Po prohře s Frýdlantem si Turnov spravil chuť výhrou ve Varnsdorfu

06.11.2019 19:22:14 | Autor: HC Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Dvě utkání v jednom týdnu čekala na hokejisty Turnova. Nejprve v pondělí 28. října doma podlehli 1:7 Frýdlantu, ale chuť si spravili v sobotu 2. listopadu výhrou 4:3 ve Varnsdorfu. V tabulce krajské ligy jsou aktuálně na třetím místě.

HC Turnov 1931 - HC Frýdlant 1:7 (0:3, 1:2, 0:2)

Na sváteční pondělí Turnov nezachytil úvod první třetiny a u všech akcí soupeře byl pozdě. Ve druhé třetině se hra domácích trochu zlepšila, ale tempo zápasu diktovali hosté. Ve třetí třetině se hra Turnova úplně rozpadla, a tak si hosté zaslouženě odvezli všechny body.

Branky: 30. Maděra (Vondráček, Kysilka) - 3. Chlum (Beran, Rubeš), 4. Borecký (Doubek), 13. Jakubec (Šír), 23. Šír (Klinger), 40. Janda (Beníšek), 45. Šír (Kolmann, Doubek), 59. Klinger (Mečíř, Rubeš). Rozhodčí: Zavřel - Krejbich, Serbus. Vyloučení: 6:11, navíc Hanuš (Turnov) 10 minut. Využití: 1:2, v oslabení: 0:1. Zásahy brankářů: 20:34 (9:9, 6:16, 5:9). Diváků: 235. Turnov: Jiránek - Duda, Zákoutský Jan, Kysilka, Zákoutský Jiří, Šimůnek Jakub - Hanuš, Maděra, Vondráček - Hloušek, Suska, Kysela - Dvořák, Švík, Hujer - Šimůnek Jiří. Frýdlant: Novák - Mečíř, Klinger, Kolmann, Beran, Doubek - Folda, Šír, Janda, Rubeš, Beníšek, Borecký, Matějka, Kotrč, Jakubec, Chlum, Benda, Hlister.

HC TS Varnsdorf - HC Turnov 1931 3:4 (0:2, 1:1, 2:1)

Trpělivá hra přinesla tentokrát Turnovu důležité tři body. Po celé utkání hosté vedli a domácí jen dotahovali. Ke konci utkání Turnov přestál oslabení a hru bez brankáře domácího týmu.

Branky: 39. Damašek (Matějka Jaroslav, Prokop), 52. Černý (Žďárský), 53. Damnitz - 19. Maděra (Vondráček), 20. Suska (Kysela), 25. Zbroj (Suska, Zákoutský Jan), 52. Suska (Kysela, Hloušek). Rozhodčí: Kaňkovský - Krejbich, Borecký. Vyloučení: 4:8. Využití: 1:1, v oslabení: 0:0. Zásahy brankářů: 47:33 (13:12, 15:9, 19:12). Diváků: 75. Varnsdorf: Března - Bali Šoltés, Černohorský, Pípa, Damašek, Žďárský, Rubeš, Arnold, Matějka Jan, Veselý, Prokop, Matějka Jaroslav, Pešek, Černý, Damnitz. Turnov: Brunát - Duda, Zákoutský Jan, Zbroj, Zákoutský Jiří, Šimůnek Jakub - Hanuš, Maděra, Vondráček - Suska, Hloušek, Kysela - Dvořák, Šimůnek Jiří, Hujer.

Další utkání 6. a 7. kola: HC Stavební stroje Jičín - HC TS Varnsdorf 12:1, HC Česká Lípa - HC Stavební stroje Jičín 2:10, HC Frýdlant - Hc Slavoj liberec 6:5.