Okresní přebor: Po výhře v Bozkově jde na první místo Libštát

28.10.2015 11:23:37 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Jakoby v posledních kolech nechtěl v okresním přeboru nikdo zůstat na prvním místě a pořadí na čele se neustále přelévá. V hitu kola remizoval první Studenec s rezervou Košťálova, takže na první příčku se díky skóre vyšplhal Libštát, který jednoznačně rozdrtil 7:0 Bozkov B.

V dalších utkáních rezerva Lomnice porazila rezervu Horní Branné hlavně díky lepšímu proměňování brankových příležitostí. Přepeře B vyhrály v Jilemnici díky obratu ve druhé části. Poniklá těsně porazila zlepšující se Mírovou a Nová Ves zdolala letos nevýrazný Stružinec. Bělá vyhrála v Mříčné hlavně zásluhou hattricku střelce Čokiny a přes děsivý vstup do letošní sezony už je jen bod za právě třetí Mříčnou.

Košťálov B - Studenec 1:1 (0:0)

V hitu kola byl první poločas vyrovnaný a žádná z šancí se neujala. Úvod druhé části vyšel lépe domácím, když skóre zápasu otevřel v 51. minutě Klaban. Hosté se poté probudili, nejdříve nastřelili břevno, ale v 81. minutě už Hylmar vyrovnal. V závěru měli ještě šance oba týmy, ale další branka nepadla a obě mužstva se tak o body rozdělila.

Branky: 50. Klaban - 81. Hylmar. Rozhodčí: Urbánek - Jar. Přikryl, Jan Přikryl, ŽK: 2:2. Diváků: 50. Košťálov B: Šrajer - M. Janata (72. Lebruška), Fejfar, P. Vojtíšek, Machačný, Rosenberg (60. Jodas), Stránský, Baudyš (46. Mečíř), Klaban, Tulach (86. M. Vojtíšek), T. Janata. Studenec: Tauchman - Vancl, Stránský, Šedivý, Povr, Kuřík (64. Hanzlík), Hylmar (90. Jezdinský), Kupkár (74. Nosek), Ježek, Šír, Havlíček.

Další utkání 12. kola:

Horní Branná B - Lomnice B 1:2 (0:2)
Branky: V. Paulů - Veber, Láska.  Rozhodčí: Lelek, ŽK: 3:1. Diváků: 80.

Jilemnice B - Přepeře B 1:2 (1:0)
Branky: Tuže - Havlín, Císař. Rozhodčí: Mikule, ŽK: 0:0. Diváků: 15.

Poniklá - Mírová 1:0 (1:0)
Branka: Koucký.  Rozhodčí: Mikule, ŽK: 2:0. Diváků: 120.

Nová Ves - Stružinec 3:0 (1:0)
Branky: P. Nožička, Golis, Sehnoutek z penalty. Rozhodčí: Lelek, ŽK: 1:1. Diváků: 100.

Mříčná - Bělá 0:3 (0:2)
Branky: Čokina 3. Rozhodčí: Přikryl st., ŽK: 1:3. Diváků: 150.

Bozkov B - Libštát 0:7 (0:4)
Branky: L. Kobrle 3, Šíf 2, Beran, Váňa. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 2:3. Diváků: 100.