Malá Skála prohrála ve Varech a zůstane definitivně poslední

14.03.2012 20:19:19 | Autor: sms | Rubrika: SPORT | Obce: Malá Skála

V sobotu 10. března odjíždělo osm sokolů z Malé Skály k dalším zápasům národní ligy ve volejbalu do Karlových Varů. Po dobrém začátku a prvním vyhraném setu se mužstvu přestalo dařit a nakonec prohrálo oba zápasy, takže už zůstane na posledním místě.

Karlovy Vary - Malá Skála 3:2 (-18, 15, -16, 22, 9)

Hned od prvního míče tahali domácí Vary za kratší konec a výsledkem bylo vítězství Malé Skály v prvním setu 25:18. V druhém setu jakoby existovalo jen jedno družstvo a to zas naopak domácí. „Přestalo se nám dařit na příjmu podání a ani obrana nefungovala," hodnotil prohraný druhý set trenér Maloskalských Petr Preisler. Třetí set byl opět v hostů, několika úspěšnými útoky a obranou na síti přinutili soupeře k chybám a set vyhráli 25:16. Čtvrtý set byl celý až do koncovky plně v režii hostů ze Skály, poté se hráči z Varů několika dobrými bloky dostali zpátky do hry a senzačně srovnali na 2:2. V tiebreaku začali domácí pěti kvalitními podáními a náskok si v klidu pohlídali až do konce utkání.

Karlovy Vary - Malá Skála 3:1 (16, 22, -25, 12)

Po polední pauze vyplněné pohledem na lázeňskou kolonádu začalo druhé utkání. V něm domácí tlačili hned od začátku. Ve třetím setu za stavu 0:2 se pokusili Maloskalští zabojovat a povedlo se když vyhráli 27:25. V té chvíli to vypadalo na zvrat v zápasu, ovšem opak byl pravdou. „Nedokázali jsme pokračovat ve zlepšené hře ze třetího setu a po nepřesném příjmu podání jsme prohráli čtvrtý set 25:12 a celé utkání 3:1 na sety," hodnotil na závěr trenér hostů Preisler.

Sestava Sokol Malá Skála: Novák, Krňák, Kobr, Hořák, Brychcí, Pastuch, střídali Pražák a Kouble.

V posledních zápasech přivítá 17. 3. Malá Skála doma Chabařovice a sezonu ve 2. lize zakončí 24. 3. v Liberci.