Jak proběhla Výroční valná hromada SDH Semily I

06.12.2021 17:00:23 | Autor: Ladislav Bruckner | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Semily

Jak proběhla Výroční valná hromada SDH Semily I

V pátek 3. prosince 2021 se od 18 hodin konala Výroční valná hromada Sboru dobrovolných hasičů Semily I. S ohledem na současnou dobu, kdy platí zpřísněná hygienická opatření, sbor k tomu přistoupil velice zodpovědně.

Všichni přítomní se otestovali, ať už očkovaní, neočkovaní nebo v limitu 180 dní po covidu. A to včetně hostů. Účast jak členů sboru, tak i hostů, byla z pochopitelných důvodů velice skromná, což se dá za současného stavu v ČR pochopit.

I v tak úzkém kruhu starosta sboru bratr Marek Vrtilka zhodnotil činnost sboru za poslední rok. Pochopitelně nejvíce času věnovat letošnímu 150. výročí od založení sboru a oslavám s tím spojených. Poté předal slovo bratrům Ladislavu Brucknerovi a Petru Kousalovi st., kteří přítomné seznámili s další činností sboru. Ať už o výjezdech naší parní stříkačky, o brigádnické činnosti a hlavně o činnosti naší mládeže, která to opravdu v tomto období neměla jednoduché.

Výroční valná hromada SDH Semily I<br />Autor: Ladislav Bruckner Ale i v tak omezených možnostech se výsledky dostavily a určitě ostudu sboru a městu nikdo neudělal. Sestra Magda Kousalová přítomné seznámila se zprávou revizní komise. Neopomnělo se ani na výročí našich členů. Přítomní si ocenění převzali hned a těm, kteří se VVH nezúčastnili, budou předána později. Před společnou diskuzí, která spíše připomínala zavzpomínání na uplynulý rok, byl schválen plán práce na rok 2022. Slovo dostali i naši kolegové z SDH Bítouchov.

Závěrem starosta sboru popřál všem přítomným i nepřítomným prožití příjemných a klidných svátků vánočních a do nového roku hlavně hodně zdraví.

Po společné večeři následovala volná zábava.

Ladislav Bruckner - zástupce starosty

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

SDH Semily I se zúčastnil osmého srazu parních stříkaček v Bořitově
FOTO: 150 let SDH Semily I oslavuje i výstava Ve službě bližním
Obrazem: Sjezd parních stříkaček v Semilech 2021
SDH Semily 1 oslaví 150. výročí sjezdem parniček
SDH Semily I. zvítězil na srazu parních stříkaček v Opočně
SDH Semily I. slavil 145 let
Hasičská parní stříkačka z SDH Semily I. slaví 110 let
FOTO: Historické parní stříkačky lákaly v Semilech děti i dospělé
SDH Semily I. letos slaví 140 let od založení

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.

Kraj spustil inovovaný Informační a vzdělávací portál Libereckého kraje

Komunikace mezi školskými institucemi, jejich zřizovateli a veřejností - to je hlavním posláním Informačního a vzdělávacího portálu Libereckého kraje (EDULK). Web se nyní dočkal od firmy UVM interactive, s.r.o. inovace za 1 270 500 korun včetně DPH. Zájemci na portálu naleznou například důležité termíny akcí či seminářů, ale i informace určené pro školní hospodáře nebo uchazeče o studium na střední škole. Webové stránky jsou dostupné na https://edulk.cz/.  „Původní portál EDULK jsme spustili v roce 2013. V současné době však již nevyhovuje aktuálním požadavkům a bylo třeba ho nahradit. Nová je například možnost uzavřeného diskusního fóra pro specializované pracovníky. Formuláře pomohou urychlit sběr dat od škol a školských zařízení. To výrazně zjednoduší způsob komunikace a zkvalitní služby," uvedl Dan Ramzer, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Harrachově budou jednat o osudu Vily Mlynářka
Kraj věnuje Českému červenému kříži sanitku z liberecké záchranky
Počet případů covidu stoupá, ale naštěstí je méně hospitalizovaných
Anonym oznámil bombu v liberecké firmě
Ve školách zimuje čtrnáct Bodlinek

Nejčtenější články

17.01.: Sedmi zchátralým krkonošským nádražním budovám svítá naděje
17.01.: V rámci akce SIMAR byla zadržena dealerka drog z Turnovska
17.01.: Moderátor Háma v televizi představí Liberecký kraj z karavanu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT