Pátá sobota kulturního léta v Rokytnici nad Jizerou

12.08.2013 11:00:13 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Pátá sobota kulturního léta v Rokytnici nad Jizerou

Předposlední kulturní sobota v areálu Rotextile v Rokytnici nad Jizerou je tady! Program startuje v sobotu 17. srpna od 16 hodin. Děti dají nohy na ramena a budou držet palce, aby Michalovi z Kouzelné školky nespadl kámen ze srdce, třeba rovnou na nohu. Matt Pardus, idol žen v Superstar, zatancuje a zazpívá. V 19 hodin zazpívá Petra Černocká v recitálu s Jiřím Pracným a ve 20 hodin pak vystoupí hlavní hvězda Martin Chodúr.

Po dvoutýdenní pauze nabídne areál Rotextile opět kulturní sobotu. V 16 hodin můžou děti čekat spousty legrace, soutěže, písničky a dárky. Budou si hrát a vyprávět o svém tělíčku - od hlavy až k patě a naopak. Sloganem je Děti, přijďte si hrát! Michal z Kouzelné školky bude Vaší hračkou!

Matt Pardus<br />Autor: Archív Rotextile a. s. Taneční show předvede na podiu v Rotextile areálu Matěj Kubec v 18 hodin. Aktuálně patří mezi nevyhledávanější lektory street dance nejen u nás. Gábina Osvaldová o něm v poslední Super Star prohlásila, že je nejkrásnější účastník soutěže. Přestože v Superstar do dalších castingových kol nepostoupil, 23 letý tanečník a choreograf se nevzdal. Matěj Kubec, také známý pod pseudonymem Matt Pardus, nedávno vydal taneční song Love Affected.

Oproti původní pozvánce bude navíc vystupovat od 19 hodin i zpěvačka Petra Černocká. V komorním recitálu s kytaristou Jiřím Pracným zazní její písničky nové, ale i ty které si posluchači již oblíbili. Pořad tradičně vychází ze schopnosti zpěvačky vtipně konverzovat s publikem.

Martin Chodúr je vítězem soutěže Česko-Slovenská Superstar 2009. Je držitelem ocenění Objev roku v soutěži Český slavík a jeho vzorem je Tom Jones. Martin Chodúr ušel od dob své debutové desky Let´s Celebrate dlouhou cestu. Tam, kde první album šeptalo, tak v druhém Manifest křičí. Dvanáct písní, dvanáct stylů, dvanáct nálad a jeden hlas, který vše sjednocuje. Ve 20 hodin se představí Martin Chodúr v Rokytnici nad Jizerou.

Soutěže

Organizátoři věnovali našim čtenářům 30 lístků, které rozdělíme mezi 15 výherců. Získáte je zdarma, pokud správně odpovíte na jedinou otázku a budete mít následně štěstí při losování. Soutěž již byla ukončena, jména výherců i správnou odpověď najdete zde

Vstupenky lze jinak zakoupit v předprodeji na Kontaktním místě Rotextile (Horní 449- Dolní náměstí), Informačním centru Jilemnice nebo online na stránkách www.rotextile-vstupenky.cz.

Související články: 

Obrazem: Jak to vypadá na začátku rekonstrukce v areálu Rotextile

FOTO: Střihavka přilákal do rokytnického areálu zatím nejvíce diváků

Patnáct výherců získalo 30 vstupenek na koncert Kamila Střihavky

FOTO: Dymytry a Noid naplno rozezněli rokytnický areál

David Deyl, Support Lesbiens a klaun Fílo přilákali do Rokytnice celé rodiny

Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Nová radnice v Turnově bude pro občany 4. srpna uzavřena

Městský úřad Turnov informuje občany, že v úterý 4. srpna 2020 bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie v budově Nové radnice ve Skálově ulici uzavřen úřad. Zrušení úředního dne se týká odboru správního - občanské průkazy, pasy a matrika, odboru dopravního, odboru školství, kultury a sportu, odboru sociálních věcí, Obecního živnostenského úřadu a odboru přestupků.

Autobusová linka 691 propojí Trojzemí

Autobusová linka 691 propojí Trojzemí V sobotu 1. srpna 2020 v 7.40 vyjede z Hrádku nad Nisou první spoj nové autobusové linky číslo 691. Na své 66 km dlouhé trase celkem pětkrát překročí státní hranice Česka, Německa a Polska. Celkem tři páry spojů nabídnou možnost cestovat od vlaků ze Zittau přes Bogatyniu, Frýdlant, Raspenavu, Nové Město pod Smrkem až do letoviska Świeradów Zdrój na polské straně Jizerských hor. Více informací


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hráči Přepeř nečekaně zdolali v přípravě Slovan Liberec!
Děti z příměstského tábora navštívily semilské policisty
V letním kině Turnov opět přichystali Filmový víkend 2020
Hasiči vzpomínají na bleskové povodně z roku 2010
Křehká krása 2020 bude!

Nejčtenější články

02.08.: Na semilském fotbalovém memoriálu obhájil vítězství Železný Brod
01.08.: Až 150 milionů ze Státního fondu půjde do oprav krajských silnic
02.08.: Krkonoše Amerikou 2020 objektivem Zdeňka Horáka

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT