Turnovští hokejisté postupují do finále amatérského šampionátu

29.04.2017 20:12:10 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovští hokejisté postupují do finále amatérského šampionátu

Hokejisté HC Turnov 1931 doplnění o hráče Lomnice se zúčastnili turnaje amatérského Mistrovství České republiky, který vyhráli a postoupili na finále do Berouna, kde budou hrát další vítězové jednotlivých skupin - Trenčín, Nymburk, Liberec a Plzeň.

Turnaje se zúčastnili v dresu různých mužstev i někteří bývalí extraligoví hráči. Turnov ve skupině porazil Humenné, prohrál s Nejdkem, remizoval s Raiders Praha a porazil Piešťany. Ve čtvrtfinále porazil Spišskou Novou Ves a v semifinále na nájezdy Jindřichův Hradec, ve finále je pak čekal znovu tým Raiders Praha.

Ve finále vedl soupeř, ale turnovskému družstvu se poměrně brzy podařilo vyrovnat Danielem Knapem. Pak se hra utáhla a Turnov se soustředil na obranu a protiútoky. Po ose David Knap na Martina Vaška upravili Turnováci na 2:1. Soupeř ovšem dvě minuty před koncem Kašpaříkem srovnal na 2:2. Od té doby to byla zákopová válka, ale na nájezdy nakonec slavili vítězství a postup do celostátního finále Turnováci.

Utkání ve skupině: VÚJE Piešťany - HC Turnov 1931 1:3, Raiders Praha - HC Turnov 1931 3:3, HC Turnov 1931 - Rebel Nejdek 2:5, Doublestar Humenné - HC Turnov 1931 0:4.

Čtvrtfinále: HC Turnov 1931 - DB Spišská Nová Ves 3:1.

Semifinále: HC Turnov 1931 - Cannoners Jindřichův Hradec 4:3 sn.

Finále: HC Turnov 1931 - Raiders Praha 3:2 sn.

Turnaj 4. tříd vyhráli v Turnově kutnohorští Sršni, domácí tým čtvrtý

Více hokeje najdete v rubrice SPORT - Hokej

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Lídrem TOP 09 v Libereckém kraji bude Zdeněk Chmelík

Výkonný výbor TOP 09 schválil kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny. Lídrem TOP 09 v Libereckém kraji se stal zastupitel města Liberec a technický ředitel výrobní firmy Zdeněk Chmelík. Na dalších místech kandidátky najdeme lékaře Miloše Rejmonta, krajinného inženýra Jiřího Klápštěho nebo ředitele jazykové školy Jiřího Vondráčka. TOP 09 bude kandidovat v koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09). „Česká republika potřebuje plán pro cestu z krize, musíme konečně rozsvítit světlo na konci tunelu. Jako podnikatel sám moc dobře vím, jak těžké to dnes podnikatelé mají. Řadě z nich koronavirová krize zničila podnikání, jiní se drží zuby nehty a docházejí jim síly. Stát se bohužel na některé z nich úplně vykašlal a jiným poskytl jen nedostatečnou podporu. To jsou problémy, které musíme začít řešit co nejdřív,“ řekl lídr TOP 09 Zdeněk Chmelík.

Tipy na výlety po Českém ráji v nové podobě

Období jara a s ním spojené výletování se blíží. Pro snazší orientaci v nabídce regionu Sdružení Český ráj pro zájemce připravuje tipy na výlety v nové formě elektronického flipbooku. Aktuálně jsou k dispozici první z nich, a to je Český ráj ve filmu a pohádkách. „V katalogu najdete deset tipů na pohádkové výlety, v rámci kterých se můžete vypravit například na zámek Sychrov za princeznou Zlatovláskou, za čerty do Klokočských skal nebo loupežníkem Rumcajsem do Jičína. Flipbook si můžete pohodlně otevřít ve svých počítačích i telefonech, tipy jsou doplněny o fotogalerie a také trasu výletu na portálu mapy.cz," přiblížila Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení Český ráj.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na mrtvém dřevě stojí živý les
Sklářský gigant Crystalex přežil vlastní smrt
Podkrkonošská uzenina z Bělé sklízí úspěchy celá léta
Hořel dům ve Frýdštejně, jednu osobu ošetřili záchranáři
Všímavý semilský hasič uspíšil záchranu zraněné sousedky

Nejčtenější články

02.03.: Všímavý semilský hasič uspíšil záchranu zraněné sousedky
01.03.: ORP Turnov dostala výjimku z omezení pohybu osob
01.03.: Policisté kontrolovali mezi Turnovem a Svijany dálniční známky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT