Turnov v Horkách přišel podruhé v řadě v závěru o body
07.04.2019 18:15:04 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov
Fotbalisté FK Turnov si v Horkách nad Jizerou připsali stejnou prohru 1:2 jako v domácím zápase se Dvorem Králové, když přitom znovu první poločas 1:0 vyhráli. Tentokrát to bylo po mnohem lepší hře, o to větší je to ztráta.
FC Horky n. J. - FK Turnov 2:1 (0:1)
V pěkném areálu v Horkách nad Jizerou začali hosté aktivně, vytvořili si v prvním poločase pět větších šancí a ve 39. minutě se gólem Nulíčka, kterému nahrával Beníšek, dostali do vedení.
Ve druhé části chtěli hosté pokračovat ve stejném duchu, ale domácí zapnuli na vyšší plyn a na 20 minut si vytvořili velkou převahu. Výsledkem byl vyrovnávací gól Pecháčka v 57. minutě. Pak se hosté vzpamatovali a znovu vyrovnali hru. V 81. minutě ovšem po rohovém kopu neuhlídali nejzkušenějšího hráče na hřišti - exligového Radka Mynáře, který zblízka doklepl opakovaně balon do sítě, což znamenalo těsnou výhru pro domácí. V 85. minutě ještě střídal zraněného brankáře France náhradník Kalous.
Videosestřih ze zápasu Ivo Zahradnika:
„Je to škoda, sehráli jsme celkem dobrý zápas a určitě lepší než předchozí doma, ale na začátku druhé části jsme měli výpadek a deset minut před koncem neuhlídali jednoho hráče," řekl k zápasu pro Naše Pojizeří trenér Turnova Džimis Bekakis.
Branky: 57. Pecháček, 81. Mynář - 39. Nulíček. Rozhodčí: Vojtěch - Pilný, Řeháček, ŽK: 3:1. Diváků: 170. Turnov: Franc (85. Kalous) - Šimek (77. Sysel), Podzimek, Blažek, Beníšek - Kim, Tvrdý, Tomašov, Svoboda (90. Syrovátka), Havel (82. Papoušek) - Nulíček.
Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola
Další utkání: FK Přepeře mají volno, měly hrát s odstoupivšími Kratonohy
Související články:
Remízu se Dvorem ztratil Turnov zbytečným gólem v poslední minutě
Turnov vedl nad první Čáslaví, nakonec padl na penalty
Turnov dokázal jedinou brankou Drahoše zdolat Benátky
Divizní derby Přepeř s Turnovem ovládli domácí
FK Turnov jde do boje za záchranu divize
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Setkání turnovského starosty se seniory
Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.
Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí
Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.
Nejnovější články
Hasiči pomohli zpět na nohy koni v Benešově u Semil
Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy
Ukliďme Česko 2026: Pokračování úspěšného Boje o vodu
Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma
Nejčtenější články
18.03.: Jeden svět v Semilech oslaví deset let a přivítá řadu osobností
19.03.: Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
18.03.: Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.