V lednu startuje v Pojizeří naplno plesová sezona

10.01.2014 19:25:07 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

V lednu startuje v Pojizeří naplno plesová sezona

Tance milovní spoluobčané budou mít v lednu znovu mnoho příležitostí k ukázání svého umění. Od 11. do 31. ledna 2014 se koná v našem regionu několik desítek plesů a bálů. Přinášíme vám jejich stručný přehled.

Z výčtu hasičských a sportovních plesů vyčnívá ples Charvát Axl v Semilech, na kterém bude hostem Helena Zeťová, Městský ples v Železném Brodě nebo 2. Reprezentační ples na lomnickém zámku. Hodně oblíbené jsou ale také Bozkovský myslivecký bál, Fotbalový ples v Košťálově či Sokolský ples v Chuchelně.

Výčet akcí v Pojizeří, v Podkrkonoší a v Českém ráji zdaleka není úplný, pokud by vám scházel nějaký oblíbený ples, tak můžete zaslat stručnou pozvánku na email redakce@nasepojizeri.cz. Postupně budeme opět i doplňovat fotogalerie z už proběhlých plesů, které budeme mít k dispozici. V případě zájmu o zveřejnění můžete fotografie sami zaslat na email redakce.

Sobota 11. ledna

Fotbalový ples
Jako již tradičně se koná na začátku nového roku fotbalový bál, který pořádá FK Košťálov. Čeká na vás bohatá tombola. Hraje skupina Konverze Band.
Sokolovna Košťálov od 20 hodin.

Myslivecký ples v Jilemnici
Pořádá Myslivecké sdružení LES Jilemnice.
Společenský dům Jilm v Jilemnici od 20 hodin.

Čtvrtek 16. ledna

Maturitní ples OAHŠ Turnov
Hraje Allegro Band.
KC Střelnice Turnov, velký sál 20.00. Vstupenky k sezení 160/ stání 130 Kč.

Sobota 18. ledna

V Bozkově opět chystají myslivecký bál

Bozkovský myslivecký bál
Koná se v bozkovské sokolovně od 20 hodin. Připravena bude bohatá tombola s 1. cenou - zvěřinovým překvapením. Skvělá myslivecká kuchyně bude otevřena už od 11 hodin. Hrát bude skupina Gemini. Autobus pro účastníky bude vyjíždět ze semilského náměstí v 19 hodin. Zpět do Jesenného i do Semil se pojede v časných ranních hodinách. Fotogalerie z letošního bálu

Maškarní bál pro děti
Pořádá FSA Jany Boučkové. Tradiční akce v maskách pro nejmenší.
Sokolovna Železný Brod od 13.30 hodin.

Na Brodském plese vyhlásili nejlepší sportovce Brodský ples
Pořádá IKS a TJ Sokol Železný Brod. K tanci a poslechu zahraje Big´O´Band. V předplesovém programu bude od 19 hodin slavnostně vyhlášena anketa Sportovec Železnobrodska. Vstupné 100 Kč, předprodej vstupenek na Turistickém informačním centru Železný Brod.
Sokolovna Železný Brod od 20 hodin. Výsledky ankety i fotografie z vyhlášení

Sokolský ples v Chuchelně
TJ Sokol Chuchelna pořádá tradiční Sokolský ples. K tanci a poslechu bude hrát Funny Dance band pod vedením pianisty Aleše Hávy. V kuchyni bude připraven výběr několika jídel, kvalitní víno a bohatá tombola. Ples je nekuřácký ve všech prostorách sokolovny.
Začátek ve 20 hodin v sokolovně v Chuchelně, vstupné 100 Kč.

Volej& basket báll
K tanci hrají Veselí pozůstalí.
KC Střelnice Turnov, velký sál 20.00. Vstupné 150 Kč.

Ples SDH Semily Podmoklice
Tradiční ples podmoklických hasičů, hrají Black Bell Pardubice a Premier Jičín.
V sále KC Golf Semily od 20 hod. Vstupné: 70 Kč, předprodej v TIC Semily od 2. ledna.

Pondělí 20. ledna

Koncert absolventů ZUŠ Semily
V pořadí čtvrtý koncert Kruhu přátel hudby. Na lednovém koncertě účinkují tradičně absolventi Základní umělecké školy Semily, v současnosti studenti konzervatoří a vysokých škol.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 100 Kč.

Úterý 21. ledna

Taneční odpoledne aneb Čaje o čtvrté
Tradiční lednové posezení pořádá Podkrkonošská společnost přátel dětí zdravotně postižených se sídlem v Semilech nejenom pro členy, ale i širokou veřejnost, diskotéka - DJ Jiří Tůma.
V sále KC Golf Semily od 16.00 hod. Vstupné: 20 Kč.

Pátek 24. ledna

4. Reprezentační ples firmy Charvát Axl, a.s.
K tanci a poslechu zahraje skupina Caroline band, moderátor Zdeněk Vranovský, host večera Helena Zeťová. V restauraci diskotéka DJ Martina Boreše, půlnoční tombola, bohaté občerstvení zajištěno. Předprodej v TIC Semily od 13. 1. 2014.
Ve všech prostorách KC Golf Semily od 20 hodin. Vstupné: 150 Kč s místenkou, ke stání 100 Kč.

Sokolský ples ve Stružinci
TJ Sokol Stružinec a oddíl kopané pořádají v obecní tělocvičně a pohostinství "U Toníka" Sokolský ples. K tanci a poslechu bude hrát kapela Hogo Fogo z Lomnice nad Popelkou. Začátek ve 20 hodin, vstupné 60 Kč, v předprodeji 25 Kč.

Vyhlášení ankety Sportovec Vrchlabí
V pátek 24. ledna se v KD Střelnice ve Vrchlabí koná vyhlášení nejlepších sportovců města za rok 2013. Začátek v 17 hodin, vstupné zdarma, drobné občerstvení zajištěno. Podrobnosti a výsledky ankety

 Sobota 25. ledna

Obrazem: 58. Maturitní ples Gymnázia Ivana Olbrachta

Maturitní ples GIO Semily
Spolek rodičů a přátel GIO a Gymnázium Ivana Olbrachta pořádá 58. Maturitní ples. V sále hraje skupina Futrál ze Semil a ve vinárně je připravena diskotéka DJ Peťák. Zažijete také předtančení a nástup maturantů, šerpování a další připravený program.
Ve všech prostorách KC Golf Semily od 20 hod. Vstupné: 100 Kč, předprodej v GIO Semily a TIC Semily. Rozsáhlá fotogalerie z plesu

Hasičský ples v Rokytnici
Ve Sporthotelu Bohemia v Rokytnici nad Jizerou se koná hasičký ples. K tanci a poslechu hraje Wječná žízeň z Pardubic. Vstup pouze ve společenském oděvu. Začátek ve 20 hodin, vstupné 100 Kč.

Středa 29. ledna

FOTO: Nejlepší sportovce okresu Semily ocenili znovu v lomnickém divadle

Vyhlášení ankety Sportovec okresu Semily
V Tylově divadle v Lomnici nad Popelkou bude od 18 hodin probíhat ocenění sportovců z řad talentované mládeže, dospělých, jednotlivců i kolektivů. V letošním roce se oceněným sportovcům a divákům na pódiu představí i zpěváci Marián Vojtko, Michaela Nosková, Kamila Nývltová, Josef Vágner, přední artisté i řada místních doprovodných programů vybraných ze sportovních oddílů a kroužků. Článek s výsledky a fotogalerií z předávání

Na lomnickém zámku pořádají 4. Reprezentační ples Pátek 31. ledna

4. Reprezentační zámecký ples
Zámek Lomnice nad Popelkou od 20 hodin. Pořádá KIS Města Lomnice n. Pop. a DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. K tanci zahrají skupiny Levou rukou (velký sál) a Cimbálová muzika Bohuslava Eliáše (sklepení). Bohaté občerstvení a soutěž o ceny. Předprodej vstupenek v ceně 160 Kč v Informačním středisku. Sál je již plně obsazen, poslední volné vstupenky pouze do zámecké sklepení! Fotogalerie z proběhlého plesu

Turnovský ples byl reprezentační akcí města Ples města Turnov
K tanci hraje Orchestr Ladislava Bareše.
KC Střelnice Turnov, velký sál 20.00. Vstupné 250 Kč. Podrobnosti o proběhlém plesu

Maturitní ples Vysoké nad Jizerou
Pořádá ISŠ Vysoké nad Jizerou.
Společenský dům Jilm v Jilemnici od 19 hodin.

Sobota 1. února

Tenisový ples
Sokolovna Železný Brod od 20 hodin. Již 3. ročník, zahraje kapela Koneckonců Vstupné: 100 Kč, předprodej vstupenek na Turistickém informačním centru Železný Brod. Pořádá Tenisový klub Železný Brod.

Už proběhlé plesy a bály:

Obrazem: 4. Reprezentační zámecký ples v Lomnici nad Popelkou

FOTO: Nejlepší sportovce okresu Semily ocenili znovu v lomnickém divadle

Obrazem: 58. Maturitní ples Gymnázia Ivana Olbrachta

FOTO: Vyhlašování nejlepších sportovců Vrchlabí ovládly ženy

Maturitní ples Oktávy Gymnázia Tanvald obrazem

Na Brodském plese vyhlásili nejlepší sportovce

Obrazem: Myslivecký bál v Bozkově 2014

FOTO: V první svátek vánoční v Bozkově především tancovali

Podrobnější pozvánky:

V Bozkově opět chystají myslivecký bál

Na lomnickém zámku pořádají 4. Reprezentační ples

Aktuální kultura v městech Pojizeří:

Přehled kulturních akcí v Semilech v lednu

Přehled lednových kulturních akcí v Turnově

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v lednu

Přehled lednových plesů a bálů na Jablonecku

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Maturanti semilského gymnázia zvou na svůj ples

Maturanti, třídní učitelé, ředitelství školy a SRPG Vás zvou na 64. maturitní ples Gymnázia Ivana Olbrachta. V sále hraje skupina Futrál a ve vinárně je připravena diskotéka. Zažijete také nástup maturantů, šerpování, tradiční soutěž o ceny a můžete se také těšit na bohaté občerstvení. Koná se ve všech prostorách KC Golf Semily v sobotu 25. ledna od 20 hodin. Přehled lednových plesů a bálů

Grafická výzva pro nadějné grafiky

O letních prázdninách se v Městské galerii Vlastimila Rady Železný Brod uskuteční výstava s názvem Skleněný poklad. Výstava představí sortiment sklářských firem ze Železnobrodska. Prostory galerie se tedy zaplní nepřeberným množstvím šperků, figurek a dalších skleněných artefaktů. Jelikož půjde o neobyčejnou výstavu s tajemným názvem, rozhodli jsme se touto cestou vyzvat všechny grafiky, aby zapojili svoji fantazii a pro potřeby výstavy vytvořili plakát. Ten použijeme pro propagaci výstavy. Autor nejenže získá finanční odměnu, ale i možnost prezentovat svoji grafickou nápaditost. Plakát v grafických křivkách a tiskových datech nejlépe ve velikosti A2 můžete posílat na e-mail: kultura@zelbrod.cz nejpozději do 30. 4. 2020.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 24. až 26. ledna
Na boj s drogovou závislostí dá letos kraj přes čtyři miliony korun
Pralyžaři podesáté míří na zásadské závody postaru
K vyhlášení sportovců okresu Semily letos dojde v Jilemnici
13. ročník Jilemnické 50 se pojede na Horních Mísečkách

Nejčtenější články

21.01.: Hasiči zasahovali u požáru přístřešku na dřevo v Jenišovicích
21.01.: Zlodějka kradla peněženky pacientkám v nemocničních pokojích
21.01.: Do Krkonoš se sjeli kynologové z celé republiky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT