Okresní soutěž: Mírová nastřílela Martinicím devět gólů za poločas!

14.06.2017 20:07:50 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Fotbalisté Mírové si vzpomněli na lepší časy ve vyšších soutěžích a nastříleli za poločas Martinicím celkem devět gólů! Další poločas už nastavená laťka takřka nešla udržet, i tak ale nakonec diváci viděli třináct branek. Čtyřikrát se trefil v domácím týmu Marek Jíra.

V dalších utkáních vedoucí Sport Futures Studenec pouze remizoval v Rovensku, i tak mu to ale stačilo na udržení prvního místa ve vyrovnané tabulce. Víchová porazila 4:1 Kruh, hosté si chvílemi vytvořili velký tlak, ale své šance neproměňovali. Malou senzací je výhra 6:1 posledního Benecka nad Tatobity. Určitě to byl pro domácí nejlepší zápas sezony, hattricku dosáhl Plucha. Libštát B remizoval s Horkami, když domácí vedli, ale ve druhé části Borůvka dvěma góly otočil zápas pro hosty, ale v poslední minutě zápasu domácí stihli vyrovnat.

Tradiční derby Studence B se Zálesní Lhotou se hrálo před 200 diváky! V první půli měli domácí mírnou převahu, ale hosté hrozili z protiútoků a dokázali je i proměňovat. Ve druhém poločase byli lepší domácí, dvěma góly snížili, ale potom nastřelili třikrát tyč, a tak si tři body odvezli hosté.

Utkání 23. kola:

Mírová - Martinice 11:2 (9:0)
Branky: Jíra 4, Marek 2, Hejduk, Krouza, Zelnický, Škoda, Dědeček - Hájek 2. Rozhodčí: Kafka, ŽK: 0:0. Diváků: 80.

Rovensko B - Sport Future Studenec 1:1 (0:1)
Branky: Prokopec - Mečíř. Rozhodčí: Lebeda, ŽK: 0:0. Diváků: 120.

Víchová - Kruh 4:1 (2:0)
Branky: Vaňous, Faistaver, Kuřík, Hanč - Kužel. Rozhodčí: Dytrych, ŽK: 1:1. Diváků: 50.

Benecko - Tatobity 6:1 (3:0)
Branky: Plucha 3, Petrlík 2, Bartoníček - R. Cimbál. Rozhodčí: Mikule, ŽK: 1:0. Diváků: 70.

Libštát B - Horka 2:2 (1:0)
Branky: Palounek, Kobrle - Borůvka 2. Rozhodčí: Nečásek, ŽK: 2:1. Diváků: 80.

Studenec B - Zálesní Lhota 3:5 (0:4)
Branky: Čech 2 (obě z penalty), Horáček - Vinšálek 3, Hermon, Šritr. Rozhodčí: Bukvička, ŽK: 0:2. Diváků: 200.