Přepeře pokračují ve vítězné sérii, tentokrát porazily Doksy B

06.10.2015 10:16:43 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Přepeře jely v sobotu do Starých Splavů s cílem vybojovat v utkání s Doksy B tři body a uhrát další nulu v obraně. Obojí se jim povedlo, takže vedou tabulku I.B třídy západ bez ztráty bodu s úctyhodným skóre 38:0!

Doksy B - Přepeře 0:3 (0:2)

Hráči Přepeř začali pěkně zostra. Již ve 4 minutě zahrával Hrmo rohový kop, míč propadl na zadní tyč a Císař se z otočky nemýlil- 0:1. V 8.minutě vysunul O. Horák Hrma a po jeho ostrém centru chybělo Císařovi pár centimetrů ke skórování. Ve 21. minutě napálil odražený balon hostující Feri a ze 40 metrů trefil k údivu všech břevno. Ve 25. minutě nezištně uvolnil Tokan Martínka, ten postupoval sám na brankáře, ale nestárnoucí gólman domácích Halgaš ho vychytal. Ve 34. minutě se ve vápně šikovně uvolnil O. Horák, dostal se sám před Halgaše, ale ten opět zazářil a opět jeho střelu vyrazil. Ve 33. minutě se domácí dostali poprvé ke střele, ale Vrabec s přehledem pokus domácích kryl. Ve 38. minutě vysunul Hrmo Tokana, a ten obloučkem přehodil vyběhnuvšího brankáře domácích - 0:2.

Ve druhém poločase se hráči Přepeř soustředili na udržení míče na svých kopačkách, což se jim dařilo, a nepouštěli domácí do žádných ofenzívních výletů. V 57. minutě kopal Hrmo z 18 metrů trestný kop, ale trefil pouze břevno. Domácí břevno se znovu třáslo o čtyři minuty později, když Hrmo vyzval křižným pasem Martínka ke střele. V 65. minutě vybojoval míč Tokan a rychlou střelou z hranice velkého vápna trefil opět konstrukci domácí branky. V 75. minutě po sérii rychlých přihrávek zakončoval Hartman, ale domácí brankář s námahou vyrazil na roh. V 80. minutě zahrával Hrmo rohový kop, domácí zahráli ve vápně rukou a následovala penalta, kterou s přehledem proměnil Hrmo. Přepeře se dostaly do vedení 0:3 a v klidu dohrály zbytek zápasu a již 12 hodin v řadě nedostaly branku!

V příštím kole je v neděli 11. října od 16 hodin na programu derby Pěnčín u Turnova - Přepeře, což navíc bude přímý souboj o první místo v tabulce.

Branky: 4. Císař, 40. Tokan, 80. Hrmo z penalty. Rozhodčí: Copko, German, ŽK: 1:0. Diváků: 80. Sestava Přepeře: Vrabec - Hrmo, Kupka, Feri, Tušer - Trč, O. Horák, Hartman, Císař - Tokan (65. Žabokrtský), Martínek (88. T. Horák).