Turnov zvládl i další krajské derby a porazil Mšeno

29.04.2018 18:01:10 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovský tým v krajském derby v Jablonci sehrál proti Jiskře Mšeno výborný zápas a veze si z trávníku silného mužstva plný bodový zisk po vítězství 3:0. Dvěma góly se na výhře podílel útočník Matěj Horák.

FK Jiskra Mšeno - FK Turnov 0:3 (0:3)

První branku vstřelili hosté už ve 2. minutě, když se po nacvičeném signálu dostal balon od Petrláka k Horákovi. Další šanci ke skórování měl zanedlouho Petrláka, ale tentokrát ji nevyužil. Druhý gól hosté vstřelil ve 24. minutě opět Horák, který tak prokázal dobrou formu. Ještě před koncem poločasu padla třetí branka, kterou si vstřelili sami domácí po tlaku hostů a dohlížení cesty balonu do sítě od Petrláka.

Druhý poločas si už hosté ohlídali, aby domácí nepustili k žádnému obratu. V největší šanci šel sám na domácí branku Horák, ale jeho šanci zlikvidoval mšenský gólman Masařík.

„Pro nás důležitý zisk tří bodů ze hřiště silného mužstva. Výborný zápas od všech hráčů. Skvělá defenzíva ohlídala domácí zkušené útočníky Nulíčka a Čížka a záložní řada přehrála tu domácí. Chceme potvrdit formu i příští neděli na domácím hřišti proti Trutnovu," komentoval utkání pro Naše Pojizeří trenér Turnova Josef Petřík starší.

Branky: 2. a 34. Horák, 45. vlastní (Koblížek). Rozhodčí: Erlebach - Šob, Pekař, ŽK: 1:3. Diváků: 268. Mšeno: Masařík - Váňa, Hrnčíř, Koblížek, Rozkovec (77. Pařík), Krejčík, Čížek, Helm, Pelta (32. Nulíček), Just, Štemberk (46. Houser). Turnov: Hyka - Šimek, Novotný, Kordík (88. Toman), Tvrdý - P. Havel (85. Drahovzal), Dlouhý, Benek, Cigánek (90. Mach) - Petrlák, Horák.