Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Nohejbalový turnaj v Roztokách vyhrál tým Po sezóně

16.08.2016 | SPORT | Roztoky u Jilemnice
V sobotu odpoledne 13. srpna byl uspořádán nohejbalový turnaj trojic na antukových kurtech v areálu Sokolka v Roztokách u Jilemnice. Turnaje se zúčastnilo celkem sedm družstev. Po čtyřhodinovém dramatickém klání zvítězilo družstvo domácích borců „Po sezóně" ve složení Albrecht, Mikolášek a Patočka s 10 body. | více

Dvakrát zlatí nohejbaloví dorostenci Sokola Semily!

16.07.2014 | SPORT | Semily
Nohejbaloví dorostenci z TJ Sokol Semily letos ještě vylepšili svoji bilanci z loňského domácího šampionátu a vybojovali 5. a 6. července v Českém Brodě oba tituly mistrů České republiky z turnaje dvojic i trojic! | více

19.04.2014 | SPORT | Semily | foto (21)
Tradiční turnaj v nohejbale trojic mužů se konal sobotu 29. března ve Sportovním centru v Semilech. Vítězem 18. ročníku se stalo družstvo Vrdy, které ve finále porazilo dvakrát těsně o bod ve dvou setech Mnichovo Hradiště. | více

Ve Slané se nohejbalisté opět utkají O putovní pohár

31.08.2013 | SPORT | Slaná
Sedmý ročník nohejbalového turnaje O putovní pohár Beneš a Lát se bude konat ve Slané v sobotu 7. září 2013. Jedná se o otevřený turnaj pro širokou veřejnost, který je organizován ve spolupráci s RCSPV Semily. | více

13.07.2013 | SPORT | Semily | foto (87)
Nohejbalový oddíl Sokola Semily byl Českým nohejbalovým svazem pověřen uspořádat 39. Mistrovství republiky dorostu dvojic a trojic. Šampionát měl v Semilech vynikající atmosféru a diváci dotlačili domácí dvakrát do finále, jednou i k nečekanému vítězství. | více

22.03.2013 | SPORT | Semily | foto (21)
Ve Sportovním centru v Semilech pořádal TJ Sokol Semily tradiční nohejbalový turnaj Joska cup. Zúčastnilo se celkem 14 družstev z okolí i vzdálenějších míst z celé republiky. Ve finále turnaje zvítězila trojice z Plazů, která porazila Bělou. | více

V Dolním Bousově se bude hrát nohejbalový turnaj trojic

25.07.2012 | SPORT
Sokol Dolní Bousov pořádá ve svém areálu v sobotu 28. července nohejbalový turnaj trojic. Turnaj je určen registrovaným i neregistrovaným hráčům nebo hráčkám bez omezení výkonnosti a je možné se do něj stále ještě přihlásit. | více

05.07.2012 | SPORT | Bozkov | foto (14)
V rámci sobotní pouťové zábavy v Bozkově proběhl také 22. ročník Poutního turnaje trojic v nohejbale. Ve finále nakonec Perníkáři porazili družstvo pod názvem Infarkti. V utkání o třetí místo byl lepší Pozdní sběr. | více

30.03.2012 | SPORT | Semily | foto (24)
V sobotu 24. března se v Semilech odehrál 6. ročník turnaje v nohejbale trojic Elite cup. Proti předcházejícím ročníkům byl ten letošní určen nejen pro mladší žáky (6 týmů) a starší žáky (11 týmů), ale nově i pro dorostence, kterých se představilo 12 družstev. | více

29.03.2012 | SPORT | Semily | foto (25)
V sobotu 17. března proběhl ve Sportovním centru v Semilech 16. ročník turnaje Joska cup. Ve finále trojice z Plazů porazila Mnichovo Hradiště, domácí Semily skončily na čtvrtém místě. | více

Nalezeno článků: 20, zobrazeno: 1-10

1 2

Na podporu obchodů na venkově rozdělí kraj téměř čtyři a půl milionu

Malé prodejny na venkově i letos podpořil Liberecký kraj, a to prostřednictvím dotačního programu nazvaného Obchůdek 2021+. Peníze zamíří do obcí do tisíce obyvatel, případně do obcí do tří tisíc obyvatel, v jejichž místních částech žije méně než tisícovka lidí a na jejichž území se nachází nejvýše jedna maloobchodní prodejna s převahou prodeje potravin a nápojů. „V programu bylo stejně jako v předchozím roce k dispozici 4,4 milionu korun. 3,8 milionu poskytlo ze svého rozpočtu ministerstvo průmyslu a obchodu a šesti sty tisíci korunami přispěl Liberecký kraj," uvedl Jiří Ulvr, člen rady kraje pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.

Skleníky v liberecké botanické zahradě se dočkají obnovy

Více než 20 let staré opláštění skleníků v liberecké botanické zahradě se dočká obnovy. Liberecký kraj poskytne na tento projekt celkem 2 160 000 korun mimo běžný rozpočet organizace. Nové skleníky bude mít botanická zahrada ještě letos, s nejvyšší pravděpodobností už na konci října letošního roku. „Opláštění skleníků v botanické zahradě je v nevyhovujícím stavu. Je poškozené UV zářením, má mnoho prasklin v plexiskle, které navíc zarůstá mechem. Netěsní tam také střechy i okna. Rozhodli jsme se proto vyhovět žádosti pana ředitele Václava Lenka o účelový příspěvek mimo rozpočet organizace a poskytneme botanické zahradě na obnovu skleníků 2 160 000 korun," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu.