - horror/mysteriózní - titulky. Vstupné 130 Kč.

ROCKETMAN

Čtvrtek 30. 5. 19.30
Životní příběh hudební legendy Eltona Johna vinoucí se od jeho hudebních začátků až na samotný vrchol, protkaný jeho největšími hity.
Velká Británie/USA - životopisný/drama/hudební - titulky. Vstupné 130 Kč.

GODZILLA II: KRÁL MONSTER 3D

Pátek 31. 5. 17.00
Po celosvětovém úspěchu filmu Godzilla a Kong: Ostrov lebek uvidíme v kinech další kapitolu z filmového monstrsveta: Godzilla II Král monster. Ve výpravném akčním dobrodružství se Godzilla střetne s jedněmi z nejznámějších monster v historii popkultury!
USA - akční/dobrodružný/thriller - titulky - 132 minut. Vstupné 150 Kč.

MÁMA

Pátek 31. 5. 20.00
Když je vám sladkých „náct" a cizí člověk vám nabídne, že můžete pařit v jeho sklepě, měli byste si začít dávat pozor. Nic totiž není zadarmo, jak dokazuje oscarová Octavia Spencer v temném thrilleru Máma.
USA - horror/thriller - titulky. Vstupné 130 Kč.

Vzpomínkový večer připomene Stanislava Zindulku

Na 26. ročníku Českého lva byli výrazně vidět tvůrci z Pojizeří

Předpremiéra filmu Ženy v běhu

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Květnová nabídka kina Sféra v Turnově

Květnový program Městského kina v Lomnici nad Popelkou

Květnová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Upozornění na odtlakování části plynovodu v Přepeřích

Ve středu 19. června v době od 8 do 11 hodin dojde z provozních důvodů k odtlakování části VTL plynovodu DN 500 Přepeře - Paceřice, na kterém bude probíhat plánovaná oprava. Odtlakování bude probíhat řízeně odfukem na trasovém uzávěru v katastru obce Čtveřín na parcele č. 265/1 (u rychlostní silnice R10 směr Turnov - Praha). Odtlakování probíhá za trvalého dozoru pracovníků Gridservices s.r.o. Odtlakování je doprovázeno zvýšeným hlukem v okolí a může být cítit zápach zemního plynu v ovzduší, který není nijak nebezpečný

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

I.A třída: Lomnice, Semily i Horní Branná na závěr vyhrály
Hrad Valdštejn opět oblehli husité
FOTO: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
Vjezd do průmyslové zóny Vesecko v Turnově bude omezen!
Výpadky vlaků na Frýdlantsku a Tanvaldsku ohrožují důvěru v železnici

Nejčtenější články

16.06.: Přehled fotbalových výsledků 14. jarního kola
18.06.: FOTO: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
16.06.: SDH Semily I mají další zápis v knize rekordů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT