Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola

30.08.2020 21:18:40 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola

Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 29. do neděle 30. srpna 2020. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.

První mistrovský zápas v ČFL už odehrály Přepeře, když v neděli doma dokázaly porazit 2:0 vedoucí Brozany. V krajském přeboru Rovensko v sobotu vyzvalo Železný Brod a dokázalo otočit poločasový stav 0:2 na konečných 3:2! Turnov v neděli vysoko 6:0 porazil Chrastavu a díky dobrému skóre je na čele tabulky! V I.A třídě Lomnice vyhrála v Pěnčíně, ale Košťálov ani Bělá na hřištích soupeřů nebodovaly. V I.B třídě vedou tabulku Semily, které vyhrály v Lučanech a ve dvou zápasech zatím nedostaly ani gól!

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

ČFL B

FK Přepeře - SK Sokol Brozany 2:0 (0:0) Podrobnosti a videosestřih

Dohrávka 1. kola (středa 2. 9.):
FK Pardubice B - FK Přepeře 1:3 (0:2) Podrobnosti a videosestřih

Tabulka:

1.FK Přepeře22005:1600
2. FK Zbuzany 1953 2 2 0 0 5:2 6 0 0
3. TJ Slovan Velvary 2 2 0 0 3:0 6 0 0
4. FK Mladá Boleslav B 2 2 0 0 4:2 6 0 0
5. SK Zápy 2 1 0 1 5:4 4 0 1
6. FK Dukla Praha B 2 1 0 1 6:4 3 0 0
7. FK Jablonec B 2 1 0 1 6:5 3 0 0
8. FK Chlumec n. C. 2 1 0 1 5:4 3 0 0
9. SK Sokol Brozany 2 1 0 1 3:3 3 0 0
10. FC Hradec Králové B 2 1 0 1 1:1 3 0 0
11. TJ Jiskra Ústí n. O. 2 1 0 1 3:5 3 0 0
12. TJ Sokol Živanice 2 1 0 1 3:4 2 1 0
13. FK Teplice B 2 0 0 2 1:4 0 0 0
14. FC Slovan Liberec B 2 0 0 2 1:4 0 0 0
15. Bohemians Praha 1905 B  
2 0 0 2 0:3 0 0 0
16.FK Pardubice B20022:7000

Krajský přebor

Rovensko - Železný Brod 3:2 (0:2) Podrobnosti

Višňová - Sedmihorky 2:2 (2:0) Podrobnosti

Turnov - Chrastava 6:0 (2:0) Podrobnosti

Tabulka:

1.Turnov22008:06  
2. Skalice 2 2 0 0 6:2 6    
3. Hrádek n. N. 2 1 1 0 7:4 4    
4. Višňová 2 1 1 0 4:3 4    
5. Frýdlant 1 1 0 0 2:0 3    
6. Mšeno 2 1 0 1 3:2 3    
7. Rovensko p. T.               
2 1 0 1 4:4 3    
8. Nový Bor 2 1 0 1 2:2 3    
9. Stráž p. R. 2 1 0 1 3:5 3    
10. Doksy 1 0 1 0 2:2 1    
11. Sedmihorky 2 0 1 1 3:6 1    
12. Desná 2 0 0 2 3:5 0    
13. Železný Brod 2 0 0 2 2:5 0    
14.Chrastava20022:110  

I.A třída

FC Pěnčín - Lomnice n. P. 0:1 (0:0) Podrobnosti a fotogalerie

Sokol Pěnčín - Jenišovice 7:1 (4:1)

Hejnice - Košťálov-Libštát 5:0 (3:0) Podrobnosti

Bílý Kostel - Bělá 2:1 (1:0) Podrobnosti

Tabulka:

1.Sokol Pěnčín220010:36  
2. Velké Hamry B               
2 2 0 0 9:2 6    
3. Ruprechtice 2 2 0 0 8:2 6    
4. Lomnice n. P. 2 2 0 0 4:0 6    
5. Rynoltice 2 1 0 1 5:2 3    
6. Hejnice 2 1 0 1 5:4 3    
7. Bělá 2 1 0 1 3:2 3    
8. Krásná Studánka 2 1 0 1 3:2 3    
9. Bílý Kostel n. N. 2 1 0 1 2:4 3    
10. Doubí 2 1 0 1 3:7 3    
11. FC Pěnčín 2 0 0 2 2:4 0    
12. Košťálov - Libštát 2 0 0 2 2:8 0    
13. Jenišovice 2 0 0 2 3:11 0    
14.Mimoň20021:90  

I.B třída východ

Přepeře B - Držkov 1:1 (0:1)
Jablonec n. J. - Albrechtice 1:3 (0:1)
Lučany n. N. - Semily 0:3 (0:2)
Bozkov - Harrachov 7:4 (2:2)
Studenec - Rychnov 0:1 (0:1)
Horní Branná - Mírová 2:2 (1:2)
Smržovka - Plavy 3:2 (1:2) Fotogalerie z utkání na Našem Jablonecku

Podrobnosti k I.B třídě východ

Tabulka:

1.Semily22008:06  
2. Rychnov 2 2 0 0 3:0 6    
3. Držkov 2 1 1 0 11:2 4    
4. Přepeře B 2 1 1 0 6:5 4    
5. Plavy 2 1 0 1 7:3 3    
6. Albrechtice/Jiřetín          
2 1 0 1 7:6 3    
7. Studenec 2 1 0 1 2:1 3    
8. Harrachov 2 1 0 1 7:8 3    
9. Smržovka 2 1 0 1 3:7 3    
10. Bozkov 2 1 0 1 8:14 3    
11. Mírová p. K. 2 0 1 1 2:4 1    
12. Horní Branná 2 0 1 1 2:7 1    
13. Jablonec n. J. 2 0 0 2 1:5 0    
14.Lučany n. N.20021:60  

Okresní přebor

Vysoké n. J. - Poniklá 1:4 (0:2)
Mříčná - Libštát 2:3 (0:0)
Nová Ves - Jilemnice 1:1 (0:0)
Benecko - Martinice 1:3 (1:3)
Stružinec - Roztoky 2:6 (1:5) Fotogalerie z utkání

Podrobnosti k okresnímu přeboru 

Tabulka:

1.Libštát220010:26  
2. Martinice 2 2 0 0 6:3 6    
3. Nová Ves 2 1 1 0 5:2 4    
4. Jilemnice 2 1 1 0 4:2 4    
5. Mříčná 2 1 0 1 5:3 3    
6. Roztoky 2 1 0 1 6:5 3    
7. Poniklá 2 1 0 1 4:8 3    
8. Benecko 2 0 0 2 2:6 0    
9. Stružinec 2 0 0 2 4:9 0    
10.Vysoké n. J.                
20022:80  

Okresní soutěž

Sport Future Studenec - Rovensko B 1:2 (0:1)
Kruh - SK Studenec B 6:2 (3:1)
Zálesní Lhota - Semily B 4:1 (3:0)
Horka - Víchová 2:3 (2:1)
Tatobity - Horní Branná B nehráno
Přepeře C - Bozkov B 3:4 (2:2)

Podrobnosti k okresní soutěži

Tabulka:

1.Bozkov B321013:67  
2. Tatobity 2 2 0 0 9:2 6    
3. SK Studenec B 3 2 0 1 14:8 6    
4. Zálesní Lhota 3 2 0 1 12:9 6    
5. Přepeře C 3 2 0 1 9:6 6    
6. Víchová 3 2 0 1 8:5 6    
7. Kruh 3 2 0 1 14:13 6    
8. Rovensko B 3 1 1 1 4:10 4    
9. Horka 3 1 0 2 8:9 3    
10. Horní Branná B             
2 0 0 2 6:12 0    
11. Semily B 3 0 0 3 6:13 0    
12.SF Studenec 
30032:120  

Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola

Přepeře vyřadily z Mol cupu druholigový Varnsdorf

Odstartovala okresní soutěž. Jan Kužel z Kruhu nasázel šest gólů!

Z předkola Poháru LKFS jde dál osm týmů z Pojizeří

Přípravy na sezonu:

Shrnutí přípravy a změn v kádru FK Přepeře

Fotbalisté FC Lomnice jsou s přípravou na sezonu spokojení

V Nové Vsi nad Popelkou oslavili 80 let fotbalu zápasem se Spartou

Na semilském fotbalovém memoriálu obhájil vítězství Železný Brod

FOTO: Příjezd Panenky a dalších Klokanů zvětšil Bělou hned třikrát!

FOTO: Lomničtí fotbalisté si pozvali na oslavu starou gardu Sparty

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zrušení akcí v turnovské synagoze a na Valdštejně

Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace a vzhledem k mezinárodnímu složení vystupujících interpretů, kdy slovenští členové nemohou do České republiky přijet, je zrušen koncert Jak chutná hudba, který se měl uskutečnit v sobotu 26. září v turnovské synagoze. Zároveň se na hradě Valdštejně ruší plánovaná akce Narozeniny vévody Albrechta z Valdštejna, která měla proběhnout také sobotu 26. září.

Do Přepeř přijede prvoligová Plzeň

Ve 3. kole Mol cupu přijede do Přepeř prvoligová Viktoria Plzeň! Tohoto soupeře přiřkl mužstvu z Českého ráje čtvrteční los, termín zápasu je sice určen na středu 30. září, ale je možné posunutí na 7. října nebo jiný den. Článek o posledním zápase Mol cupu Přepeř


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Co se hraje o víkendu v Pojizeří za fotbaly?
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 25. do 28. září
Lipo.inku radí expertní skupina, podporují i firmy zasažené krizí
Na druhý pokus oslaví 150. výročí narození profesora Josefa Pekaře
Kdo nepláče není Čech aneb One man show Lukáše Pavláska

Nejčtenější články

23.09.: I.B třída: Výhra nad Jablonečkem vynesla Semily na třetí místo
24.09.: Od 24. září se v Česku rozšiřují protiepidemická opatření
24.09.: Sjezd traktorů v Bozkově je pro rok 2020 zrušen!

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT