Akce Kulturního centra Golf Semily v prosinci

05.12.2021 17:05:06 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v prosinci

Kulturní centrum Golf v Semilech v prosinci pořádá opět nové akce. Zaujmout vás může například koncert semilské kapely The PeaNuts, Markéty Janouškové ve spolupráci s Cimbálovou muzikou Jiřího Janouška nebo divadelní představení Můj nejlepší kamarád.

 

KC Golf Semily uvede v prosinci 2021:

OBRÁZKY DĚTÍ ZE ZUŠ
Výstava prací žáků výtvarného oboru ZUŠ Semily v prostorách Kulturního centra Golf Semily od 29. listopadu 2021 do ledna 2022. Mimo níže uvedenou dobu jsou výtvarná díla mladých umělců ke zhlédnutí vždy v době konání některého z kulturních pořadů.
V předsálí KC Golf Semily od 7.30 do 15.30. (všední dny)

úterý 7. prosince

VÁNOČNÍ SHOW TECHTLE MECHTLE & KOČKY
Nejúspěšnější česká travesti show Techtle Mechtle a Kočky míří poprvé do Semil se svou jedinečnou ,,Vánoční show 2021,, Vánoční atmosféra i známé melodie, nejúspěšnější výběr vystoupení a písniček z předchozích pořadů této známé české travesti skupiny. Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky jsou aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša se promění během večera ve známé zpěvačky a herečky. Show která se těší zájmu v kulturních domech a divadlech po celé České republice. Přijďte se vánočně naladit a odpočinout si od předvánočního shonu. Pořadatel a více informací: www.techtlemechtlerevue.cz.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. - stolová úprava. Vstupné: předprodej 320 Kč / na místě 350 Kč.

čtvrtek 9. prosince

MIKULÁŠSKÉ ČAJE aneb MOŽNÁ PŘÍJDE I MIKULÁŠ
Tradiční odpolední čaje s diskotékou Jiřího Tůmy. Pořádá Podkrkonošská společnost přátel dětí zdravotně postižených se sídlem v Semilech pro členy, přátele společnosti a veřejnost.
V sále KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 30 Kč.

The PeaNuts a Foxy Mama zahrají na dalším klubovém večeru pátek 10. prosince

THE PEANUTS & FOXY MAMA - KLUBOVÁ SCÉNA
Další koncert v cyklu klubových večerů, na kterém vystoupí převážně semilská kapela The PeaNuts složená z mladých muzikantů interpretujících především bluesrock. Druhá hudební formace večera bude Foxy Mama. Jejich autorská tvorba míchá hard rock, blues a soul.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30. Vstupné: 150 Kč. Samostatná pozvánka

sobota 11. prosince

ČAS ZÁZRAKŮ
Třetí pohádka pro děti a rodiče z cyklu víkendových pohádek. Dobře naladěné divadlo zahraje autorskou pohádku inspirovanou slavným příběhem Charlese Dickense - Vánoční koleda. Rozmazlená Majdalenka si k Vánocům přeje panenku, kterou by jí všechny holky záviděly. Zapomíná však na to, že jsou na světě důležitější věci než dárky. A proto se panenka Elenka rozhodne vstoupit Majdalence do snu a vzít jí na poučnou cestu světem. Ti, co věří na zázraky, si v této pohádce jistě přijdou na své.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 15.00. Vstupné: 50 Kč.

pondělí 13. prosince - akce zrušena!

FOLKLORECLASSIC & MARKÉTA JANOUŠKOVÁ - HOUSLE
Markéta Janoušková ve spolupráci s Cimbálovou muzikou Jiřího Janouška v originálním koncertním projektu na pomezí vážné a lidové hudby. Na programu FolkloreClassic zazní mimořádné provedení houslových děl Janáčka, Bodorové, Smetany - velkých skladatelů, kteří byli hluboce ovlivněni lidovou hudbou, folklórem, primáši a úpravy lidových písní a melodií. Vánoční program je postavený především na propojení sólových houslí, cimbálové muziky a skvostných úpravách českých a moravských koled Jiřího Janouška. Sváteční náladu evokuje i netradičním provedení Zimy Antonia Vivaldiho či rozkošná úprava Houslové koledy připomínající hudební hrátky Wolfganga Amadea Mozarta. Proběhne jako druhý koncert 65. sezóny KPH.
V Husově sboru Semily od 19.00 hod. Vstupné: 200/ studenti (do 26 let) a senioři (nad 65 let) po prokázání průkazu 160 Kč.

úterý 14. prosince

ADVENTNÍ VYSTOUPENÍ TANEČNÍHO OBORU ZUŠ SEMILY
Předvánoční taneční vystoupení žáků zdejší umělecké školy. V předsálí kulturního domu připomínáme výstavu žáků výtvarného oboru místní ZUŠ.
V sále KC Golf Semily od 18.00. Vstupné: dobrovolné.

Ve hře Můj nejlepší kamarád zazáří i v Semilech Aleš Háma středa 15. prosince

MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD
Inteligentní, důvtipná a vynalézavá situační komedie plná nečekaných situací o nejlepších přátelích, taková je inscenace pražského divadla v Rytířské. V roli hravého lháře exceluje Aleš Háma, který se dokáže vykroutit i ze zdánlivě bezvýchodných situací a vymýšlí si s takovou intenzitou, jako by to byl skutečně zažil. Na svého nejlepšího kamaráda svede všechno, včetně své vlastní nevěry a tím ho dostane do začarovaného kruhu vlastních lží, intrik a úskoků... Třetí abonentní divadelní představení, které je pochopitelně přístupné i široké veřejnosti. Náhradní termín za neuskutečněné uvedení 22.9.2020 - vstupenky a abonentky zůstávají v platnosti. Hrají: Aleš Háma, Petr Motloch, Tereza Kostková, Nela Boudová, Michaela Sejnová / Lucie Okonová.
V sále KC Golf Semily od 19.00. Vstupné: 320 Kč. Podrobná pozvánka

úterý 21. prosince

VÁNOČNÍ KONCERT ŽÁKŮ ZUŠ SEMILY
Na tradičním vánočním koncertě vystoupí mladí hudebníci, zpěváci, divadelníci, tanečníci a také překvapení lze očekávat...
V sále KC Golf Semily od 18.00. Vstupné: dobrovolné.

Karnevalové eldorádo v semilském Golfu s Krejčíkem Honzou středa 29. prosince

KARNEVALOVÉ ELDORÁDO S KREJČÍKEM HONZOU
Dětský karneval tentokrát s krejčíkem Honzou. Interaktivní ŠijOU pro děti. Tanec, písničky, hry a soutěže o ceny. Špetka ponaučení, ždibec moudrosti, hrstka písniček a kopec legrace!
V sále KC Golf Semily od 15.00. Vstupné: 70 Kč. Podrobná pozvánka

ZATOULANÁ PRODLOUŽENÁ
Taneční večer pro všechny příznivce společenského tance a dobré zábavy. Hraje skupina Allegro z Jičína, uvádí taneční mistr Petr Mertlík. Vstup pouze ve společenském oblečení.
V sále KC Golf Semily od 19.30. Vstupné: 130 Kč.

středa 12. ledna

NA KOLE PŘES AFRIKU A NA KOLE Z OMÁNU DOMŮ
Prachatický rodák Tadeáš Šíma se vydal na sólovou expedici přes Afriku a přejel celý kontinent od severu až na jih. V roce 2016 vyjel na kole z Prachatic s cílem došlapat do Kapského Města v Jihoafrické republice. Ovšem jeho cesta skončila už v Maroku, kde ho parta zlodějů připravila o kolo. O rok později však vyrazil znovu, tentokrát z marockého města Tangier a do Kapského Města úspěšně dorazil. Během sedmi měsíců ujel na kole třináct tisíc kilometrů a navštívil patnáct států černého kontinentu.
V předsálí KC Golf Semily od 19.00. Vstupné: 80 Kč.

Samostatné pozvánky a související články:  

Karnevalové eldorádo v semilském Golfu s Krejčíkem Honzou

Ve hře Můj nejlepší kamarád zazáří i v Semilech Aleš Háma

The PeaNuts a Foxy Mama zahrají na dalším klubovém večeru

Další tipy na akce v regionu:

Turnovská kultura v prosinci

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Festival Karoliny Světlé se koná 28. května ve Světlé pod Ještědem

Šestý ročník Festivalu Karoliny Světlé nabídne imerzivní zážitek, plné ponoření do literárního díla i období života Karoliny Světlé. Kulisou je autentická krajina Podještědí, která spisovatelku zrodila. Festival pořádá v sobotu 28. května 2022 ve Světlé pod Ještědem spolek Stopy v krajině. Více podrobností

Linka důvěry Liberec slaví 30 let

Dne 15. března 2022 Linka důvěry Liberec oslavila 30 let od svého založení. Za toto období jejího nepřetržitého fungování přijali pracovníci linky přes 150 tisíc kontaktů, a to telefonicky nebo e-mailem. Průměrný roční počet kontaktů je více než 5 tisíc. Nejvíce kontaktů LD zaznamenala v roce 2016, kdy bylo přes 10 tisíc kontaktů. Po celou dobu své existence funguje linka v nepřetržitém provozu. „Velice mě těší, že již dlouhá léta funguje v České republice tak významná a velice potřebná organizace, kterou Linka bezpečí bezesporu je. Děti i dospělí jsou dnes vystaveni velkému množství nástrah. Pomoc od odborníků v těch nejvypjatějších momentech, kdy se lidská duše potřebuje vyzpovídat ze svých trápení, je nesmírně důležitá," uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnovská MŠ 28. října získá novou jedlou zahradu
Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
Obrazem: Vítání občánků v Libštátě 2022
V jilemnickém muzeu zahájili výstavbu o pohřbech a spiritismu
Big Bang Lo.mni.ce 2022 přivítá sedm různorodých kapel

Nejčtenější články

26.05.: Studenecké míle se letos vydají do lázní
27.05.: Turnov hostí o víkendu popětadvacáté Staročeské řemeslnické trhy
27.05.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 27. až 29. května

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Tepelná čerpadla, solární ohřev TUV a vytápění, fotovoltaika, podlahové vytápění

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT