Listopadové akce na Sychrově

05.11.2023 20:42:39 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Sychrov

Listopadové akce na Sychrově

Na zámku Sychrov a v jeho areálu se i v listopadu koná mnoho doprovodných akcí. Přinášíme jejich přehled, včetně aktuálních výstav.

Zámek Sychrov je otevřen denně od 10 do 14 hodin. Zámecká zahrada je od 1. listopadu do 31. března uzavřena. V termínu 25. - 26. 11. 2023 budou prohlídky zámku probíhat pouze pro předem objednané skupiny

Novogotický klenot Rohanů (Základní prohlídkový okruh)

Zámek Sychrov nabídne od 1. září nový prohlídkový okruh

(Z důvodu maximální kapacity prohlídky doporučujeme zakoupení vstupenek s předstihem na adrese www.zamek-sychrov.cz). Původní zámecké interiéry obsahující soukromá apartmá majitele zámku a jeho rodiny i reprezentační prostory. Soukromé apartmány Arthura a Gabriely Rohanových Prohlídka interiérů druhého patra východního křídla zámku nabízející návštěvníkům např. pánské hostinské apartmá, orientální salon, kardinálský pokoj, soukromé apartmá Gabriely z Rohanu, kabinet kuriozit, soukromé apartmá Arthura Karla Benjamina Rohana a další. Podrobnosti o otevření okruhu

Zlatý poklad

Trezorová místnost s kolekcí vzácných předmětů ze sychrovských sbírek a sbírkou šperkařských plastik z dílny českého umělce Františka Khynla.

O Arvénské princezně

11. - 12. 11. 2023 10:00 - 15:00
(vstupenky k dostání na adrese www.zamek-sychrov.cz)
Pohádkové prohlídky na zámku Sychrov mají již mnohaletou tradici. Tentokrát je pro vás připravena pohádka O Arvénské princezně. Navštivte spolu s pohádkovými postavami Arvénské království vždy v 10, 11, 13, 14 a 15 hodin. Vstupenky lze zakoupit od 1. 11. 2023

Adventní trhy

25. - 26. 11. 2023 9:00 - 16:00
Adventní trhy na Sychrově mají již dlouholetou tradici. V letošním roce jsme pro vás ale připravili několik novinek! Čeká na vás rozšířený areál prodejních stánků s jídelní zónou, bohatý kulturní program i nově otevřený vstup do areálu zadní bránou přes zahradu. Sobotní otevírací doba tržiště je prodloužena do 18.00 hodin. Upozorňujeme, že do celého areálu je vstup se psy zakázán.

Prohlídka s čerticí

25. - 26. 11. 2023 10:00 - 15:00
(vstupenky k dostání na adrese www.zamek-sychrov.cz). Prohlídka zámku pro děti i dospělé -přijďte si projít vánočně vyzdobený zámek spolu s čerticí! Vstupenky lze zakoupit od 1. 11. 2023.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Vybrané hrady a zámky zůstávají otevřené i v listopadu
Prázdninové akce na Sychrově
Zámek Sychrov nabídne od 1. září nový prohlídkový okruh

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Liberecký kraj opět podpoří mateřská centra. Připravil pro ně dva miliony

Dva miliony korun. Přesně takovou částkou podpoří Liberecký kraj činnost mateřských center v regionu prostřednictvím dotačního programu. O příspěvek mohou žádat zástupci mateřských center od 15. do 30. ledna příštího roku. „Díky tomuto programu opět podpoříme základní činnost mateřských center, a to především komunitní setkávání s různými programy, vzdělávání pracovníků center i jejich návštěvníků, přípravu a pořádání mezigeneračních programů či poradenství a konzultace. Chceme tyto organizace, kterých je v našem kraji celá řada, podpořit v jejich práci a v tom, co nabízí rodinám. Jejich práce si já osobně velice vážím," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kino Varšava bude hostit přednášku k tématu rodin v digitálním světě
Podzim v Krkonoších láká na Zapadlé vlastence i Pojizerský Pacifik
Žoky se štěpkou hořely v průmyslovém objektu ve Zlaté Olešnici
Turnov bronzový v soutěži Přívětivý úřad 2023
Stovky návštěvníků přišly na den otevřených dveří turnovské Špéry

Nejčtenější články

25.11.: Kraj rozšíří nabídku na železnici o nové noční vlaky
26.11.: Stovky návštěvníků přišly na den otevřených dveří turnovské Špéry
25.11.: Kolem Dubé: mokřady, staré chalupy a svatý Jan z kamene vytesán

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT