Pátá sobota kulturního léta v Rokytnici nad Jizerou

12.08.2013 11:00:13 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Pátá sobota kulturního léta v Rokytnici nad Jizerou

Předposlední kulturní sobota v areálu Rotextile v Rokytnici nad Jizerou je tady! Program startuje v sobotu 17. srpna od 16 hodin. Děti dají nohy na ramena a budou držet palce, aby Michalovi z Kouzelné školky nespadl kámen ze srdce, třeba rovnou na nohu. Matt Pardus, idol žen v Superstar, zatancuje a zazpívá. V 19 hodin zazpívá Petra Černocká v recitálu s Jiřím Pracným a ve 20 hodin pak vystoupí hlavní hvězda Martin Chodúr.

Po dvoutýdenní pauze nabídne areál Rotextile opět kulturní sobotu. V 16 hodin můžou děti čekat spousty legrace, soutěže, písničky a dárky. Budou si hrát a vyprávět o svém tělíčku - od hlavy až k patě a naopak. Sloganem je Děti, přijďte si hrát! Michal z Kouzelné školky bude Vaší hračkou!

Matt Pardus<br />Autor: Archív Rotextile a. s. Taneční show předvede na podiu v Rotextile areálu Matěj Kubec v 18 hodin. Aktuálně patří mezi nevyhledávanější lektory street dance nejen u nás. Gábina Osvaldová o něm v poslední Super Star prohlásila, že je nejkrásnější účastník soutěže. Přestože v Superstar do dalších castingových kol nepostoupil, 23 letý tanečník a choreograf se nevzdal. Matěj Kubec, také známý pod pseudonymem Matt Pardus, nedávno vydal taneční song Love Affected.

Oproti původní pozvánce bude navíc vystupovat od 19 hodin i zpěvačka Petra Černocká. V komorním recitálu s kytaristou Jiřím Pracným zazní její písničky nové, ale i ty které si posluchači již oblíbili. Pořad tradičně vychází ze schopnosti zpěvačky vtipně konverzovat s publikem.

Martin Chodúr je vítězem soutěže Česko-Slovenská Superstar 2009. Je držitelem ocenění Objev roku v soutěži Český slavík a jeho vzorem je Tom Jones. Martin Chodúr ušel od dob své debutové desky Let´s Celebrate dlouhou cestu. Tam, kde první album šeptalo, tak v druhém Manifest křičí. Dvanáct písní, dvanáct stylů, dvanáct nálad a jeden hlas, který vše sjednocuje. Ve 20 hodin se představí Martin Chodúr v Rokytnici nad Jizerou.

Soutěže

Organizátoři věnovali našim čtenářům 30 lístků, které rozdělíme mezi 15 výherců. Získáte je zdarma, pokud správně odpovíte na jedinou otázku a budete mít následně štěstí při losování. Soutěž již byla ukončena, jména výherců i správnou odpověď najdete zde

Vstupenky lze jinak zakoupit v předprodeji na Kontaktním místě Rotextile (Horní 449- Dolní náměstí), Informačním centru Jilemnice nebo online na stránkách www.rotextile-vstupenky.cz.

Související články: 

Obrazem: Jak to vypadá na začátku rekonstrukce v areálu Rotextile

FOTO: Střihavka přilákal do rokytnického areálu zatím nejvíce diváků

Patnáct výherců získalo 30 vstupenek na koncert Kamila Střihavky

FOTO: Dymytry a Noid naplno rozezněli rokytnický areál

David Deyl, Support Lesbiens a klaun Fílo přilákali do Rokytnice celé rodiny

Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Program asistenčních voucherů podpoří podnikatele částkou 1,5 milionu korun

Vyhlášení programu s názvem Asistenční vouchery Libereckého kraje schválili krajští zastupitelé. Úspěšným žadatelům dotace pomohou připravit jejich vlastní projektové žádosti, které následně podají do vhodných výzev operačních programů. K rozdělení je 1,5 milionu, přičemž maximální výše dotace je 300 tisíc korun. „Jsem rád, že můžeme podpořit podnikatele v regionu a pomoci jim při uskutečňování jejich plánů, vizí a nápadů," prohlásil Michal Kříž, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování. Program mohou využít veřejnoprávní subjekty i soukromoprávní právnické osoby, které mají sídlo či pracoviště na území Libereckého kraje. Žádosti se přijímají od 27. června tohoto roku do 31. ledna 2022.

Město Turnov podpořilo výstavbu Naučné stezky J. Pekaře

Zastupitelstvo města Turnov rozhodlo o poskytnutí individuální dotace z rozpočtu města Turnov ve výši 30 tisíc korun pro Rohozecký okrašlovací spolek z. s.. Dotace má být určena na doplatek nově vzniklé naučné stezky turnovského rodáka prof. Josefa Pekaře, zároveň by byla využita na výrobu propagačních letáků a k úhradě části nákladů za texty na panely naučné stezky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ulice Boženy Němcové v Turnově se také dočká kompletní rekonstrukce
Děti šly zpátky do školy po Covidu, doprovázeli je policisté
Sedmihorské léto 2020 bude!
Turnovská knihovna v červnu opět otevřela všechny své pobočky
Další krok k rekonstrukci Ještědu. Vznikla architektonická studie obnovy

Nejčtenější články

03.06.: FOTO: Město Turnov chce zabezpečit zchátralý areál uhelných skladů
03.06.: Uzavřeli lávku v Bítouchově, začali stavět novou
02.06.: FOTO: Opět pokračuje rekonstrukce mostu na průtahu městem Turnov

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT