Naše Pojizeří - Pro lidi o lidech

Zpravodajský server nasepojizeri.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Pojizeří. Ryze regionální projekt, který pro občany Pojizeří připravuje zkušený tým novinářů.

Na golfovém hřišti v Semilech se v pátek 22. června konal turnaj Police Day Golf Cup 2012 - Velká cena Unitop ČR, který je pravidelně pořádán ke Dni Policie České republiky. V hlavní kategorii zvítězil Petr Lemák před Lukášem Jelenčiakem a Mojmírem Železným.

Staňte se fanouškem Našeho Pojizeří

Po osmi měsících jsme se rozhodli znovuobnovit fanouškovskou stránku zpravodajského portálu Naše Pojizeří na facebooku. Fanoušci díky tomu získají nejsnadnější přehled o dění a novinkách na webu a dostávají i možnost psát komentáře či diskutovat o článcích.

30.06.2013 | SPORT | Semily | foto (15)
Na golfovém hřišti v Semilech se v pátek 21. června konal turnaj Police Day Golf Cup 2013 - Velká cena Unitop ČR, který je pravidelně pořádán ke Dni Policie České republiky. Velkou cenu Unitop vyhrál Lukáš Jelenčiak před Petrem Lemákem a třetí byl Jan Lošťák. | více

sport sportuj

Golfista Václav Schovánek stříbrný v turnaji seniorů na Slovensku

10.07.2018| SPORT | Semily
Semilský golfista Václav Schovánek se úspěšně účastní seniorských turnajů. Na posledním turnaji - Mezinárodním amatérském mistrovství Slovenska ve středisku Hrubá Borša obsadil ve dnech 4. až 6. července v kategorii seniorů nad 70 let skvělé druhé místo.

Semilský Václav Schovánek úspěšný na turnajích golfových veteránů

14.07.2017| SPORT | Semily
Semilský golfista Václav Schovánek se úspěšně účastní seniorských turnajů. Na posledním turnaji - Mezinárodním mistrovství Slovenska ve středisku Tále v Nízkých Tatrách obsadil 6. července v kategorii seniorů nad 70 let pěkné páté místo. | více

Team PRO Tournament na liberecké Ypsilonce vyhráli Velenský s Hlasem

06.07.2016| SPORT | Liberecký kraj
Za občasného drobného deště odstartovaly první flighty turnaje dvojic Team PRO Tournament na liberecké Ypsilonce. Do druhého dnu vstupovala na prvním místě dvojice Vladimír Velenský a amatér Tomáš Hlas výkonem 67 (-5) a svou dominanci potvrdila po dvou dnech celkovým skóre -3. První řádný úspěch na profi scéně zaznamenal Roman Šebrle, který se svým spoluhráčem Alanem Babickým skončil na děleném druhém místě. | více

Vítězem Velké ceny Semil v golfu se letos stal Jan Schovánek junior

31.08.2013| SPORT | Semily
Na semilské golfovém hřiště proběhl v sobotu 24. srpna turnaj pod názvem Velká cena Semil 2013. Ve startovním poli bylo 47 mužů a žen. Nechyběl ani vítěz z roku 2012 Michael Závěrka, kterého ale tentokrát předčil Jan Schovánek junior. | více

Vítězem Mistrovství Semil na rány se stal Michael Závěrka

27.09.2011| SPORT | Semily
Novým golfovým mistrem Semil ve hře na rány je Michael Závěrka. V dvoudenním klání prokázal nejvyrovnanější výkonnost a v početném poli hráčů nenašel konkurenta. Mezi ženami triumfovala Martina Plachá. | více

Golfovou Velkou cenu Semil opět ovládl Jan Schovánek junior

21.09.2011| SPORT | Semily | foto (3)
V sobotu 17. září se na golfovém hřišti v Semilech konal již pátý ročník Velké ceny Semil. Za příjemného letního počasí se nejvíce dařilo Janu Schovánkovi juniorovi, který tak zopakoval své loňské vítězství v kategorii mužů s handicapem 0-12. | více

29.06.2011| SPORT | Semily | foto (60)
Sportovní klub policie Semily pořádal na golfovém hřišti za nemocnicí Police day cup - Velkou cenu Unitop ČR. I přes nepřízeň počasí se turnaj povedl. V hlavní kategorii zvítězil Zdeněk Žáček před Františkem Struhárem a Jiřím Chejnem. | více

Policisté v pátek obsadí semilské golfové hřiště

21.06.2011| SPORT | Semily
Na golfovém hřišti v Semilech se bude v pátek 24. června konat 4. ročník turnaje ke Dni Policie ČR. Celý název turnaje zní Police day golf cup 2011 - Velká cena Unitop ČR. | více

Golfová sezona je v plném proudu

09.06.2011| SPORT | Semily
Po Dni otevřených dveří, který se konal na semilském hřišti v neděli 5. června, pokračuje naplno sezona golfových turnajů. Prvním v řadě je turnaj Pětašedesátníci, o týden později druhý díl Letní tour a další týden je na řadě Policejní turnaj. | více