Aktuality strana 3033
FOTO: Nejtěžší hasičské zásahy minulého roku
21.01.2011 | KRIMI | Jablonec nad Jizerou | foto (13)
V průběhu roku 2010 zaznamenala operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje celkem 3 848 událostí, což je o 550 událostí méně než v roce předchozím. Počty usmrcených osob jsou ale v kraji výrazně vyšší díky srpnovým povodním. | více
Kam v Pojizeří za sportem o víkendu
21.01.2011 | SPORT | Jablonec nad Jizerou
Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 21. ledna až do neděle 23. ledna. | více
Skibobisté změří síly ve Studenově na mistrovství republiky
20.01.2011 | SPORT | Jablonec nad Jizerou
V rokytnickém areálu Studenov pokračuje tento víkend sezona skibobistů. V sobotu je na programu obří slalom a v neděli super G. Oba závody jsou českým šampionátem a v sobotu se navíc pojede i závod Českého poháru. | více
Olympijský oheň míří do Libereckého kraje
20.01.2011 | ZPRÁVY | Liberecký kraj
Pořadatelé Zimního evropského festivalu mládeže, který v polovině února hostí Liberec, Jablonec nad Nisou a Kořenov, vezou do Čech olympijský oheň. Zásilka dorazí v pátek letadlem přímo z řeckého stadionu Panathinaiko. | více
Učitelé si polepší, ostatní zaměstnanci na tom budou hůře
20.01.2011 | ŠKOLSTVÍ | Liberecký kraj
Učitelé si dle nových tarifních tabulek polepší, nepedagogičtí pracovníci nejspíš půjdou s platy dolů.
| více
Nalezeno článků: 30703, zobrazeno: 30321-30330
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Fúze českolipské a liberecké nemocnice nepotřebuje schválení
Jako bezproblémové hodnotí fúzi liberecké a českolipské nemocnice Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Ten v pondělí 8. propsince po posouzení transakce dospěl k závěru, že fúze nepodléhá povolení antimonopolního úřadu. Záměr fúze obou organizací, Krajské nemocnice Liberec, a. s. s Nemocnicí s poliklinikou Česká Lípa, a. s. ve kterých je Liberecký kraj majoritním vlastníkem, pokračuje bez problému dál. ÚOHS pravomocně v souladu se zákonem ukončil správní řízení v této záležitosti. Podle sdělení, které v dané věci vydal, totiž obě nemocnice nejsou samostatnými soutěžiteli, protože již době před realizací plánované fúze jsou kontrolovány Libereckým krajem.
Adventní koncert nejen pro seniory z Turnova
Odbor sociálních věcí Městského úřadu Turnov srdečně zve seniory a osoby se zdravotním postižením na tradiční adventní koncert pěveckého sboru Musica Fortuna. Začíná v úterý 9. prosince 2025 v 18 hodin v Městském divadle Turnov.
Nejnovější články
Kultura v Železném Brodě v prosinci
Krkonošské muzeum rozšířilo sbírky o jedinečné negativy
Liberecký kraj má nový Plán rozvoje sportu na roky 2026–2029
Nezaměstnanost v Libereckém kraji v listopadu zůstala na 5,3 procenta
Město Harrachov vystupuje z Národního sportovního centra
Nejčtenější články
06.12.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 6. a 7. prosince
07.12.: V Turnově rozsvítili vánoční strom a postavili městský betlém
08.12.: Liberecký kraj podpoří 16 sportovních projektů v regionu
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.