Kam za sportem v Pojizeří o víkendu 5. až 7. června

05.06.2015 15:21:36 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem v Pojizeří o víkendu 5. až 7. června

Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 5. do neděle 7. června 2015. Kromě fotbalů se konají závody v cyklistice, drezúře, turistické výšlapy a mnoho zábavných soutěží bude k vidění i na Železnobrodském jarmarku nebo Hrách bez hranic v Jilemnici.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz. 

FOTBAL

Zde se nacházejí jen domácí zápasy celků z Pojizeří, kompletní přehled fotbalových zápasů najdete v souhrnu, který se během víkendu změní na výsledkový servis i s odkazy na aktuální články.     

Krajský přebor
Sobota 17.00: Semily - Mšeno, Košťálov - Železný Brod.
Neděle 17.00: FKP Turnov B - Sedmihorky (hřiště Pěnčín u Turnova).

I.B třída východ
Sobota 17.00: Rovensko - Pěnčín, Rokytnice - Držkov.
Neděle 16.00: Železný Brod B - Rychnov, 17.00: Horní Branná - Zásada, Jilemnice - Jenišovice.

Okresní přebor
Pátek 17.30: Libštát - Lomnice B.
Sobota 17.00: Bělá - Košťálov B, Roztoky - Stružinec, Nová Ves - Přepeře, Mříčná - Jilemnice B, Víchová - Studenec, Stružinec - Nová Ves.
Neděle 16.00: Bozkov B - Libštát, 17.00: Lomnice B - Horní Branná.

Okresní soutěž
Sobota 17.00: Sport Future Studenec - Kruh (hřiště Dolní Branná), Zálesní Lhota - Martinice, Horka - Libštát B , Vysoké n. J. - Rovensko B.
Neděle 14.30: Benecko -  Přepeře B, 17.00: SK Studenec B - Tatobity,Víchová B - Poniklá.

Cyklotour Na kole dětem při 6. ročníku zavítá i do našeho regionu

CYKLISTIKA

Cyklotour Na kole dětem
Veřejná charitativní cyklotour Na kole dětem má na programu již 6. ročník. V sobotu 6. května 2015 projíždí Turnov (kde zastaví od 15.15 do 15.45 před radnicí), Jablonec nad Nisou a v 17.30 přijíždí do Tanvaldu. V neděli 7. května v 8 hodin je start 4. etapy v Kořenově, která povede přes Jilemnici do Pardubic. Podrobná pozvánka

Lomnický koloběh
V lyžařském areálu v Popelkách v Lomnici nad Popelkou se koná v sobotu 6. června 2. ročník zábavné soutěže Lomnický koloběh na 12 a 24 kilometrů. Jeden z dvojice běží, druhý jede na kole, oba se mohou libovolně střídat. Pořádá Horolezecký oddíl Lomnice nad Popelkou.

Lomnice bude patřit ušlechtilým koním a jejich chovatelům

JEZDECTVÍ

Lomnický den koně a Oblastní přebor v drezuře
Součástí 11. ročníku Krajského den koně - Já mám koně je v sobotu 6. června i Oblastní přebor v drezuře o pohár Českého ráje, který startuje ve 13 hodin. Podrobná pozvánka

SQUASH

Otevřený Squashový turnaj
Ve sportovním centru v Semilech probíhá v pátek 5. června Otevřený Squashový turnaj pro muže a ženy všech výkonnostních úrovní. Pořádá ve spolupráci s SC Semily Tomáš Kučera. Začátek od 15 hodin.

TURISTIKA

Líšenské pochody Českým rájem
Tradiční turistický pochod Líšenské pochody Českým rájem startuje z Líšného ve svém 45. ročníku s trasami od 7 do 50 km v sobotu 6. června od 6 hodin.

Cesta lesem pohádek v Tanvaldě proběhne již po čtyřiatřicáté Cesta lesem pohádek Tanvald
Již 34. ročník turisticko-poznávací akce Cesta lesem pohádek proběhne v neděli 7. června v Tanvaldě. Na trase 3,5 km je pro děti a jejich rodiny připraveno 12 až 13 pohádkových zastavení s drobnými úkoly, za které dostanou odměny. Podrobná pozvánka

SPOLEČENSKO-SPORTOVNÍ AKCE

Nejen jilemnické děti čeká v sobotu 6. ročník Her bez hranic

Hry bez hranic Jilemnice
V sobotu 6. června se v Jilemnici koná 6. ročník Her bez hranic. Akce pro děti a rodiče se bude konat na hřišti pod nemocnicí. Čeká vás mnoho her, soutěží i dětský koutek. V 16 hodin bude připravena ukázka 3D lukostřelby, v 16.30 vystoupení leteckých modelářů, v 17.30 offroad show. Podrobnější pozvánka s plakátem

Železnobrodský jarmark - ukázka slacklinu
Kromě kulturních akcí budou součástí Železnobrodského jarmarku i zábavné soutěže pro děti. Úplnou novinkou v programu bude ukázka adrenalinového slacklinu. Na Jiráskově nábřeží si partička slacklinerů natáhne lano mezi dvěma panelovými domy v úctyhodné výšce 35 metrů. V sobotu 6. června od 14 hodin předvedou show, ze které se možná nejednomu zatočí hlava. Podrobná pozvánka na jarmark

Podrobnější pozvánky a související články:

Nejen jilemnické děti čeká v sobotu 6. ročník Her bez hranic

Cesta lesem pohádek v Tanvaldě proběhne již po čtyřiatřicáté

Cyklotour Na kole dětem při 6. ročníku zavítá i do našeho regionu

Lomnice bude patřit ušlechtilým koním a jejich chovatelům

Železnobrodský jarmark bude letos s mnoha novinkami

Červnové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Co jste zmeškali minulý týden?

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Přednáška Léčitelské příběhy znovu v semilském muzeu

Opakování přednášky Léčitelské příběhy se uskuteční v semilském muzeu ve středu 24. dubna v 17:00. V našem regionu v rámci léčitelské výstavy nalezli více jak 30 velmi zajímavých a mnohdy i různorodých osobností. Jací to byli lidé? Jaké byly jejich motivace k léčení potřebných? Z jakých zdrojů čerpali své znalosti? O tom bude vyprávět autor výstavy, náš muzejní historik Tomáš Chvátal.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam na jaře v Jizerských horách? K vodě, na rozhlednu i za vědou
Volejbalisté Malé Skály zakončili sezonu v Kojetíně
Jaké chystají investice v Harrachově v roce 2024?
Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Nejčtenější články

22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
22.04.: Slavíme Den Země
23.04.: Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT