Lomničtí hokejisté v prvním zápase sezony těsně podlehli Frýdlantu

03.10.2019 15:32:56 | Autor: HC Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Lomničtí hokejisté v prvním zápase sezony těsně podlehli Frýdlantu

Utkáním s HC Frýdlant vstoupili do sezony hokejisté HC Lomnice nad Popelkou. Po vyrovnaném průběhu nakonec vyhráli Frýdlantští o jedinou branku 7:6.

HC Frýdlant - HC Lomnice n. P. 7:6 (3:2, 1:2, 3:2)

Od začátku do konce bylo utkání vyrovnané. Po první třetině domácí Frýdlant o gól vedl, ale ve druhé dokázali Lomničtí vyrovnat na 4:4. Začátek třetí části se domácím povedl a po třech brankách odskočili na 7:4. Hosté se nezlomili a Maťátka a Lemfelda snížili na rozdíl branky, ale k vyrovnání už nedošlo.

Branky a nahrávky: 11. Kolmann (Šír), 15. Klinger, 20. Benda (Mečíř), 33. Chlum (Slavík, Benda), 41. Matějka (Rubeš, Kolmann), 45. Rubeš (Chlum), 46. Šír (Kotrč, Beníšek) - 13. Mizera, 14. Maťátko (Junek, Lemfeld), 25. Lemfeld (Mizera, Syrovátka), 28. Daněk (Mizera), 55. Matátko, 58.Lemfeld (Maťátko, Daněk) Rozhodčí: Borecký, Mikan, Ječný. Vyloučení: 5:7. Šostý 5 + OK Využití: 1:1, oslabení: 0:1. Diváci: 30. Střely na branku: 22:24. Průběh utkání:1:0, 1:1, 1:2, 3:2, 3:4, 4:4, 7:4, 7:6. Frýdlant: Blažek, - Slavík T., Mečíř, Klinger, Kolmann, Beran, Slavík J., Kotrč, Chlum, Matějka, Benda, Hájek, Šír, Beníšek, Rubeš, Šostý, Janda. Lomnice nad Popelkou: Dulák, Mrázek - Martinec, Lemfeld. Kuch, Syrovátka J. - Daněk, Junek, Mizera, Kotula, Maťátko, Maryška.

Turnovští hokejisté vstoupili do sezony výhrou 8:0 nad Českou Lípou

Související články:

Lomnice je v krajské hokejové lize po dramatu s Libercem čtvrtá

Hokejisté Lomnice podlehli v semifinále Jičínu a utkají se o bronz

Lomničtí hokejisté vyhráli první semifinále v Jičíně

Více hokeje najdete v rubrice SPORT - Hokej

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince

Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností

Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce

Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vánoční sbírka Krabice od bot opět i v Libereckém kraji
Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince
Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark

Nejčtenější články

12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
11.12.: Analýza odhalila 42 rizikových míst, kde hrozí obcím zaplavení bahnem
12.12.: Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT