Okresní soutěž: Vysoké ztratilo remízou doma s Přepeřemi

22.10.2014 10:57:00 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Fotbalisté v okresní soutěži pokračovali o víkendu 11. kolem. Body ztratilo první Vysoké, které pouze remizovalo doma s Přepeřemi B. Domácí už přitom vedli 2:0 a 3:1 po poločase, ale po přestávce oslabil svůj tým vyloučením Havel a hosté dokázali vyrovnat.

V dalších utkáních Rovensko B i přes zahazování šancí jasně porazilo Studenec B. Poniklá remizovala s Libštátem B, když v závěru domácí měli převahu, ale chybělo jim více štěstí při zakončení. Martinice vyhrály ve Víchové, udržují si druhé místo za Vysokým a mají navíc utkání k dobru. Utkání Horka - Kruh skončilo smírně 2:2, když na obou stranách se zaskvěli dvoubrankoví střelci - Borůvka a Kužel. Domácí sice vedli už po pěti minutách 2:0, ale ve druhé části měli navrch hosté, vyrovnali a ještě nastřelili tyč a břevno. Tatobity dokázaly vyhrát v Zálesní Lhotě, která byla 70. minutě lepší, ale závěr jí vůbec nevyšel a hosté otočili stav ve svůj prospěch. Tatobity se tak dotáhly na svého soupeře i v tabulce. Poslední Benecko stále čeká na výhru, protože v nedělním utkání u nich jasně dominovali hráči Sport Future Studenec.

Utkání 11. kola:

Rovensko B - Studenec B 5:2 (2:1)
Branky: Hanzl, Novotný, Šálek, Mazánek, vlastní - Šír 2. Rozhodčí: Paulů, ŽK: 0:0. Diváků: 80.

Poniklá - Libštát B 2:2 (1:1)
Branky: P. Koucký 2 - Míka, Semecký. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 1:2. Diváků: 70.

Víchová B - Martinice 1:4 (1:2)
Branky: Mach - Horáček 2, Svoboda, Morávek. Rozhodčí: Soukup, ŽK: 0:2. Diváků: 80.

Vysoké - Přepeře B 3:3 (3:1)
Branky: Pelcman, Burgermeister, Pastorek - Dohnal, Uličný, Šulava. Rozhodčí: Liška, ŽK: 3:1. Diváků: 50.

Horka - Kruh 2:2 (2:0)
Branky: Borůvka 2 - Kužel 2 (jedna z penalty). Rozhodčí: Mikule, ŽK: 1:0. Diváků: 50.

Zálesní Lhota - Tatobity 1:2 (0:0)
Branky: Fochman - Hůlek 2. Rozhodčí: Přikryl, ŽK: 0:2. Diváků: 40.

Benecko -  Sport Future Studenec 0:4 (0:1)
Branky: M. Forbelský 2, Lukeš, Šedivý. Rozhodčí: Dytrych, ŽK: 0:0. Diváků: 50.