FOTO: Střihavka přilákal do rokytnického areálu zatím nejvíce diváků

07.08.2013 19:17:27 | Autor: Ota Rezler a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Rokytnice nad Jizerou

FOTO: Střihavka přilákal do rokytnického areálu zatím nejvíce diváků

V areálu Rotextile v Rokytnici nad Jizerou se v sobotu 3. srpna konal čtvrtý ze šesti letních koncertních dnů. Představili se klauni, kteří s dětmi dokonce čarovali. Poté již vystoupily kapely Pumpa a Volant a po nich zlatý hřeb večera - zpěvák Kamil Střihavka.

Pumpa předvedla solidní klasický bigbeat s jižanskými kořeny. Pak nastoupil Volant, melodický punk rock, kterému by možná podle přítomných slušel pozdější čas, aby se posluchači osmělili a šli více do varu...

Nejvíce lidí samozřejmě přilákal Kamil Střihavka, fanoušci docházeli do areálu ještě po druhé kapele. Střihavka poté „střihnul" veškeré hity a dokázal, že rozsahem hlasu a zpěvu patří dlouhodobě nejlepší zpěváky v Česku. Na závěr zazněla samozřejmě fenomenální Země vzdálená, pak další známé hity jako například Když se snáší déšť, Král slepých rybářů, Woodoo nebo Kovboj z Teplic.

Čtvrtý koncertní den v areálu Rotextile - Kamil Střihavka se skupinou Leaders<br />Autor: Zdeněk Dryák Střihavka se představil i bavičskými sklony při některých písničkách, když u Kovboje z Teplic tasil kolty a naplněné vodou stříkal do davu... Celkově šlo zatím o největší účast diváků v rokytnickém areálu a tím zřejmě zatím nejpovedenější koncert.

Léto v rokytnickém areálu pokračuje v sobotu 17. srpna představením Kouzelná školka s Michalem, tanečním vystoupením Matta Parduse a koncertem někdejšího vítěze SuperStar Martina Chodúra. Posledním šestým dílem pak bude 31. srpna představení Příhody včelích medvídků, skupiny Alanis Morissette revival a české rockové legendy Arakain.

Související články: 

Pozvánka na čtvrtý koncertní den v Rokytnici

Patnáct výherců získalo 30 vstupenek na koncert Kamila Střihavky

FOTO: Dymytry a Noid naplno rozezněli rokytnický areál

David Deyl, Support Lesbiens a klaun Fílo přilákali do Rokytnice celé rodiny

Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 36 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.

Kraj spustil inovovaný Informační a vzdělávací portál Libereckého kraje

Komunikace mezi školskými institucemi, jejich zřizovateli a veřejností - to je hlavním posláním Informačního a vzdělávacího portálu Libereckého kraje (EDULK). Web se nyní dočkal od firmy UVM interactive, s.r.o. inovace za 1 270 500 korun včetně DPH. Zájemci na portálu naleznou například důležité termíny akcí či seminářů, ale i informace určené pro školní hospodáře nebo uchazeče o studium na střední škole. Webové stránky jsou dostupné na https://edulk.cz/.  „Původní portál EDULK jsme spustili v roce 2013. V současné době však již nevyhovuje aktuálním požadavkům a bylo třeba ho nahradit. Nová je například možnost uzavřeného diskusního fóra pro specializované pracovníky. Formuláře pomohou urychlit sběr dat od škol a školských zařízení. To výrazně zjednoduší způsob komunikace a zkvalitní služby," uvedl Dan Ramzer, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Harrachově budou jednat o osudu Vily Mlynářka
Kraj věnuje Českému červenému kříži sanitku z liberecké záchranky
Počet případů covidu stoupá, ale naštěstí je méně hospitalizovaných
Anonym oznámil bombu v liberecké firmě
Ve školách zimuje čtrnáct Bodlinek

Nejčtenější články

17.01.: Sedmi zchátralým krkonošským nádražním budovám svítá naděje
17.01.: V rámci akce SIMAR byla zadržena dealerka drog z Turnovska
17.01.: Moderátor Háma v televizi představí Liberecký kraj z karavanu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT