Jilemnická nemocnice přijme lékaře a sestry
30.07.2020 17:59:46 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Jilemnice
Na plný úvazek shání MMN a. s., nemocnice Jilemnice, sestru pro neurologické oddělení a lékaře na chirurgii. Nabízí mimo jiné i náborový příspěvek.
Nadstandardní mzdové ohodnocení, náborové příspěvky, benefity, moderní vybavení, příjemné prostředí, přátelský kolektiv.
Kontakt: Miluše Podzimková, personální oddělení, 481 551 174.
Více informací naleznete na webových stránkách nemocnice, v sekci Kariéra: https://www.nemjil.cz/.../mmn/kariera/nabidky-prace-jilemnice/
Související články
Vyhlášen zákaz návštěv v jilemnické a semilské nemocnici
Od 24. července v kraji opět povinné roušky v nemocnicích a lékárnách
Liberecký kraj zvažuje majetkový vstup do jilemnické nemocnice
FOTO: V Jilemnici nastoupily do první třídy budoucí sestřičky
Poděkování ARO a chirurgie MMN Jilemnice
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Adventní koncert nejen pro seniory z Turnova
Odbor sociálních věcí Městského úřadu Turnov srdečně zve seniory a osoby se zdravotním postižením na tradiční adventní koncert pěveckého sboru Musica Fortuna. Začíná v úterý 9. prosince 2025 v 18 hodin v Městském divadle Turnov.
Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova
Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.
Nejnovější články
Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Prosincový program v turnovské Náruči
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné
Nejčtenější články
03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.