Futsalistům Dalmachu se proti Arsenalu dařilo, nastříleli mu půltucet

17.03.2014 21:39:51 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Střídavé výsledky zažívají v letošní sezoně futsalisté FC Dalmach Turnov. Nedělní utkání 20. kola v domácí hale proti Arsenalu Benešov ale patřilo k těm hodně povedeným. Po vedení v poločase o dvě branky zvládli Turnováci dobře i druhou část a vyhráli jasně 6:1.

V předposledním kole letošní 2. ligy hrají turnovští futsalisté už v pátek 21. března v Písku.

Dalmach Turnov - Arsenal Benešov 6:1 (2:0)

V úvodu utkání se hrálo takřka bez šancí. Až v 10. minutě vystihl rozehrávku hostujícího brankáře Mencl a poslal Dalmach do vedení. Poté se dostali do šancí Kratochvíl a Kalousek, ale ani jeden z nich na brankáře hostů nevyzrál. V poslední minutě první půle se ale už ujala akce Pařízka s Kratochvílem, a bylo to 2:0.

Do druhého poločasu vstoupili domácí nažhaveni a hned na začátku utekl po pravé straně Krejčík a naservíroval míč před branku Šteffanovi, který měl už lehkou úlohu a míč usměrnil do prázdné branky. O pár minut později Kratochvíl vybídl Krejčíka, a ten zvýšil už na 4:0. Ve 26. minutě po asistenci Petříka přidal další branku Kratochvíl a po chybě brankáře se ještě mohl radovat Petřík - 6:0. Hosté v posledních minutách už jen korigovali na konečných 6:1.

Branky: Kratochvíl 2, Krejčík, Petřík, Mencl, Šteffan. Sestava Dalmachu: Prokopec - Krejčík, Pařízek, Bakeš, Vítek, Kalousek, Petřík, Kratochvíl, Mencl, Kroupa, Šteffan.

Další výsledky 20.kola: Ústí n.L. - Slavia Liberec 10:7, Kadaň - Písek 6:7, GL Litoměřice -CF Litoměřice 6:4, F.A.Zole Č.Lípa - Olympik Mělník 0:2, Démoni Č. Lípa - Boca Chotěboř 7:4.