Turnovský Dalmach Chomutovu nasypal 17 branek!

28.11.2018 19:13:51 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovský Dalmach zdemoloval domácí chomutovskou rezervu Baníku ve futsalové divizi B 17 góly! Unaveným domácím hráčům (předtím hráli druholigové futsalové utkání) se navíc zranil hned v úvodu brankář a musel zaskočit hráč z pole, hosté si tak otevřeli střelnici.

FC Baník Chomutov B - TJ FC Dalmach Turnov 5:17 (1:7)

Většina domácích hráčů nastoupila k druholigovému duelu a působili od začátku unaveným dojmem. A výsledek na hrací ploše tomu odpovídal, hosté si od prvních minut vytvořili potřebný náskok, skóre otevřel hned v úvodní minutě D. Hurt, který také později přidal svůj druhý zásah. Ke smůle domácích se jim zranil brankář, adekvátní náhrada chyběla, a tak se do chomutovské branky musel postavit hráč z pole. Hosté toho náležitě využili, Fedorko trefil třetí branku a Hurt si již po 11 minutách hry zkompletoval hattrick. Domácí to nevzdávali, bojovali a ve 12. minutě snížili Vrbou, to však byla na dlouhou dobu jejich jediná trefa. Turnovští svého unaveného hostitele přehrávali a přes snahu domácího náhradního brankáře pak stříleli jednu branku za druhou. Ještě do přestávky se prosadili třikrát, Peckou, Dlouhým a Pařízkem, do druhé části hry tak měli luxusní náskok šesti branek.

I když bylo prakticky rozhodnuto, tak hosté pokračovali ve střeleckých manévrech a ve druhém poločase ještě desetkrát rozvlnili síť domácí branky, hned tři hráči dosáhli hattricku - D. Hurt, Dlouhý a Pecka, Tvrdý asistoval u pěti branek. Domácí trochu korigovali až čtyřmi zásahy v závěru utkání, kdy hosté již své tempo zvolnili.

Branky (asistence): 12. Vrba Jan, 35. Kulhánek Tomáš (Klíma Bohumil), 38. Cicko Tomáš (Horký Martin), 39. Kulhánek Tomáš (Klíma Bohumil), 40. Špicar Patrik (Klíma Bohumil) - 1. Hurt Daniel, 7. Hurt Daniel (Hyka Miroslav), 8. Fedorko Jan (Vítek Pavel), 11. Hurt Daniel (Tvrdý Vojtěch), 16. Pecka Tomáš, 17. Dlouhý Jakub (Vítek Pavel), 20. Pařízek Michal (Tvrdý Vojtěch), 21. Dlouhý Jakub (Pecka Tomáš), 24. Vítek Pavel (Tvrdý Vojtěch), 25. Tvrdý Vojtěch (Dlouhý Jakub), 27. Špína Marcel (Pecka Tomáš), 32. Tvrdý Vojtěch (Fedorko Jan), 33. Fedorko Jan (Hurt Daniel), 34. Vítek Pavel (Tvrdý Vojtěch), 36. Dlouhý Jakub (Špína Marcel), 38. Fedorko Jan (Vítek Pavel), 40. Špína Marcel (Tvrdý Vojtěch). Rozhodčí: Mollinger, Šmíd, ŽK: 1:0. Diváků: 50. Nejlepší hráči: D. Hurt, Dlouhý J. (oba Turnov), B. Klíma (Baník Chomutov B). Baník Chomutov B: Minařík Petr, Koutník David, Kulhánek Tomáš, Zoula Ladislav, Horký Martin, Vrba Jan, Špicar Patrik, Klíma Bohumil, Cicko Tomáš. TJ FC Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Krejčík Aleš, Vítek Pavel, Tvrdý Vojtěch, Pařízek Michal, Pecka Tomáš, Hurt Daniel, Dlouhý Jakub, Fedorko Jan, Špína Marcel, Bangha Marek.