Okresní přebor: Bělá smetla čtrnácti góly Poniklou

14.06.2017 20:04:26 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Bělá potvrdila oprávněnost zisku mistrovského titulu v okresním přeboru i ve 25. kole nastřílením celkem 14 gólů do sítě Poniklé, a to ještě bylo utkání v 73. minutě předčasně ukončeno pro malý počet hostujících hráčů. Naopak Jilemnice ztrácí i na druhé místo, protože pouze remizovala v Mříčné i přes vedení o dva góly v poločase.

V dalších utkáních Nová Ves porazila Studenec, pomohlo jim i vyloučení jednoho z hráčů hostujícího týmu. Rezerva Přepeř porazila rezervu Košťálova, hosté přitom byli po prvním obdrženém gólu aktivnější, ale dorazilo je vyloučení brankáře Šrajera. Stružinec vyhrál ve Vysokém nad Jizerou díky povedené první půli, ve druhé části byli lepší domácí, ale několikrát skvělými zákroky zneškodnil jejich šance brankář Škopán, který kapituloval až v nastavení z penalty. Lomnice B remizovala v souboji o šesté místo s Horní Brannou B.

Utkání 25. kola:

Nová Ves - Studenec 2:0 (1:0)
Branky: P. Nožička, Zajíc. Rozhodčí: Kraus, ŽK: 1:2, ČK: 0:1. Diváků: 50.

Přepeře B - Košťálov B 3:0 (2:0)
Branky: Koudelka 2, Bakoš. Rozhodčí: Kovář, ŽK: 0:0, ČK: 0:1. Diváků: 50.

Mříčná - Jilemnice 2:2 (0:2)
Branky: Kučera z penalty, Malý st. - Bergemann, Horáček. Rozhodčí: Diringer, ŽK: 4:0. Diváků: 150.

Bělá - Poniklá 14:0 (6:0)
Branky: Vorel 3, Alinče 3, Čokina 2, Nýdrle 2, Zemánek, D. Hanč, Malý, M. Hanč. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 1:0. Diváků: 170.

Vysoké - Stružinec 1:3 (0:2)
Branky: Tomíček z penalty - Votoček 2, Brnka. Rozhodčí: Janda, ŽK: 3:1. Diváků: 60.

Lomnice B - Horní Branná B 1:1(0:1)
Branky: Starý - Rychtr. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 0:0. Diváků: 40.