Cestovní ruch v kraji má nové ambasadorky. Zacílí na rodiny s dětmi

09.06.2024 07:21:59 | Autor: Jan Mikulička, KÚ Libereckého kraje | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Český ráj,Liberecký kraj,Krkonoše

Cestovní ruch v kraji má nové ambasadorky. Zacílí na rodiny s dětmi

Nové ambasadorky cestovního ruchu pro letošní rok má Liberecký kraj. Jsou to influencerky Naomi Adachi a Andre Antony. Po celý rok se budou věnovat propagaci míst přitažlivých pro turisty a zážitků v regionu.

Naomi Adachi, která reprezentuje cílovou skupinu mileniálů, představí tři výlety zaměřené na gastronomické zážitky a pohodové výlety. Andrea Antony se bude soustředit na rodiny s dětmi a nabídne tipy na rodinné výlety.

„Snažíme se využívat takových informačních kanálů, které konkrétní cílové skupiny využívají. Pro mladé je doporučení influencerů podstatným zdrojem inspirace," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestoní ruch Libereckého kraje.

První výlet s Naomi Adachi zamířil do Jizerských hor, konkrétně Jablonce nad Nisou a Liberce. Jeho cílem bylo zdůraznit výhody online vstupenky eLpass, díky které mohla influencerka navštívit Botanickou zahradu Liberec a Severočeské muzeum v Liberci.

Naomi také nezapomněla navštívit oblíbené gastro podniky. V Liberci ochutnala speciality v Mikyně a v Jablonci nad Nisou zavítala do proslulé Pralinqy. Součástí výletu byla i návštěva rozhledny Císařský kámen, odkud se návštěvníkům naskýtá pohled na Ještědský hřbet, Liberec, Jablonec nad Nisou, jižní svahy Jizerských hor, západní Krkonoše a Český ráj se zříceninou Trosky.

První výlet s Andreou Antony se uskuteční v první polovině června, kdy se influencerka vydá do Krkonoš, konkrétně do Harrachova. V rámci programu bude mít možnost navštívit to nejlepší z jeho blízkého okolí, jako je například rozhledna Štěpánka nebo Čertova hora.

Naomi Adachi a Andrea Antony budou i nadále v průběhu roku objevovat krásy Libereckého kraje a sdílet své zážitky s veřejností. Jejich další výlety budou postupně k vidění na sociálních sítích Region Liberec.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kluci z Prahy zamířili do Českého ráje za veterány i ke granátům
Ambasadoři Regionu Liberec objevovali krásy kraje i v roce 2023
Máchův kraj hostil Kluky z Prahy. Navštívili Muzeum Čtyřlístku i Ralsko
Ambasadoři kraje pro rok 2023 se opět vypraví za sportem i kulturou
Po Krkonoších a Lužických horách zamířili Kluci z Prahy do Jizerek
Představují ambasadory Libereckého kraje. Vypraví se do hor i za jídlem
Kluci z Prahy opustili YouTube a vyrazili na výlet do Lužických hor
Liberecký kraj láká na zajímavá místa, chce se představit i na Tik Toku
Youtubeři dobývají Liberecký kraj. Kluci z Prahy vyrazili do Krkonoš

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Maloskalské galerii zahájí výstavu nazvanou Mařka
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola
V Chuchelně uvízl na stromě paraglaidista
Obrazem: 19. ročník Spanilé jízdy Cyklostezkou Járy Cimrmana
Hořela skládka odpadu v Košťálově

Nejčtenější články

16.06.: Hořela skládka odpadu v Košťálově
16.06.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola
14.06.: V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT