Lomničtí hokejisté si připsali výhru se Zbraslaví a prohru s PSK Liberec

16.10.2014 09:47:55 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Lomničtí hokejisté si připsali výhru se Zbraslaví a prohru s PSK Liberec

Opět dva zápasy odehráli o víkendu lomničtí hokejisté. Zatímco v Pražském přeboru doma v sobotu porazili Zbraslav, tak v neděli v těsném souboji prohráli v Liberecké lize v Liberci s PSK.

O víkendu čeká na lomnické hokejisty opět dvojitá porce - v sobotu 18. října na lomnickém zimním stadionu přivítají v Liberecké lize Českou Lípu a v neděli zajíždějí v rámci Pražského přeboru k utkání s Louny.

HC Lomnice n. P. - TJ Slavoj Zbraslav 5:2 (0:0, 4:1, 1:1)

Branky začaly padat až ve druhé třetině, a to převážně do sítě hostů. Třetí část už byla gólově vyrovnaná, takže tříbrankový náskok stačil Lomnici k pohodlné výhře.

Branky a nahrávky: 25. L. Syrovátka (Junek, Majdič), 30. Ješko (Kotula), 38. Rudiš (Špaček, J. Syrovátka), 40. Špaček (J. Syrovátka, Kuch), 50. Špaček (Martinec, J. Syrovátka) - 40. Kubišta (Mikala, Kratochvíl), 54. Manhart (Šohaj, Hrdina). Rozhodčí: Neťuka - Doležal, Štrébl. Vyloučení: 5/7 navíc Dufek (ZBR) OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 103. Lomnice nad Popelkou: Pyrochta - Martinec, Kuch, Karásek, Kocourek, Kinčl, Vala - Rudiš, J. Syrovátka, Špaček - Junek, Majdič, L. Syrovátka - Kotula, Rutkovský, Ješko - Majdič. Zbraslav: Vacher - Novák, Švidra, Dufek, Kadlec, Pospíšil, Mikala - Suchánek, Kubišta, Manhart - Kratochvíl, Hrdina, Šohaj - Mostecký, Djobek, Hodinář.

PSK Liberec - HC Lomnice n. P. 5:4 (2:3, 3:1, 0:0)

Hosté měli výborný vstup do zápasu a po dvou brankách ve 13. minutě vedli už 0:2 a poté 1:3. Ještě do konce první části ale domácí snížili na rozdíl jedné branky a ve druhé třetině otočili stav ve svůj prospěch. Třetí část už nepřinesla změnu, takže tentokrát lomničtí hráči zůstali poraženi i přes výrazně větší počet střel na branku.

Branky a nahrávky: 13. Maděra (Potocký), 16. Kysilka, 28. Potocký, 29. Maděra (Kotrč), 34. Jan Zákoutský (Šebesta) - 13. Rudiš (Kocourek), 13. Junek (Drahoňovský), 15. Junek (Martinec), 36. Rudiš (Majdič). Vyloučení: 7:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 23:32 Diváci: 32. PSK Liberec: Bažant (Nedvídek)- Baran, Šostý, Dám, Jiří Zákoutský, Jan Zákoutský, Šorejs, Kysilka, Maděra, Kotrč, Vorel, Potocký, Šebesta, Kapoun, Číž. Lomnice nad Popelkou: Skřebský (29. Skákalík) - Martinec, Kuch, Karásek, Kocourek, Košťák, Divila - Rudiš, J. Syrovátka, Rutkovský - Junek, Drahoňovský, L. Syrovátka - Kotula, Majdič.

Související články:

Hokejisté Lomnice vybojovali těsnou výhru a remízu

Lomničtí hokejisté získali první bod sezony za remízu s Olympikem

Kapitán Jakub Syrovátka hodnotí sezonu hokejistů HC Lomnice

Více hokeje najdete v rubrice SPORT - Hokej

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.

Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie

Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Prosincový program v turnovské Náruči
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné

Nejčtenější články

03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT