Okresní přebor: Roztoky vyhrály v Nové Vsi a drží náskok na prvním místě

21.10.2014 19:37:39 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Okresní přebor: Roztoky vyhrály v Nové Vsi a drží náskok na prvním místě

O víkendu bylo na programu již 11. kolo okresního přeboru. Roztoky jasně vyhrály v Nové Vsi, takže si udržují náskok na čele. Vyhrály i Přepeře v Lomnici a jsou druhé. Třetí se drží Bělá, která tentokrát doma porazila rezervu Horní Branné.

V dalších utkáních Stružinec vyhrál v Bozkově 1:4, domácí mohli alespoň v závěru snížit, ale Mazánek nastřelil dvakrát břevno a jednou tyč. Studenec se po slabších výkonech vzpamatoval a doma jasně přehrál 4:1 Libštát. První branku přitom vstřelili domácí již ve 20. vteřině. Víchová remizovala v derby s Jilemnicí B a Mříčná doma podlehla Košťálovu především kvůli neproduktivnímu zakončení šancí.

Nová Ves  - Roztoky 1:5 (0:4)

Od první minuty hosté zatlačili domácí na jejich polovinu, hráli dobře kombinačně a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Už ve 4. minutě kopal Baytalon trestný kop, jeho střela však těsně minula levou šibenici. V 7. minutě prodloužil Tuláček hlavou balon na Jakuba Nýdrleho, který svůj průnik zakončil přesně - 1:0. V 19. minutě házel dlouhý aut Tuláček, Baytalon prodloužil na Jakuba Nýdrleho, který prsem přiklepl Jardovi Nýdrlemu a jeho bomba z vápna poslala hosty do dvoubrankového vedení. Za dvě minuty předvedl nevídaný slalom mezi čtyřmi hráči Tuláček, který zakončil střelou z úhlu mimo branku. Ve 27. minutě vybojoval s chutí hrající Tuláček míč pro Kupkára, který zblízka zvýšil na 3:0. O minutu později vybídl Illner akčního Kubu Nýdrleho, jeho sólo brankou neskončilo. Ve 30. minutě prostrčil patičkou do prostoru za obranu míč Tuláček, tam si naběhl Kužel a nájezd zakončil s přehledem k tyči - 4:0. Ve 32. minutě přiťukl na vápně Kužel Baytalonovi, jeho střela skončila na břevně. Domácí zahrozili pouze jednou, dobře chytající Dlabola si s nebezpečným centrem poradil.

Okresní fotbalový přebor, utkání Nová Ves - Roztoky<br />Autor: Zdeněk Matura V 50. minutě Tuláček přihrál Kubovi Nýdrlemu, který vyběhnuvšího brankáře domácích nepřeloboval. V 54. minutě se po rohu hostů zastřeloval Mečíř, jeho prudká střela skončila nad brankou. V 57. minutě se už hlavou nemýlil a po Kopáčkově centru zvýšil na 5:0. V 60. minutě zakročil podruhé Dlabola, kdy včasným vyběhnutím zlikvidoval gólovou šanci domácích. V 62. minutě postupoval Kopáček sám na branku, ale místo gólu míč skončil na rohu. V 74. minutě byl ve stejné situaci Fischer, ale ani ten se neprosadil. Za čtyři minuty domácí snížili na 5:1 z penalty a poslední desetiminutovka se dohrála jen z povinnosti.

„Poděkování naleží všem hráčům za přístup k utkání a předvedenou hru. Opět nesmíme zapomenout na naše věrné fanoušky, kteří byli zase našim "dvanáctým" hráčem. Děkujeme. Na příští utkání do Bělé jedeme vlakem. Jistě bude plně obsazen jak našimi hráči, tak fanoušky," dodala po utkání trenérská dvojice Roztok Zdeněk Otmar a Stanislav Klápště.

Branky: Zajíc - Jakub Nýdrle, Jaroslav Nýdrle, Kupkár, Kužel, Mečíř. Rozhodčí: Tomášek, ŽK: 3:2. Diváků: 140. Roztoky: Dlabola - Mečíř, Hornig (77. Ginzl), O. David, Jarda Nýdrle (90. Maďarčík, Kužel (86. Grof), Illner, Baytalon, Kupkár (50. Kopáček), Tuláček (67. Fischer), Jakub Nýdrle. Fotogalerie z utkání

Lomnice B - Přepeře 2:5 (1:3)

Domácí bojovali, ale hráčská kvalita byla na straně hostů, kteří vyhráli už první poločas 1:3. Nakonec hosté přidali ještě dvě branky a domácí snížili až v nastavení. Po dvou brankách za Přepeře nastříleli Císař a Trč.

Branky: 27. Vohnout, 92. Láska - 15. Tokan, 19. a 46. Císař, 45. a 74. Trč. Rozhodčí: Přikryl, ŽK: 2:0. Diváků: 60. Sestava Přepeře: Negru - Kvapil, Kupka, Kubáček, Tušer (50. Cimbál) - Trč (80. Víšek), Rohacký (75. Mrkáček), Horák, Pěnička - Tokan, Císař.

Další utkání 11. kola:

Bozkov B  - Stružinec 1:4 (1:1)
Branky: Hykman - Ševců 2, Kohout, Bláha. Rozhodčí: Štuk, ŽK: 1:2. Diváků: 80.

Bělá - Horní Branná B 5:2 (2:0)
Branky: Čokina 2, Kukučka 2, Simonides - Jón, Fiedler. Rozhodčí: Rympler, ŽK: 3:2. Diváků: 120.

Studenec - Libštát 4:1 (1:0)
Branky: Hylmar 3, Čivrný - Mečíř. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 2:3. Diváků: 120.

Víchová  - Jilemnice B 3:3 (3:1)
Branky: P. Hartig  ml. 2, Halama - Hartych 2, Baranyk. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 2:1. Diváků: 100.

Mříčná - Košťálov B 1:3 (0:0)
Branky: V. Malý ml. z penalty - Janata, Stránský, Beran. Rozhodčí: Huřťák, ŽK: 1:2. Diváků: 150.

Okresní přebor:

1. Roztoky              11   9   2   0    42:19    29
2. Přepeře              11   8   1   2    34:9      25
3. Bělá                   11   8   0   3    31:15    24
4. Studenec            11   7   0   4    22:19    21
5. Stružinec            11   6   1   4    34:18    19
6. Košťálov B          11   6   1   4    22:17    19
7. Libštát               11   5   2   4    29:28    17
8. Jilemnice B         11   3   5   3    23:27    14
9. Lomnice B           11   4   1   6    37:36    13
10. Mříčná              11   3   2   6    38:36    11
11. Nová Ves           11   3   1   7    24:37    10
12. Bozkov B           11   3   1   7    18:42    10
13. Víchová             11   1   2   8    19:44     5
14. Horní Branná B   11   1   1   9    22:48     4

Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek desátého podzimního kola

Okresní soutěž: Vysoké ztratilo remízou doma s Přepeřemi

Související články:

Okresní přebor: Derby Stružince s Lomnicí B skončilo remízou 3:3

Okresní přebor: Roztoky nastřílely pět branek Bozkovu a vévodí tabulce

Okresní přebor: Stružinec rozstřílel druhý Studenec a stoupá tabulkou

Okresní přebor: Vedení udržely Roztoky výhrou ve Víchové

Okresní přebor: Roztoky v přímém souboji o první místo porazily Studenec

Okresní přebor: Bělá porazila Přepeře a zůstává v závěsu za čelem

Okresní přebor: Do čela nečekaně Studenec, Roztoky i Přepeře v závěsu

Vedení v tabulce přeboru udržely Roztoky, naplno bodoval i Stružinec

Okresní přebor: Přepeře padly v Roztokách, Stružinec nestačil na Košťálov

FOTO: Přepeře zahájily okresní přebor ve velkém stylu vítězstvím 8:1

Fotbalové kuriozity 2 aneb Co jste zažili při zápasech na jaře 2014

Okresní fotbalisté znají jízdní řád nové sezony

Další aktuální fotbalové informace čtěte v rubrice SPORT - Fotbal 

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 32 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.

Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie

Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné
Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
Lidové sady slavnostně otevřou s kulturním programem 28. prosince

Nejčtenější články

03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT