Hořel rodinný dům v Zásadě

20.02.2024 11:29:55 | Autor: redakce | Rubrika: KRIMI | Obce: Liberecký kraj

Hořel rodinný dům v Zásadě

Aktualizováno: Jednotky z druhého stupně požárního poplachu byly v noci z pondělí na úterý povolány k požáru rodinného domu do Zásady na Jablonecku. Při příjezdu hasičů byl objekt již v plném rozsahu požáru, plameny šlehaly okny a střechou ven.

Zanedlouho po příjezdu hasičů došlo k destrukci střechy a obvodového zdiva objektu. Ke zdolání požáru hasiči postupně nasadili čtyři útočné proudy, dále zřídili nedaleko místa čerpací stanoviště k doplňování hasební látky pro cisterny zapojené do kyvadlové dopravy vody na požářiště.

„Hasiči museli rozebrat zbývající konstrukce domu, vyhledávali i skrytá ohniska pro jejich dohašování. Jedna zraněná osoba byla předána do péče záchranářů a následně odvezena do nemocnice do Jablonce nad Nisou. Předběžná výše škody a příčina vzniku požáru zůstává v šetření," uvedli krajští hasiči.


Na místo byly povolány profesionální jednotky ze stanice Tanvald a Jablonec nad Nisou a dalších sedm dobrovolných jednotek, a to JSDH Držkov, Velké Hamry - Velké Hamry I, Jílové u Držkova, Loužnice, Maršovice, Pěnčín - Huť a Železný Brod.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 23 fotek)

 

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hořelo v hospodě pod nádražím v Liberci, celkem 15 zraněných
Pondělní ráno bylo ve znamení dopravních nehod
U nočního požáru pily v Lučanech zasahovalo osm hasičských jednotek
Krajské hasiče zaměstnal požár dodávky na silnici I/35
VIDEO: Hasiči likvidovali následky požáru v areálu Juty v Turnově
Vypukl rozsáhlý požár v areálu turnovské Juty

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj podpoří praktickou výuku budoucích zdravotníků se složkami IZS

Liberecký kraj pokračuje v podpoře vzdělávání a propojování praxe se studiem. Nově poskytne dotaci Technické univerzitě v Liberci, konkrétně její Fakultě zdravotnických studií, na konání praktických odborných kurzů pro studenty ve spolupráci se složkami Integrovaného záchranného systému Libereckého kraje (IZS LK). Radní na to schválili dotaci ve výši půl milionu korun. „Podpora výuky vychází z dlouhodobé spolupráce mezi Libereckým krajem a Technickou univerzitou v Liberci, ta vychází z memoranda uzavřené 28. listopadu 2023. Na tyto projekty radní vyčlenili v rozpočtu na rok 2026 celkem 1,5 milionu korun," vysvětlila radní pro resort školství a sportu Jitka Skalická.

S podporou kraje bude i letos probíhat vyšetření včelích nákaz

Liberecký kraj i letos pokračuje v podpoře monitoringu výskytu závažných onemocnění včel - moru a hniloby včelího plodu. Včasná lokalizace a likvidace ohniska totiž zamezuje šíření těchto velmi nebezpečných nákaz. Krajští radní proto na svém jednání schválili dotaci ve výši 450 tisíc korun pro Český svaz včelařů, okresní organizaci Liberec, která zastupuje včelaře z celého Libereckého kraje. Její členové vyšetření včelstev na území Libereckého kraje opět zajistí ve spolupráci s Krajskou veterinární správou.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnovská ZŠ Žižkova zve na školní jarmark
Turnov zná výsledky rozboru odpadů z Odpadového dne
Čisté Krkonoše: dobrovolníci z hor sesbírali 2,5 tuny odpadu
Botanická zahrada Liberec zve na Den botanických zahrad i oslavu včel
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola

Nejčtenější články

17.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
16.05.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 16. a 17. května
16.05.: Verona roztančí bozkovskou diskotéku

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

VisionWorks

Vážení zákazníci!

Po 25 letech aktivní činnosti na poli výroby WWW aplikací jsem se po zralé úvaze rozhodl, že přenechám své místo dravému mládí.

Vytvořili jsme společně stovky malých webových stránek a desítky e-shopů i podnikových systémů. S některými z Vás jsem spolupracoval desítky let a věřím, že to byla oboustranně příjemná spolupráce.

Aktuálně již tedy nebudu přijímat nové zákázky. Pokud ale máte stále funkční web z mé produkce, můžete nadále počítat s mou podporou!

S pozdravem Váš Jiří Šálek

VisionWorks

Vážení zákazníci!

Po 25 letech aktivní činnosti na poli výroby WWW aplikací jsem se po zralé úvaze rozhodl, že přenechám své místo dravému mládí.

Vytvořili jsme společně stovky malých webových stránek a desítky e-shopů i podnikových systémů. S některými z Vás jsem spolupracoval desítky let a věřím, že to byla oboustranně příjemná spolupráce.

Aktuálně již tedy nebudu přijímat nové zákázky. Pokud ale máte stále funkční web z mé produkce, můžete nadále počítat s mou podporou!

S pozdravem Váš Jiří Šálek

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT