Okresní přebor: Po prohře Jilemnice se vrací do čela Libštát

05.10.2018 19:51:02 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Okresní přebor: Po prohře Jilemnice se vrací do čela Libštát

Jen jedno kolo vydrželi na čele tabulky okresního přeboru fotbalisté Jilemnice. V osmém kole totiž nečekaně prohráli 5:3 v Martinicích. Naopak nezaváhal doma Libštát, který rozstřílel 4:0 Stružinec a stejně bodů má i Studenec, který vyhrál 4:1 v Mříčné, hattrickem se na tom podílel Jiří Povr.

ve zbylých utkáních remizovaly 2:2 Mírová s Horní Brannou B a Poniklá si připsala první výhru v sezoně, když doma překvapivě zdolala 2:1 Novou Ves.

Utkání 8. kola:

Mírová - Horní Branná B 2:2 (1:1)
Branky: 1. Škoda, 69. Mach - 32. Jón, 78. Fiedler. Rozhodčí: Přikryl, ŽK: 3:1. Diváků: 30.

Poniklá - Nová Ves 2:1 (1:0)
Branky: 23. Koucký, 50. Zelinka - 80. Máka. Rozhodčí: Lebeda, ŽK: 2:7, ČK: 0:2 (89. Dušta, 90. Saliga). Diváků: 100.

Mříčná - Studenec 1:4 (1:2)
Branky: 41. Princ z penalty - 19., 24. a 50. Povr, 69. Čech z penalty. Rozhodčí: Nepraš, ŽK: 1:2. Diváků: 120.

Martinice - Jilemnice 5:3 (2:2)
Branky: 4. Lukeš, 13. Zuzánek, 62. Cejnar, 72. Svoboda, 89. Vašíček - 19. Paclík, 41. Nosek, 87. Šimek. Rozhodčí: Mikule, ŽK: 0:0. Diváků: 101.

Libštát - Stružinec 4:0 (2:0)
Branky: 6. Sládek, 36. Kobrle, 68. Koldovský z penalty, 77. Fiedler. Rozhodčí: Liška - Mikule, Nepraš, ŽK: 3:2. Diváků: 101. Fotogalerie z utkání


Okresní přebor:

1.Libštát 752021:717
2.Studenec 752024:1217
3.Jilemnice 850321:1315
4.Mírová 733118:1212
5.Horní Branná B 723216:209
6.Vysoké 723214:199
7.Mříčná 721416:177
8.Martinice 620414:156
9.Stružinec 820610:256
10.Nová Ves 71249:145
11.Poniklá 71064:193

Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola

Okresní soutěž: Nejvyšší výhru kola si připsal Bozkov B nad Přepeřemi C

Související články: 

Okresní přebor: Po výhře nad Mříčnou se na první příčku vrací Jilemnice

Okresní přebor: Po rozstřílení Vysokého jde do čela tabulky Libštát

Okresní přebor: Studenec vyhrál v Jilemnici, ta ale dál vede tabulku

Okresní přebor: Libštát remizoval v hitu kola s Mírovou 2:2

Okresní přebor: Jilemnice a Libštát odskočily soupeřům

Okresní přebor: Bez ztráty body jsou už jen Jilemnice a Libštát

Okresní přebor: Libštát v úvodním kole zdolal 3:1 Mříčnou

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 18 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj spouští nové elektronické Tržiště

První dubnový den spouští Liberecký kraj nové online Tržiště Libereckého kraje, které propojuje místní zemědělce a výrobce potravin se školními jídelnami a zařízeními sociálních služeb. Tato služba má ambici výrazně posílit odběr regionálních a čerstvých potravin, podpořit místní zemědělce a výrobce potravin a zároveň usnadnit plnění legislativních požadavků na kvalitu stravování ve veřejných institucích. „Naším cílem je vytvořit funkční a dostupný nástroj, který usnadní školním jídelnám a sociálním zařízením nákup kvalitních regionálních potravin a zároveň otevře nové obchodní příležitosti pro místní producenty. Tržiště je pro dodavatele bez registračních poplatků a představuje jednoduchou cestu, jak oslovit stabilní odběratele," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.

Řidič v Jablonci porazil na přechodu nezletilého chlapce

Jablonečtí dopravní policisté šetří nehodu, při které řidič s vozidlem nedal přednost nezletilému chlapci na přechodu pro chodce. K nehodě došlo v úterý 17. března v 16 hodin v Jablonci nad Nisou na přechodu pro chodce v ulici Chelčického. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Meziročně se podíl nezaměstnaných v kraji zvýšil o procento
Semilská rodačka vystavuje s největšími poklady Čech
Silnice kolem Souše bude od středy 15. dubna opět průjezdná
Druhý ročník Ceny Správy jeskyní hledá osobnosti krasového podzemí
VIDEO: Most v Hodkovicích o víkendu začali bourat

Nejčtenější články

14.04.: VIDEO: Most v Hodkovicích o víkendu začali bourat
13.04.: Plán investic Městské sportovní Turnov pro rok 2026 je připraven
12.04.: Kultura v Železném Brodě v dubnu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT