I.B třída: Mšeno na čele dorovnalo FC Pěnčín, jen bod ztrácí Harrachov

04.11.2022 18:08:12 | Autor: Ladislav Janata a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Roztoky u Jilemnice,Bozkov,Mírová pod Kozákovem,Přepeře,Jilemnice,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj

Situace na čele tabulky I.B třídy východ se opět trochu srovnala, když Mšeno, jež doma rozstřílelo Přepeře B 11:0, bodově dorovnalo vedoucí FC Pěnčín, který remizoval 3:3 Na Smržovce. Jen bod ztrácí třetí Harrachov, ten doma těsně 2:1 porazil Roztoky.

V dalších utkáních Bozkov podlehl 2:3 Albrechticím, Lučany deklasovaly 8:1 Jabloneček, Mírová zdolala 2:1 Držkov a Desná prohrála 0:4 s Plavy.

Harrachov - Roztoky 2:1 (1:0)

O špici bojující Harrachov šel dvoubrankového vedení povedenými akcemi v samotném závěru poločasu. Ve druhé části hosté přidali na aktivitě a Harrachovští byli nakonec rádi, že uhájili jednobrankovou výhru.

Branky: 45. Mätzelt, 42. Pešat - 60. Musílek. Rozhodčí: Rympler - Bukvička, Šubrt. ŽK: 0:1. Diváci: 81. Harrachov: Uhlíř - Pešat, Barbořák (82. Kroupa), Bergmann, Mätzelt - Zeman (73. Holík), Kučera, Vodseďálek, Halama - Šulc, Horáček. Roztoky: Maďarčík - Jerie (80.Zikeš), Hornig, Chlup, Mikolášek - Kopecký, Musílek, Hnyk, Kotyk - Kužel, Kopáček (46. Drobný)

Bozkov - Albrechtice 2:3 (2:1)

Poslední tým tabulky měl po povedeném poločase naději na letošní druhé vítězství, ale krátce po poločasové přestávce obdrželi vyrovnávací branku. Vítěznou branku za Albrechtice vstřelil zkušený Bělohlávek.

Branky: 21. Havrda, 28. Petr - 4. Sedlák, 49. Purm (PK), 74. Bělohlávek. Rozhodčí: Šnýdl - Třešňák, Mašek. ŽK: 3:4. Diváci: 80. Bozkov: Hykman - Šikola, Červený, Havrda, Maleček (66. Čejchan) - Šikola, Balcar, Čapek (46. Macák) Kousal (80. Ševčík) - Hoffmann (59. Maleček), Petr. Albrechtice: Blahna - Kulhánek (46. Bělina), Koldovský, Pipek, Vlček - Honzák, Berndt, Sedlák, Purm - Bělohlávek, Kořínek.

Lučany - Jablonec n. Jiz. 8:1 (3:0)

Oba týmy v letošní soutěži bojují v samotném spodku tabulky, ale tento výsledek je překvapením i pro nejvěrnější fanoušky Lučan. Hosté se po jasně prohraném poločase nezmohli na odpor a inkasovali dalších pět gólů.

Branky: 41.a 68. Sitarčík, 72.a 74. Margitai, 33. Hetsko, 45. Brycz, 66. Svozil, 49. Vojtíšek - 59. Pičman. Rozhodčí: Ouředník - Vachek, Patrman. ŽK: 0:4. Diváci: 50. Lučany: Jón - Patočka, Horký (76. Novotný),Vojtíšek, Svozil - Brycz, Röschl, Margitai, Sitarčík (64. Šindelář) - Dítě (76. Řehoř), Hetsko (69. Kočí). Jablonec n. Jiz.: Tryzna - Šír, Rieger, T. Adámek, P. Adámek - Havlíček, Mikšíček (64. M. Vrána), Špidlen (84. Š. Vrána), Pičman - Trepera, Holman (46. Trepera ml.)

Mírová - Držkov 2:1 (0:1)

Držkovští jsou sice v horní polovině tabulky, ale body získávají většinou na svém hřišti, což se potvrdilo i tentokrát. Ke své smůle o vítězství soupeře rozhodla penalta v poslední minutě zápasu.

Branky: 83. Poledne, 90. Jíra (PK) - 10. Just. Rozhodčí: Třešňák - Šnýdl, Mašek, ŽK: 2:4. Diváci: 80. Mírová: Mach - Jíra, Korček (70. Dvořák), Kůtek, Nosek - Náhlovský (83. Dědeček), Poledne, Iluska (83. Fejtek), Hejduk (70. Dvořák) - Červinka (57. Žmolil), Kábele. Držkov: Pivrnec - Dvořák (35. Balatka), Čermák, Vokáček, Kvintus - Faifr, Batěk, Vrabec, Šourek - Just, Vaníček.

Smržovka - FC Pěnčín B 3:3 (2:1)

Pěkná návštěva viděla správné derby regionu. Soupeři se střídali ve vedení, které ukončila penalta v 82.minutě ve prospěch dosud neporažené Smržovky.

Branky: 7. Nič, 37. Vodička, 82. Štěpánek (PK) - 29. Zapadlo, 58. Farský, 62. Chropůvka. Rozhodčí: Vachek - Ouředník, Patrman. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Smržovka: Burianek - Vodička, Štětkář, Sucharda, Vokuš - Frydrych, Vodička, Hrabánek (37. Veselouš), Nič - Štěpánek, Kobr. Pěnčín: Pokorný - Farský, Chropůvka, Mastník (46. Kabelka), Brožek - P. Matějček, Tokár (77. Těhník), Dorničák, Novák - Zapadlo, Bistiak.

Desná - Plavy 0:4 (0:0)

Po hrůzostrašném vkročení do soutěže (po 4. kolech 1 bod a skóre 1:20) se Desná začala zlepšovat, ale vysoká porážka v tomto derby, při návštěvě kola, jim na propagaci nepřidala.

Branky: 55. Prousek (PK), 70. Rimský, 80. Balatka, 82. Pátra. Rozhodčí: Brož - Mach, Šebek. ŽK: 1:0. Diváci: 140. Desná: Doležal - Blažek (46. Ruggirello), Kopal (78. Rais), Hruška, Ježek - Hloušek , Mejsnar, Pfeifer, Phung Minh - Šálek, Poselt. Plavy: Průcha - Jelínek, Černý, Zajíček, Nosek - Plný, Balatka (80. Toman), Pekelský (69. Rimský), Prousek (61. Pátra) - Toman (80. Svačina), Lupa

Mšeno - Přepeře B 11:0 (5:0)

Nečekaně vysoké vítězství omlazovaného týmu z Břízek nad rezervou třetiligového týmu. Do střelecké statistiky se zapsal čtyřmi zásahy Jan Pavelka, který se uvedl hattrickem za úvodních 26 minut.

Branky: 3.,7.,26. a 50. Pavelka, 50. a 79. Bukvic (PK), 40. Hujer, 72. Novotný, 87. Bradel, 88. Zachoval, 90. Endler. Rozhodčí: Smoleňák - Lopuszynski, Zikmund. ŽK: 1:4. Diváků: 50. Mšeno: Havrda - Endler, Novotný, Bukvic, Vejprava (87. Puta) - Pavelka, Krámský, Hujer (46. Zachoval), Zámečník - Nagy, Bradel. Přepeře B: Hapiak - Kvapil, Rakouš, Habr, Kubáček - Paleček, Císař, Horák, Weidenthaler - Adam, Baudys.

Kamenice - Jilemnice 3:1 (1:1)

Na trávníků v tabulce páté Kamenice se hosté z Jilemnice ujali brankou kapitána Bergamanna ve 31. minutě vedení. Za čtyři minuty ale srovnal za domácí Stumner. Ve druhém poločase se trefil kamenický Serdel a po něm nešťastný vlastní gól Pohořalý, takže domácí dokráčeli k výhře 3:1.

Branky: 35. Stummer, 61. Serdel, 76. vlastní (Pohořalý) - 31. Bergemann. Rozhodčí: Ďörď - Vrabec, Chládek, ŽK: 1:1. Diváků: 60. Jilemnice: Dvořák - Pohořalý, Morávek (17. D. Paulů), Jirousek (59. Vrána), Nosek, Šturm (70. Vancl), Bergemann, Kubina, Hakl, Lukeš, Rychtr.