Pátá sobota kulturního léta v Rokytnici nad Jizerou

12.08.2013 11:00:13 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Pátá sobota kulturního léta v Rokytnici nad Jizerou

Předposlední kulturní sobota v areálu Rotextile v Rokytnici nad Jizerou je tady! Program startuje v sobotu 17. srpna od 16 hodin. Děti dají nohy na ramena a budou držet palce, aby Michalovi z Kouzelné školky nespadl kámen ze srdce, třeba rovnou na nohu. Matt Pardus, idol žen v Superstar, zatancuje a zazpívá. V 19 hodin zazpívá Petra Černocká v recitálu s Jiřím Pracným a ve 20 hodin pak vystoupí hlavní hvězda Martin Chodúr.

Po dvoutýdenní pauze nabídne areál Rotextile opět kulturní sobotu. V 16 hodin můžou děti čekat spousty legrace, soutěže, písničky a dárky. Budou si hrát a vyprávět o svém tělíčku - od hlavy až k patě a naopak. Sloganem je Děti, přijďte si hrát! Michal z Kouzelné školky bude Vaší hračkou!

Matt Pardus<br />Autor: Archív Rotextile a. s. Taneční show předvede na podiu v Rotextile areálu Matěj Kubec v 18 hodin. Aktuálně patří mezi nevyhledávanější lektory street dance nejen u nás. Gábina Osvaldová o něm v poslední Super Star prohlásila, že je nejkrásnější účastník soutěže. Přestože v Superstar do dalších castingových kol nepostoupil, 23 letý tanečník a choreograf se nevzdal. Matěj Kubec, také známý pod pseudonymem Matt Pardus, nedávno vydal taneční song Love Affected.

Oproti původní pozvánce bude navíc vystupovat od 19 hodin i zpěvačka Petra Černocká. V komorním recitálu s kytaristou Jiřím Pracným zazní její písničky nové, ale i ty které si posluchači již oblíbili. Pořad tradičně vychází ze schopnosti zpěvačky vtipně konverzovat s publikem.

Martin Chodúr je vítězem soutěže Česko-Slovenská Superstar 2009. Je držitelem ocenění Objev roku v soutěži Český slavík a jeho vzorem je Tom Jones. Martin Chodúr ušel od dob své debutové desky Let´s Celebrate dlouhou cestu. Tam, kde první album šeptalo, tak v druhém Manifest křičí. Dvanáct písní, dvanáct stylů, dvanáct nálad a jeden hlas, který vše sjednocuje. Ve 20 hodin se představí Martin Chodúr v Rokytnici nad Jizerou.

Soutěže

Organizátoři věnovali našim čtenářům 30 lístků, které rozdělíme mezi 15 výherců. Získáte je zdarma, pokud správně odpovíte na jedinou otázku a budete mít následně štěstí při losování. Soutěž již byla ukončena, jména výherců i správnou odpověď najdete zde

Vstupenky lze jinak zakoupit v předprodeji na Kontaktním místě Rotextile (Horní 449- Dolní náměstí), Informačním centru Jilemnice nebo online na stránkách www.rotextile-vstupenky.cz.

Související články: 

Obrazem: Jak to vypadá na začátku rekonstrukce v areálu Rotextile

FOTO: Střihavka přilákal do rokytnického areálu zatím nejvíce diváků

Patnáct výherců získalo 30 vstupenek na koncert Kamila Střihavky

FOTO: Dymytry a Noid naplno rozezněli rokytnický areál

David Deyl, Support Lesbiens a klaun Fílo přilákali do Rokytnice celé rodiny

Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Podzimní provoz kompostárny na Malém Rohozci

Kompostárnu na Malém Rohozci mohou Turnováci využívat v měsíci říjnu i v listopadu 2019. S příchodem podzimu a podzimních prací na zahradách, je dobré připomenout, že kompostárnu mohou občané využívat v měsíci říjnu každé pondělí, středu a pátek od 9 do 17 hodin. V sobotu od 9 do 12 hodin. Kompostárna bude uzavřena ve státní svátek v pondělí 28. října. Kompostárna bude otevřena i v měsíci listopadu, a to ve stejné dny, avšak jen do 16 hodin. Sobota zůstává stejná od 9 do 12 hodin. Pokud vlastníte biopopelnice, jejich svoz proběhne vždy ve středu a ve čtvrtek, dle jednotlivých lokalit ve městě Turnov.

Pramen Boží voda není pitný, pramen pod Valdštejnem ano

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů z října 2019 pramen Boží voda nevyhovuje hygienickým limitům a není pitný. Další turnovský pramen pod Valdštejnem pitný je.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnovské kadetky v Hronově prohrály dva tie-breaky
Závody Běhu republiky nejen v Lomnici nad Popelkou
Krajský přebor: Čtvrtá výhra v řadě vynesla Turnov na třetí místo
Kahovec a Sodoma zazpívají na společném koncertě v Jablonečku
Přehled fotbalových výsledků 11. podzimního kola

Nejčtenější články

20.10.: Přehled fotbalových výsledků 11. podzimního kola
19.10.: FOTO: Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
19.10.: Policisté kontrolovali řidiče v celém Libereckém kraji

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT