Turnaj přípravek v Lomnici vyhrál Baník Most

11.06.2011 17:41:49 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Turnaj přípravek v Lomnici vyhrál Baník Most

Se zpožděním se nám podařilo získat hlavní výsledky mezinárodního fotbalového turnaje přípravek v Lomnici nad Popelkou. Ve finále předčili malí fotbalisté Baníku Most loňské vítěze FK Pardubice. Domácí Lomnici ani FKP Turnov se v silné konkurenci tolik nedařilo.

Turnaje se zúčastnilo 20 mužstev, ze zahraničních to byly německý FCO Neugersdorf a slovenský ŠK SFM Senec, k nejznámějším českým celkům patřily FK Jablonec n. N., FK Blšany, FK Mladá Boleslav nebo SK FS Junior Teplice. Kompletní seznam startujících najdete v pozvánce zde.

Do finále se nakonec probojovaly týmy Baníku Most a obhájců vítězství FK Pardubice, přesvědčivě 3:1 zvítězil Most. V utkání o 3. místo po bezbrankovém průběhu rozhodovaly penalty, na které byl úspěšnější Hradec Králové, čtvrtá na turnaji tak skončila poražená Viktoria Plzeň.

Ze dvou zástupců Pojizeří byl úspěšnější FK Pěnčín-Turnov, který v duelu o konečné 15. místo porazil až na penalty SFC Opava. Ve skupině byla asi nejcennější remíza 0:0 s pozdějšími vítězi z Mostu.

Výsledky FKP Turnov ve skupině: Neugersdorf 4:0, Slavoj Vyšehrad 0:5, Hradec Králové 0:7, SK Kladno 0:0, FK Jablonec n. N. 0:1, Baník Most 0:0, SK FŠ Třebíč 0:4, ŠK SFM Senec 0:0. Sestava FKP Turnov: Kalous, Hreha - Polyák, Svoboda, Pokorný, Koucký, Knížek, Žďárský, Tvrdý, Borovička, Kaláb, Hůlková.

Výsledky FC Lomnice n. P. nejsou známy, v zápasech o umístění bojovali domácí hráči zřejmě o 17. místo.

Finálové výsledky:

Finále: Baník Most - FK Pardubice 3:1.
O 3. místo: Hradec Králové - Viktoria Plzeň 0:0, na penalty zvítězil Hradec Králové.

FOTO: Vítězem Semily cupu se stal Liberec, domácí žáci skončili čtvrtí

Více fotbalových zpráv zde

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj podpoří hospodaření v lesích

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích, a proto před několika lety zřídil Lesnický fond. V roce 2020 ho doplňuje o 2 miliony korun na celkovou částku 6 223 000 korun. Peníze pomohou žadatelům - vlastníkům lesů vyjma státu - v boji proti hmyzím škůdcům a k ochraně lesa před škodami způsobenými zvěří. „V rámci Lesnického fondu Libereckého kraje chceme zejména ochránit lesy proti hmyzím škůdcům pokládáním a asanací lapáků a použitím feromonových odparníků. Chceme také zabezpečit mladé lesní porosty, a proto podpoříme výstavbu nového oplocení. Peníze půjdou i na výchovné zásahy u stromů do stáří 40 let. Zde nám pomáhá i stát, který první zákroky dotuje z vlastních prostředků," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Kraj dotacemi reaguje i na současnou situaci v lesnictví, kdy se nejen v regionu šíří kůrovcová kalamita. Vloni posuzoval kraj v rámci Lesnického fondu celkem 98 žádostí o dotaci v celkové výši 3 350 840 korun.

Potravinová banka se opět dočká podpory od Libereckého kraje

Částku 300 tisíc korun poskytne kraj Potravinové bance Libereckého kraje, z.s. Její činnost spočívá v darování, rozdělování a dobrovolné bezplatné pomoci. Shromažďuje neprodejné a zdravotně nezávadné potraviny věnované zdarma obchodními řetězci, výrobci potravin i samotnými obyvateli a skladuje a přiděluje je humanitárním nebo charitativním organizacím, které poskytují potravinovou pomoc potřebným lidem. Posláním potravinové banky je boj proti hladu a proti plýtvání potravinami. Potravinová banka Libereckého kraje, z.s. vznikla jako čtvrtá v České republice a v krajské metropoli funguje od léta 2013. Sídlí v prostorách bývalé pošty v Liberci, v ulici Pionýrů v Rochlici. „Potravinová banka je jediným zařízením svého druhu v kraji a jedná se o dobře fungující příklad jak pomáhat těm, kteří to skutečně potřebují," prohlásil Jiří Löffelmann, radní pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Do semilského kina přijel režisér filmu Případ mrtvého nebožtíka
Veteráni z Krkonoš si vedli úspěšně na 3. Zimních světových hrách
Turnovské volejbalistky urvaly cennou výhru v Červeném Kostelci
Do Tatobit míří hvězdy, první bude Zdeněk Troška
Turnovské kadetky nestačily na Hradec Králové

Nejčtenější články

19.01.: Do Tatobit míří hvězdy, první bude Zdeněk Troška
19.01.: Do semilského kina přijel režisér filmu Případ mrtvého nebožtíka
17.01.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 17. až 19. ledna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT